Туристическая компания «ТамТур»
ТамТур — там, где ты Есть!
Наш график работы каждый день с 09:00 - 20:00. Каждые 10% с дохода мы отправляем через программу «United 24» на помощь ВСУ.
(067) 446-75-35- Валентина
 • 9
 • 11878
 • 14
 • 2

Каменец. Фест воздушных шаров и День города

Принимаем заказы

20 сентября 2024
23 сентября 2024

2 активных дня

2550 грнстандарт
22 ноября 2024
25 ноября 2024

2 активных дня

2550 грннапівлюкс
Каменец. Фест воздушных шаров и День города
(18 голосов, в среднем: 4.7 из 5)
5 октября 20187 октября 20182 активных дня, 1 ночь1400 грн, 1550 грн

Фантастичне місто - Кам`янець належить до найгарніших міст світу завдяки величезної кількості архітектурних пам’яток,а фортеця "Кам`янець",що визнана однією із 7 чудес України,радо зустрінуть нас!

Місто семи культур та націй, яке зуміло мирно співіснувати протягом багатьох століть розповість історії, легенди та безліч таємниць,що "підігріють" ваш інтерес до «міста на камені».

Вас вразить пам’ятка історії, культури та архітектури- Хотинська фортеця,що є однією з найбільш привабливих місць для туристів.

Відвідаємо столітній палац Орловських,старовинний парк та наймальовничіший рукотворний 220 літній водоспад з печерним гротом!

Ви ніколи не забудете цю подорож...

Програма туру

1-й день. 20 сентября 2024 / пятница

18:00
Збір групи в Києві на ж\д вокзалі. Рекомендуємо потяг №139 К. Збір групи о 22:45

Вартість квиточка "плацкарт"- 180 грн, "купе" -270 грн. Турист самостійно купує квиток.

23:30
Відправлення потяга

2-й день 21 сентября 2024 / суббота

08:30
Прибуття до Кам’янець-Подільського. Зустріч з екскурсоводом.

09:00- 13:00
Екскурсія Старим містом. До Вашої уваги унікальне поєднання архітектури різних стилів і народів, мальовничих пейзажів і чарівних панорам.

Чого варта католицька Мадонна на ісламському мінареті, чи величний 60-ти метровий каньйон річки Смотрич з водоспадами.

Окремої уваги заслуговують романтичні місця і розповіді. Цікаво побачити будинок,де зустрів своє кохання Потоцький. Саме на її честь він збудував і подарував перлину садово-паркового мистецтва парк "Софіївку", що в Умані.

Ви побачите:

 • Ратушу. В ратуші розташовувався українсько-польський орган місцевого самоврядування — магістрат. Це найстаріша ратуша України (ХV ст.) з унікальним поєднанням різних архітектурних стилів.
 • Католицький собор Петра і Павла. Собор збудований ще XVI століття, а коли Кам'янець захопили турки 1672 року був переобладнаний на мечеть і до нього прибудували мінарет.

  Після звільнення міста від османів він знов перетворився на костел. А на мінареті встановили 3,5 метрову позолочену статую Мадонни.

 • Турецький міст
 • Домініканський монастир. Собор зберігся ще з XV століття. В костелі побачите відголосок нетривалого турецького панування — міхраб (що це — дізнаєтесь на екскурсії).
 • Тріумфальну арку, що прикрашена статуями 4-х янголят по кутах і статуєю святого Яна Непомука в центрі, який вважається покровителем мостів.

А ще: де засідав останній уряд УНР, будинок Потоцьких, Руську (в значенні Українську) та Польську брами, Тринітранський костел, Турецький бастіон...

І, звичайно, насолодитесь романтикою і мальовничістю середньовічних вуличок.

Екскурсія до Кам’янець-Подільської фортеці. Це унікальна пам'ятка оборонної архітектури, для якої обрали не лише стратегічно розташоване місце, а й надзвичайно мальовниче.

Прослуживши місту найпотужнішим оборонним форпостом протягом багатьох століть, зараз фортеця є однією з найкрасивіших пам'яток архітектури України.

А перед тим пройдемо дивом архітектури - унікальним Замковим мостом (28 м), що завис над мальовничим каньйоном річки Смотрич.

