Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Великий та сміливий народе України, ми відновлюємо наші тури в безпечні місця. Кожні 10% з доходу ми відправлятимемо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ. Раді будемо кожній зустрічі з вами.
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 636
  • 1

Музейно-культурний комплекс "Львівярня"

За звичкою ми не відносимо пиво до елітарних напоїв. А даремно! Адже його історія сягає корінням в Древній Єгипет. І це тільки один з цікавих фактів про "пінному"! Більше про історію пива можна дізнатися в першому в Україні тематичному музеї "Львівярні". А ще продегустувати кращі зразки цього благородного напою.

Три роки (а це близько 1000 днів!) Треба було організаторам на те, щоб реконструювати музейно-культурний комплекс пивний історії "Львівярня". Це перший в Україні тематичний музей, а також справжній рай для пивоманів і цінителів пивоваріння. Тут знайдеться місце і для тих, хто не тільки любить і вміє пити, а й цікавиться мистецтвом у всіх його формах. Організатори обіцяють радувати відвідувачів виставками відомих художників і фотографів, показами вітчизняних дизайнерів, поетичними вечорами. Вже сьогодні кожен охочий може оцінити виставку робіт знаменитого київського художника Ігоря Гайдая.

Цікаво, що ідея створити унікальне арт-простір є продовженням філософії датської компанії Carlsberg Group. Підтримка науки і мистецтва - один з основних пріоритетів компанії.

  • Для цих цілей в тематичному комплексі "Львіварня" є:
  • 3 поверху і 10 експозиційних залів;
  • більше 200 експонатів;
  • зал, де можна спостерігати за процесом пивоваріння;
  • арт-зона для культурних заходів;
  • 2 конференц-залу.

Творці "Львівярні" переслідували одну важливу мету - вивести споживання пива на високий, якісно новий рівень. Для цього вони створили довірчу і дружню атмосферу, присвятили відвідувачів в тонкощі процесу пивоваріння, розповіли цікаві факти з історії пива, зруйнували міфи, пов'язані з походженням напою. І все це в ігровій інтерактивній формі. Театралізовані виступи акторів в історичних образах, цікава і пізнавальна лекція екскурсовода і деталізовані експонати привели в захват усіх від малого до великого. До речі, самому древньому експонату музею - оригіналу диплома пивовара - 221 рік!

Внесок організаторів "Львівярні" встиг відзначити мер Львова - Андрій Садовий. Він особисто вручив їм карту міста з нанесеною на ній нової туристичної точкою - "Львівярнею".

Львів - це батьківщина одного з перших брендів українського пива - Львівського. Зовсім скоро кожен бажаючий зможе оцінити смакові якості цілих 12 сортів пінного напою! Сьогодні ж можна насолодитися вже улюбленими "Львівське 1715", "Львівське Білий Лев", "Львівське Dunkel" і оригінальною новинкою - "Robert Doms American style Ale".

Джерело