Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
 • 76
 • 8

Первоцвіти степового Побужжя (подорож до сакрального Гарду)

Приймаємо замовлення

18 квітня 2020
19 квітня 2020

2 активних дні

1630 грн
Первоцвіти степового Побужжя (подорож до сакрального Гарду)
(7 голосів, в середньому: 3.9 з 5)
Ви стоїте не вершині. Над вами ясне високе весняне небо. Скільки бачить око – неймовірна картина: скелі, каньйони, синя стрічка прадавнього Південного Бугу. А під ногами – пахучий килим степових першоцвітів. Від повноти почуттів перехоплює дух! Хочеться розправити крила і полетіти!

Саме такі відчуття ми гарантуємо вам, коли ви помандруєте з нами у степове Побужжя. Ми покажемо вам сакральні місця, ви побачите та відчуєте, як пробуджується земля.

Поспішайте! Адже такі красоти можна побачити лише протягом короткого інтервалу і саме у квітні. Ви проведете два дні у ексклюзивному авторському турі, що запам’ятається вам на все життя!!!

Поїхали!

Місця посадки на автобус

Програма туру

1-й день.18 квітня 2020 / субота

07:00
Збір групи в Броварах (Укртелеком)
07:15
Збір групи в Києві, ст.м "Лісова" (біля виходу з метро в напрямку Києва)
07:30
Збір групи в Києві, ст.м "Дружба народів"
07:50
Збір групи в Києві, ст.м "Теремки"

11:30
Прибуття в музей ракетних військ стратегічного призначення.

Музей ракетних військ стратегічного призначення знаходиться на базі колишнього командного пункту ракетного полку 46-ї ракетної дивізії.

Свого часу не можливо було би навіть уявити собі можливість потрапити в це місце. Але внаслідок конверсії та відмови України від ядерної зброї, ракета, що несла заряд, була знешкоджена, а пускова шахта пошкоджена.

Та, на щастя, на початку 2000-х років було ухвалено рішення про створення музею як філії Центрального музею Збройних Сил України (нині військово-історочний музей України).

Ви побачите сам командний пункт, пускову шахту, наземне обладнання, допоміжні механізми, що збереглися в первісному вигляді.

В музеї ви почуєте історію військової частини, побачите зразки сучасної зброї, а також відчуєте, як близько іноді стоїть людство до самознищення.

Також на території музею широко представлена бойова техніка. Все це можна буде побачити, зробити фото, а також повправлятися у влучній стрільбі у тирі.

14:00
Переїзд у Мигію, обід в кафе.
15:00
Екскурсія по Мигії.

А ви чули, що Мигію називають українською Швейцарією та Меккою рафтингу? І не дарма! Адже скелі тут досягають висоти 10 метрів, а пороги на річці наче створенні для сплаву. Але Мигія – це не тільки рафтинг.

Це містечко, пов’язане з козаччиною. Кажуть, саме в Мигії народився козак Мамай. А ще це – неймовірні пейзажі!!!!

Отож, ми оглянемо млин Скаржинського та мигійські скелі та пороги. А ще радонове озеро.

У вас перехопить дух, коли побачите цю водойму майже ідеальної форми з водою бірюзового кольору! Над озером облаштовані фотозони, тож буде можливість зробити оригінальні фото на пам'ять.

А для відчайдух – працює тролей, отже, є можливість політати над озером.

18:00
Переїзд у Южноукраїнськ.

Молоде місто, закладене у 1976 році, спроектовано за останнім словом містобудівної архітектури того часу. Як і Прип’ять, воно є супутником АЕС. Южноукраїнськ має широкі проспекти, чудові парки та прекрасні краєвиди на околиці міста.

Поселення в готелі. Вільний час.

2-й день.19 квітня 2020 / неділя

09:00
Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до регіонального ландшафтного парку Гранітно-степове Побужжя.

Цей ландшафтний парк є одним з 7 чудес України. І це справедливо! Коли ви на власні очі побачите ці прадавні величні скелі, мегаліти, кам’яні лабіринти, реліктові червонокнижні рослини, каньйони та величну річку Бог, що лише згодом отримала назву Південний Буг, вас не полишатиме відчуття, що ви доторкнулися до одвічного та космічного одночасно!

Ми пройдемо містичним Актовським каньйоном, побачимо річку Мертвовод, зазирнемо у Трикратський ліс, спробуємо віднайти образи язичницьких богів в обрисах мегалітів Арбузинського каньйону.

Ми заберемося на Омфал — пуп Землі, побачимо білі крейдові скелі, поблукаємо кам’яним лабіринтом. А ще ми вдихнемо пахощі весняного степу.

А він цієї пори буяє дикими ірисами, горицвітом весняним, авринією скельною. Ці місця недарма називають місцями сили. Тож набравшись цієї сили від природи, вирушаймо додому.

16:00
Збір групи. Відправляємося в Київ/Бровари.
23:00
Прибуття в Київ/Бровари.
У вартість входить:
 • Проїзд комфортабельним автобусом.
 • Супровід по всьому мартшруту.
 • Оглядова екскурсії по м. Мигії та каньйонах.
 • Екологічний збір.
 • Розміщення в готелі.
 • Сніданок в готелі.
До вартості не входить:
 • Вхідні квитки в Музей РВСП – 120 грн (дорослі), 20 грн (діти).
 • Обід в перший та другий день – 90 грн (орієнтовно).
 • Власні витрати.

В турі ми відвідаємо: 2 пам'яток

Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років безкоштовно (без надання окремого місця в автобусі та обіду).
Схожі тури
По тематиціТури для учнів ? Тури вихідного дня ?
За географієюТури в Миколаївську область
За тривалістюДводенні тури
По сезонуВесна ?
Тури зБровари, Київ

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео