Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Великий та сміливий народе України, ми відновлюємо наші тури в безпечні місця. Кожні 10% з доходу ми відправлятимемо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ. Раді будемо кожній зустрічі з вами.
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 501
  • 1

Оздоровчий комплекс "Карпати"

З 2011 року в центрі міста Ужгород для Вас працює Оздоровчий комплекс «Карпати» - провідник до світу здоров’я і краси.

Безсумнівною перевагою закладу площею до двох тисяч квадратів, є те, що широкий спектр послуг зосереджений в одному місці, що економить час і сили. Сюди можна прийти разом із компанією, родиною і навіть, поки Ви займатиметеся у тренажерному залі чи відвідуєте СПА процедури Ваші дітки можуть оздоровитись в галокамері (соляній кімнаті).

Наша соляна кімната схожа на печеру Алладіна… М’яке освітлення, мерехтіння соляних кристалів на стінах, загадкові гроти та спеціально підібрана заспокійлива музика. І головне – сприятливий мікроклімат, гіпоалергенне середовище, яке наповнює легені цілющим повітрям, зміцнює нервову систему, дарує тілу море енергії.

До послуг клієнтів також працює волога, інфрачервона, римська та турецька бані. Кваліфіковані банщики ОК «Карпати» забезпечать вишуканий за гаммою емоцій ритуал турецької бані – хамам. Також, Ви можете оздоровитись та розслабитись за допомогою широкого спектру масажів, які представлені в ОК «Карпати». А саме: загальний масаж (класичний), винно-медовий масаж, антистресовий масаж з арома маслами, масаж спини, масаж шийно-комірцевої зони, медовий масаж, антицелюлітний, фінський масаж, спортивний, стоун масаж, масаж бамбуковими віниками, масаж обличчя.

Затишна атмосфера нашого тренажерного залу і висококваліфікований персонал допоможуть Вам в найкоротші терміни досягти бажаного результату. Тренажерний зал, оснащений усім необхідним сучасним обладнанням, допоможе в загальному зміцненні Вашого здоров'я, корекції фігури і зняття стресу, а професійна лінія тренажерів фірм Pulse, Precor, Interatletika - досягти приголомшливих результатів.

Джерело