Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Великий та сміливий народе України, ми відновлюємо наші тури в безпечні місця. Кожні 10% з доходу ми відправлятимемо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ. Раді будемо кожній зустрічі з вами.
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 377
  • 1

Ресторан «Карпатська Вежа»

Після активно проведеного дня гості готелю зможуть зануритися в неповторну обстановку ресторану, що знаходиться на першому поверсі готелю.

На наших гостей чекає оригінальний інтер’єр залу, уважне та ввічливе обслуговування. Додатковий затишок створює великий акваріум з морськими екзотичними рибками. Великі панорамні вікна відкривають вид на територію комплексу та мальовничі околиці буковинських Карпат.

Вам запропонують як страви традиційної української так і класичної європейської кухні. В морозний зимовий день можна зігрітися глінтвейном чи в спекотний літній – випити кухлик холодного свіжого пива, і просто поспілкуватися з друзями.

На барі завжди в наявності кілька сортів гарного пива, відмінна винна карта і великий вибір алкогольних коктейлів.В літній період працює бар біля басейну в СПА центрі.

У затишному, респектабельному залі ресторану «Карпатська Вежа» однаково вдалими і смачними будуть щільний обід чи романтична вечеря, корпоративне торжество або дружнє вечірнє застілля. Банкетне меню завжди складається індивідуально, з урахуванням побажань організаторів заходів.Загальна місткість ресторану до 80 персон.

Та найважливіше – всі продукти місцевого виробництва що означає першої свіжості та високої якості.

Джерело