Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 12959
  • 2

Новорічні тури по Україні

Тури на Новий Рік це завжди приємні враження від тих місць де ви побуваєте.

Відпочинок на новий рік зарядить вас бадьорістю до наступного року.

Новорічні тури - це завжди цікаво та весело.

Якщо ви ще не визначились куди поїхати на новий рік то ми хочемо Вам запропонувати гарячі тури з Києва та гарячі путівки в різні напрямки України.

В нас ви зможете знайти дешеві новорічні тури.

В Україні кажуть так: «Як рік зустрінеш, так його і проведеш». Саме тому вже необхідно обирати найкращі варіанти.


Тури під замовлення 38

Ви бажаєте зустріти Новий рік в Україні незабутньо, тоді раді запропонувати Вам наші автобусні тури в Закарпаття та Карпати, а також в інші куточки України.

З приходом Нового Року до нас приходять новорічні клопоти, хочеться все встигнути. Люди кудись поспішають. Новий Рік - це завжди свято і веселощі, а також можливість відпочити або кудись з'їздити з сімєю чи друзями.

У Новорічну та Різдвяну ніч у всіх містах панує неповторна атмосфера свята, де кожен знайде собі розвагу на будь-який смак.

Ми створимо для Вас справжній казковий відпочинок!

Жителі нашої країни вважають за краще на новорічні свята відпочивати на гірськолижних курортах або в горах де завжди сніг, смачні гуцульські страви чи в термальних водах під відкритим небом. Відпочинок з відвідуванням термальних вод "Косино" чи чанів в смт. Лумшори придасть Вам бадьорості на майже пів року:)

Посилаючись на відгуки наших постійних клієнтів, з якими ми зустріли та провели не одне свято, ми можемо стверджувати, що у нас найкращі новорічні тури!