До складу Кам’янецької фортеці входять одинадцять башт, кожна з яких має свою назву й історію. Так, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, надіслані Папою Римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений український народний герой Устим Кармелюк.

13:00
Цікава екскурсія та смачний обід — вдале продовження дня!.(у вартості туру)

Поселення в «Kleopatra VIP hotel»**** Важливо, що готель знаходиться неподалік від основних міських визначних пам’яток — Старий Замок, Турецький міст та Старе місто.

14:00 - 18:00
Вільний час.

Пропонуємо цікаво та приємно провести час з нами!. Виїзда екскурсія "Романтичне Поділля",до Маліївців.

Це місце сміливо можна назвати наймальовничішим куточком Поділля. У 1785 році,у тодішнього власника Юрія Свирського,Маліївці придбав коронний надвірний ловчий Ян Онуфрій Орловський, який був фаворитом останнього польського короля Станіслава Августа Понятовського.

Колись маєток у Маліївцях славився не лише своєю розкішшю і красою, неймовірним парком з чудернацькими фігурами та фонтанами.

Тут можна довго милуватися столітньою ліпниною, різьбленими канделябрами,мармуровими барельєфами і гордовитими атлантами, котрі тримають на плечах муровану балюстраду. 

Крім палацу, до садибного комплексу також входить старовинний парк з двома ставками, фонтанами та водонапірною баштою.

Проте головною окрасою вважається 18-метрова скеля Святого Онуфрія з рукотворним водоспадом та печерним гротом,вік якого понад 220 років!Краса водоспаду приваблює усіх, хто потрапляє сюди: мандрівників і навіть місцевих жителів, які прагнуть насолодитися прекрасним видом.

В самій скелі розташована двоповерхова печера. Говорять легенди,що вона служила прихистком для народного героя Устима Кармелюка. А якщо говорити про факти, то в стінах цього гроту колись дійсно існував скельний монастир.

Також збереглося джерело питної води з барельєфом лева та маленьким басейном. (Вартість-350 грн.До вартості входить -трансфер Камянець- Маліївці- Камянець;вхідні квитки;екскурсія старовинним парком та екскурсія до скелі Святого Онуфрія з рукотворним водоспадом та печерним гротом.

Неймовірна подорож у минуле,фражаючі факти,захоплюючі історії та мальовничі краєвиди тільки подвоять ваші враження!

3-й день. 22 сентября 2024 / воскресенье

08:30
Сніданок (шведський стіл).Звільнення номерів.Переїзд до Хотина. Огляд Хотинської фортеці.

Не дивно, але фортеця 2007 року стала одним із 7 чудес України. Це пам’ятка історії, культури та архітектури XIII-XIX ст. Вона являє собою спільну, безцінну спадщину для багатьох народів.

ЇЇ стіни не раз ставали свідками багатьох війн, вони бачили перемоги і поразки, піднесення і занепад імперій.Під час екскурсії ви оглянете будівлі внутрішнього двору — склади, казарми, а також зовнішні бастіони й вежі.

Є на території фортеці і невеликий музей тортур, в якому представлені найбільш поширені середньовічні знаряддя тортур.

А в центрі замкового подвір'я знаходиться величезний колодязь, завглибшки 65 метрів і завширшки майже 3 метри, в якому досі є вода.

Протягом мандрівки ми оглянемо безліч, вражаючих своєю красою, природних об'єктів Національного парку "Подільські Товтри".

14:00
Вільний час для обіду (оплачується додатково).

Нашу культурну програму доповнить екскурсія з дегустаціями крафтових вин та медових продуктів на домашній пасіці у титулованого винороба в "Садибі Онищуків",а вона нам по дорозі.

Особливості виноробні: на території виноробні росте не лише виноград (а його понад 200 видів), але й полуниця, ожина, каталонські горіхи.

Разом з господарями ви можете продегустувати вина та скуштувати свіжо зірвані власноруч ягоди та власні горішки-фундук. Меню для дегустації: 6-7 видів вин,4 вида сиру+3 овечих,горішки-фундук,печиво,все власного виробництва.

