Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 2131
  • 4

Національний Сорочинський ярмарок 2015

20 липня 2015

Національний Сорочинський ярмарок 2015 пройде з 18 по 23 серпня.
На найбільшій в Україні ярмарку в селі Великі Сорочинці Миргородського району свою продукцію представлять виробники з усієї країни.


Село Великі Сорочинці (Великі Сорочинці) на Полтавщині з XIX століття славиться як місце проведення самої колоритної ярмарки в Україні. Особливу популярність вона придбала після виходу в світ знаменитої повісті "Сорочинський ярмарок" українського письменника М. Гоголя, який був уродженцем села Сорочинці.


Зараз захід під брендом "Сорочинський ярмарок" - це не просто велике торгове свято, на якому свою продукцію представляють провідні підприємства з України та інших країн. Це ще й яскрава театралізована вистава за участю героїв творів М. Гоголя та фольклорних колективів, а також велика концертна та розважальна програма.


Проведення Сорочинського ярмарку 2015, як звичайно, призначене на передостанній тиждень серпня. Урочисте відкриття очікується у вівторок, 18 серпня, о 11:00.


Свої досягнення на Сорочинському ярмарку зазвичай представляє кожен район Полтавщини і більшість регіонів країни. Серед товарів представлені продукти харчування та напої, одяг і взуття, вироби з хутра, текстильні товари, прикраси, садово-городній інвентар та сільгосптехніка і добрива, будівельні матеріали, мед, посуд та багато іншого.


Щорічно Сорочинський ярмарок відвідує до мільйона людей. У ній беруть участь до 1500 підприємств, підприємців та народних майстрів з України, Росії, Молдавії, Грузії, Білорусії, Німеччини та Польщі.