Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 4
  • 1

Ринкова площа (Краків)

Площа Головний Ринок має квадратну форму, з довжиною бокових сторін близько 200 метрів, на ній розташовуються палаци і церкви. У центрі знаходяться суконні ряди, перебудовані в 1555 році в стилі італійського ренесансу. З одного боку від суконних рядів коштує майже тисячолітній романський костел Святого Войцеха і пам'ятник Адаму Міцкевичу 1898, на іншій стороні - вежа ратуші. Над площею височіють готичні вежі Маріацького костелу.

На площі безліч ресторанів і кафе. У підвалі церкви Святого Адальберта діє невеликий археологічний музей. Також в підвальному приміщенні будівлі, званого «Палац під баранами», влаштовано кабаре «Підвал під баранами». Антон Хавелка відкрив в 1876 році чинне і понині кафе «Під пальмою».

Головний Ринок є ареною численних громадських заходів та урочистостей. До них відносяться щорічний конкурс краківських шопок, танці Лайконік, гала-концерти Великого оркестру святкової допомоги і велике святкування Нового року.

Джерело