Запевняємо,будете задоволені! (Вартість екскурсії та дегустації - 250 грн,по часу 1.5-2 год)

То ж запрошуємо любителів легенд та історичних загадок до подорожі мальовничим Поділлям України!

Як писав П.Тичина: «Забудеш рідний край — твоє всохне коріння».

17:00
Повернення до Кам`янця. Є трохи вільного часу до відправленя потяга.

Ви ж не відмовитеся відвідати кафе-музей "Кава від поліцмейстера"?

Смачна кава та різноманітність старовинних речей радує очі і доповнює особливу богемну обстановку закладу. Смачного!!!

Збір групи та від`їзд до Києва. Відправлення з потяга о 20:10. Номер потяга №140 К

Вартість квиточка "купе" - 270 грн ;плацкарт-180 грн

4-й день. 23 сентября 2024 / понедельник

05:20
Приїзд до Києва.
У вартість входить:
 • Переїзд комфортабельним автобусом: вокзал-Камянець- вокзал ;
 • Проживання в готелі «Kleopatra VIP hotel»**** (1 доба);
 • Сніданки — 1 (шведський стіл);
 • Обід — 1 (другий день);
 • Екскурсія та послуги екскурсовода в Кам’янець-Подільському;
 • Послуги екскурсовода на території Камянець-Подільської фортеці;
 • Супровід групи екскурсоводом до Хотина;
 • Послуги екскурсовода на території Хотинської фортеці;
 • Трансфер Камянець- Хотин -Камянець ;
 • Супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • Страхування пасажирів.
До вартості не входить:
 • Вхідний квиток до Хотинської фортеці — 100 грн/дор.;50грн/дит
 • Вхідний квиток до Кам'янець-Подільської фортеці — 100 грн/дор:60 грн/дит
 • Екскурсія та дегустація в "Садибі Онищуків",— 250 грн.
 • Екскурсія "Романтичне Поділля" — 400грн.
 • Обід в Кам`янці — 2й день - 200 грн;

Відео з туру


В турі ми відвідаємо: 13 пам'яток

Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років 200 грн (без надання окремого місця в автобусі та обіду).
Похожие туры
По тематикеФестивали ? Туры для учеников ? Туры выходного дня ?
По географииТуры в Хмельницкую область
По продолжительностиДвухдневные туры
По сезонуВесна ?
Туры изБровары, Киев

Отзывы к туру

Молодці / Наталья Пилипчук

Велике дякую Тамарі Федорівні за чарівну і незабутню подорож до Кам'янця-Подільського. Це було незабутньо и класно. Дійсно професіонал своєї справи.

20 мая 2018 23:07
Однозначно рекомендуємо / Попович Олеся

Відгук 2 Продовження: Хотілось би відзначити і продуманість туру. Всього було вміру, завжди були смачно нагодовані та виспані, екскурсії не змішувалися в голові. Мало не забула, завжди був час аби непоспіщаючи придбати сувеніри, що також приємно.Підсумовуючи,лише скажу -  все сподобалося. Їздили і, сподіваюсь, ще поїдемо.Отже, однозначно рекомендую, обіцяю залишитеся задаволеними і ще довго будете згадувати передивляючись фото

20 мая 2018 17:00
Однозначно рекомендуємо / Попович Олеся

Із Там туром їздили до Кам'янця-Подільського. На самому початку подякую Тамарі Федорівні - справжній професіонал, талановитий, цікавий і неймовірно турботливий екскурсовод, без якої ця поїздка не була б такою яскравою. Безмежно вдячні. Тепер про тур: дводенний із нічним переїздом. Одразу скажу, стереотип, який притаманний таким переїздам був вщент знищений двохповерховим, неймовірно комфортним автобусом, що супроводжував нас усю поїздку. Що стосується, самого наповнення поїздки, то всього не передати словами, а якщо й можна було, напевне звучало б як неймовірна турбота. Адже настільки добре підібраних професійних екскурсоводів, комфортних апартаментів, смачних обідів не часто знайдеш. Кажу спираючись на власний досвід, адже подорожували також з іншими компаніями.Чого лише коштують вчасні зупинки на сучасних автозаправках та влучні поради де або як провести вільний час, щоб найкраще відчути атмосферу міста. Приємно також, що ні хвилин не було витрачено даремно.

