Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 3068
  • 4

Національний Сорочинський ярмарок 2017

18 липня 2017

22-27 серпня 2017 р.

Національний Сорочинський ярмарок 2017 року відбудеться з 22 по 27 серпня...

Сорочинський ярмарок Село Великі Сорочинці на Полтавщині з XIX століття славиться як місце проведення самої колоритної ярмарки в Україні. Особливу популярність вона набула після виходу в світ знаменитої повісті "Сорочинський ярмарок" українського письменника М.Гоголя, який був уродженцем села Сорочинці.

Зараз захід під брендом "Сорочинський ярмарок" - це не просто великий торговий свято, на якому свою продукцію представляють провідні підприємства з України та інших країн. Це ще і яскраве театралізована вистава за участю героїв творів М. Гоголя та фольклорних колективів, а також велика концертна та розважальна програма.

Урочисте відкриття очікується у вівторок, 22 серпня, о 11:00, на Головній сцені. У церемонії традиційно бере участь Національна заслужена капела бандуристів імені Г. І. Майбороди. Гостей вітатимуть гоголівські герої і сам Микола Гоголь. На вечірньому концерті в цей день виступлять популярні українські виконавці.

Свої досягнення на Сорочинському ярмарку представляє кожен район Полтавщини та більшість регіонів країни. Серед товарів, якими торгують на ярмарку, харчові продукти та напої, одяг і взуття, вироби з хутра, текстильні товари, прикраси, садово-городній інвентар та сільгосптехніка і добрива, будівельні матеріали, мед, посуд та багато іншого.

Щорічно Сорочинський ярмарок відвідує понад 100 тис. Чоловік. У ній беруть участь до 1500 підприємств, підприємців і народних майстрів з України, Білорусі, Молдови, Грузії, Азербайджану, Німеччини, Польщі. У минулому році були також представлені такі країни, як В'єтнам, Індія, Пакистан і Туреччина.

Попередня Сорочинський ярмарок був присвячений 25-й річниці Незалежності України та проходила під гаслом "Цвіте ярмарок - цвіте Україна".

Сорочинський ярмарок 2017 пройде, як завжди, на великій торговій площі на околиці села Великі Сорочинці. Щодня на різних сценах з 11:00 до 12:00 гостей ярмарку вітатиме сам Микола Гоголь і герої його творів - Хівря, Черевик, Опанас Іванович та ін., Ролі яких виконають актори. Полтавського музично-драматичного театру.

Особливий інтерес представляє фольклорна частина ярмарки, стилізована під українське село. Тут свою продукцію пропонують відвідувачам народні майстри з Опішні, Петриківки, Космача та інших місць України, знаменитих своїми традиціями народних промислів. Великою популярністю користуються вишиванки, розмальований керамічний посуд, колоритні іграшки.

Історичні садиби гоголівських часів гостинно відчинять свої двері. Десятки народних майстрів будуть проводити в них різноманітні майстер-класи: вишивка, гончарство, лозоплетіння, оригамі, аквагрим, ляльки-мотанки, дідухи, бісероплетіння, вироби з полімерної глини, ковальські вироби, виготовлення вінків, солом'яних капелюхів, свічок і ін. Тут же варитимуть ексклюзивні борщі, варенуху, галушки, ліпити вареники. Все це можна буде спробувати.

На різних сценах будуть проходити народні свята, фестивалі, конкурси, виступи народних колективів: "Святий Спас", "Свято сала" та ін.

Урочисте закриття Національного Сорочинського ярмарку 2017 очікується 27 серпня о 13.00.

Бажаєте відвідати Сорочинський ярмарок? — Замовляйте тур тут.

Дорога Юа