Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(044) 344-17-66 - багатоканальний(096) 010-99-77 - керівник компанії Євгеній
  • 8
  • 1

Санкт-Петербург

Привабливість Санкт-Петербурга для туристів пов'язана перш за все з його багатющим історико-архітектурною спадщиною. Історичний центр Санкт-Петербурга і пов'язані з ним групи пам'яток включені в перелік всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Масштаби історичного ядра міста і його відносно висока безпека, палацово-паркові ансамблі і храми дозволяють туристам в ході поїздки в сучасний Петербург познайомитися з одним з найбільших історичних центрів у світі, що займає практично ту ж площу, що Санкт-Петербург напередодні революційного 1917 року. Поряд з пам'ятниками минулого приваблює туристів і різноманітна культурна і суспільне життя сучасного міста, в якій поєднується як продовження традицій, так і створення нового.

Музеї, театри, концертні зали, спортивні об'єкти, парки, нові креативні простору забезпечують як городянам, так і туристам широкі можливості для дозвілля та відпочинку.

Надзвичайно важливу роль в залученні туристів в Петербург грає його багатющий символічний капітал. В його основі - широко розуміється петербурзький / ленінградський текст, який включає не тільки літературні твори, а й твори інших жанрів, зокрема кіно- і телефільми, музичні твори, присвячені Петербургу, що описують різні аспекти його історії і сучасності.

Петербурзький текст, як сукупність творів різноманітних жанрів, яка втілює багатоплановий і складний образ міста на Неві, є одним з найцікавіших явищ російської і світової культури.

С

формований творами, створеними в епоху, коли Петербург був столицею Російської імперії, петербурзький текст згодом був розширений творчими зусиллями вже радянських і пост-радянських письменників, поетів, музикантів, художників і краєзнавців.> Петербурзький текст є фундаментом символічного капіталу Санкт-Петербурга, забезпечує неминущий інтерес до міста як з боку петербуржців, так і з боку мешканців інших міст і країн.

Джерело

Турів не знайдено.