20 мая 2018 16:56
Чернівці - Кам'янець-Подільський - Хотин - Бердичів 19-22 травня 2016 року / Вікторія

Подорожую з ТамТуром з 2009 року. Вражають нові маршрути, ентузіазм, удосконалення. Суперова, пізнавальна , приємна поїздка в Чернівці, Кам'янець-Подільський, Хотин, Бердичів (19-22 травня 2016 року). Організатори мандрівок - фанати своєї справи, особливо, неперевешена Тамара Федорівна, керівник фірми. Дякую за доставлене задоволення, бажаю успіхів у вашій цікавій роботі, творчої наснаги, вдячних, небайдужих туристів. Бажаючим подорожувати, рекомендую тільки ТАМТУР, запевняю вас, НЕ ПОЖАЛКУЄТЕ!!!

26 мая 2016 01:23
Чернівці- Кам янець - Подільський - Хотин 19-22.05.2016 / Людмила

Сподобалось Все! Велика подяка керівнику Тамарі Федорівні за турботу та увагу! Респект та повага ВОДІЯМ! ДЯКУЄМО ЗА СВЯТО! ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!

24 мая 2016 06:55
Чернівці-Кам янець- Подільський-Бердичів 19.-22.05.2016 / Ольга Кроншевська(Євдокимова)

Щира подяка за цю яскраву, сонячну, наповнену позитивними враженнями подорож у часі і просторі.Пані Тамара спражній митець своєї справи .Враження незабутні! Окрім точно продуманої насиченої,але необтяжливої програми продумано все від точного і зручного для всіх розпорядку до дрібних деталей,які теж важливі. Навіть надихнула на віршований відгук:Життя наше- вічна дорога-Допоки існує цей світ-До волі, до правди, до Бога,Де кожен лишає свій слід. До всіх візерунків країни,Її надзвичайних красот,(В її переповненій скриніБез ліку чудес і пригод!)І ми , обє днавшись в Тамтурі,Рушаємо знову і знов,,Щоби попри війни і буріУ серці зростити любов,А потім ,роздать її, щируУ кожному місті й селі:Ми хочемо Правди і МируНа рідній і вільній землі!В того, хто надасть допомогуНехай не оскудне рукаА наша життєва дорогаХай буде помірно легка! Ольга Кроншевська 22.05.2016р

24 мая 2016 00:19
Каменец-Подольский. Всеукраинский фестиваль пива "Октоберфест" / Валентина
Давно мечтала посетить Каменец-Подольский, и тут такая удача, экскурсия на три дня от Там Тур – очень вовремя. Тур был сказочный – Черновцы, Каменец, Хотин, Бердичев - как всегда насыщенная программа, профессиональные экскурсоводы, приятная компания, уютный отель в Каменце рядом с крепостью (хотя было бы замечательно в старом городе), веселый водитель. Время пролетело очень быстро, не хотелось возвращаться домой!Отдельная благодарность Жене – все было на высшем уровне!!!Если в путешествие, то только с Там Тур!
16 октября 2015 12:59
Кам'янець-Подільський. Всеукраїнський фестиваль пива «Октоберфест. / ВІктор , Тетяна

Дуже дякуємо за цікаву захопливу подорож! Женя- керівник групи та водій Ігор - вони професіонали своєї справи! . Завдяки дуже вмілій організації всі почувалися приємно та весело, на протязі всього часу атмосфера була дуже дружня. Отримали багато позитивних вражень та цікавої історичної інформації завдяки екскурсоводам! Гарний , затишний готель! вихідні дні пройшли з великою радістю! Бажаємо вам успіхів та процвітання! Ви даруєте всім багато позитиву ! Тепер будемо їздити тільки з ТАМ ТУР БРОВАРИ!!!!

13 октября 2015 10:47
Кам`янець-Подільський. / Ірина

Цікава та незабутня подорож. Ми ваші навіки..

15 июня 2015 07:16

Опубликуйте свой отзыв

Тема отзыва *
Ваше имя *
Текст отзыва *
Добавить фото
Ссылка на видео