Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
 • 4065
 • 4

SETRA 35+1

Setra є одним з провідних в світі виробників розкішних туристичних автобусів. Автобуси марки Setra використовуються для міжміських перевезень. Серед туристичних автобусів вони визнані лідером інновацій, якості та дизайну по всьому світу.

Setra виробляє привабливі першокласні автобуси.

Країна-виробник - Німеччина.

Автобус Setra 309
Автобус Setra 309

Автобус Setra 309

Салон автобуса Setra.

Салон автобуса Setra.

Салон автобуса Setra на святі.

Салон автобуса Setra на святі.

Туристи на подорожі.

Туристи на подорожі.


Характеристика

 • 35+1 місце
 • 2004 рік випуску
 • Кухня
 • Туалет
 • В кожному сидінні стіл
 • 2 ТV
 • DVD
 • MP3
 • climat control
Перші кроки в історії бренду.  

Історія підприємства почалася в далекому 1911-му році, і протягом усього періоду свого існування воно зазнало ряд змін.

Її назва «Setra» в перекладі з німецької мови означає «самонесучі».

На початку 1950-х років, завдяки синові засновника компанії Отто Кессборер і дизайнеру Георгу Валем, був налагоджений випуск абсолютно нових моделей автобусів. Характерною особливістю перших моделей стала їх відмінна збірка і потужність двигуна. Виготовлений із залізної арматури каркас просторового типу, став величезним досягненням німецьких конструкторів, це конструктивне рішення і сьогодні застосовують інженери в галузі автомобілебудування.

Автобуси визнані транспортними засобами преміум-класу. Ці комфортні і надійні автобуси задіяні в приміських, міжміських і в тривалих міжнародних пасажирських перевезеннях.

  Сучасна продукція компанії має пряме відношення до характеру конструкції транспортних засобів, вироблених в 1950 році. Перший автобус Setra, Type S 8 був випущений в 1951 році.

 

 Назва модифікації Type S 8 було пов'язано з встановленими в автобусі сидіннями о восьмій рядів. Кузов транспортного засобу був від Otto Kssbohrer. Незвичайним для того часу було розміщення двигуна за задньою віссю. Хоча заднє розташування двигуна згодом стало основним, що спростило процес виробництва для створення ряду пасажирських сидінь.

  

Протягом 1950-1980-х років були випущені автобуси ряду модифікацій. Так, в 1952 році споживачеві був представлений перший зчленований автобус з несучим кузовом, в 1955 році - автобус з пневматичною підвіскою, в 1958 році - автобус з високим розташуванням салону. У 1969 році з конвеєра заводу зійшов перший двоповерховий 3-вісний автобус.

Антиблокувальна система гальм вперше була встановлена ​​на автобусі марки Setra в 1981 році. Виробництво і випуск перших примірників задньомоторних автобусів доводиться на 1967 і 1976 роки.

Сучасне виробництво  

1990-ті роки стали непростим випробуванням для компанії. Через дорожнечу технічних рішень, старомодних формах фінансове становище компанії значно ускладнилося. Випуск автобусів до середини 1990-х років скоротився до двох тисяч на рік. Керівництву фірми довелося продати відділення з виробництва причіпного складу.

У лютому 1995 року було підписано угоду з компанією Mercedes-Benz з метою створення невеликого автобусного холдингу EvoBus. Справи цієї компанії пішли непогано, і автобуси стали продавати в Західну Європу. Були створені філії по виробництву автобусів в Польщі, Чехії, Китаї.

В цей же період Setra налагодила виробництво нової гами S300, яка включала близько 20 базових варіантів довжиною від дев'яти до вісімнадцяти метрів, із заднім розташуванням двигуна, потужність якого становила 250-524 к.с.

Новинкою останніх років стала інформаційна система EFIS з екранами на рідких кристалах з діагоналлю до 18 дюймів (46 см).

Під час поїздки пасажирам надається можливість ознайомитися з маршрутом, засобами безпеки, дізнатися інформацію про пересадках, а також побачити місце знаходження і маршрут руху автобуса, в якому вони знаходяться, на карті.

Зовсім недавно був створений невеликий концерн EvoBus, завдяки якому стабілізувався положення бренду Setra. Автобуси компанії в наш час комплектуються головним чином агрегатами марки Mercedes-Benz, MAN і інших всесвітньо відомих постачальників.

Але слід зазначити, що особливих технічних або стилістичних змін в конструкції транспортних засобів не відбулося. Керівництвом компанії розділена програма виробництва на три класи, кожен з яких відзначений зірочкою, яка визначає рівень комфорту.

Сьогодні автобуси автомобільної марки Setra відомі далеко за межами Німеччини. Комерційні автобуси широко використовуються для поїздки на короткі і далекі відстані.