Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 1
  • 11113
  • 1

Тур на Сорочинський ярмарок

21 серпня 202121 серпня 20211 активний день600 грн
Тур на Сорочинський ярмарок
(19 голосів, в середньому: 4.2 з 5)

Національний сорочинський ярмарок - це найбільший в Україні ярмарково — виставковий захід. Його унікальність полягає у тому, що він зберігся з XVIII століття до наших днів. Про нього існують багато легенд та описаний в творах відомого письменника М. В. Гоголя.

Незабутні та казкові враження вже чекають на вас!

Подія проходить на Полтавщині щороку в кінці серпня місяця!

Програма туру

1-й день.

07:00
Виїзд з м. Київ (ст. м. "Лісова") (збір біля виходу з метро в напрямку Києва)
07:30
Виїзд з м. Бровари (Укртелеком)
11:00
Приїзд на Сорочинський ярмарок.

Свято праці і спілкування, продажу товарів і придбання гарного настрою, розпродажу одягу і щастя, де діють постійні знижки цін на продукцію і посмішки.

Це найбільший за площею, наймасштабніший, найвідоміший і найпопулярніший ярмарково-виставковий захід в Україні.

12:00
Вільний час. На ярмарку Ви зможете придбати найрізноманітніші товари: від української кераміки і свічок ручної роботи до китайського чаю і автомобілів.

Сорочинський ярмарок 2019 пройде, як і завжди на великому торгівельному майдані на околиці села Великі Сорочинці. Щоденно, на різних сценах, з 11:00 по 12:00 гостей ярмарку буде вітати сам Гоголь та герої його творів – Хивря, Черевик, Афанасій Іванович та ін., ролі яких виконують актори Полтавського музично-драматичного театру.

Особливої уваги заслуговує фольклорна частина ярмарку, стилізована під українське село. Тут свою продукцію пропонують відвідувачам народні майстри з Опішні, Петриківки, Космача та інших міст України, що відомі своїми традиціями народних промислів. Великою популярністю користуються вишиванки, розписний керамічний посуд, колоритні іграшки, прикраси…

Історичні садиби гоголівських часів гостинно відкриють двері. Десятки народних майстрів проводитимуть в них різноманітні майстер-класи: вишивка, гончарство, лозоплетіння, орігамі, аквагрим, ляльки-мотанки, дідухи, плетіння з бісеру, вироби з полімерної глини, ковані вироби, виготовлення вінків, брилів, свічок та ін…

Варитимуть ексклюзивні страви – борщі, варенухи, качані каші, галушки, вареники… і все це можна скуштувати. На різних сценах проходитимуть народні свята, фестивалі, конкурси, виступи народних колективів...

17:00
Виїзд до Києва
21:00
Приїзд до м. Київ та Броварів (час орієнтовний)

У вартість входить
  • Переїзд комфортабельним автобусом
  • Робота екскурсоводів та керівника групи
  • Страхування на час переїзду в автобусі
До вартості не входить
  • Особисті витрати
Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Під час переїзду кожні 2,5-3 год. зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої.
Тури на святаТури на День Незалежності
По тематиціФестивалі ? Тури вихідного дня ?
За географієюТури в Полтавську область
За тривалістюОдноденні тури ?
По сезонуЛіто ?
Тури зБровари, Київ

Відгуки до туру

Хвалю / Руслана

Надам житло на період ярмарку. Поряд із ярмарком. Деталі за тел. 0666490598, 0636684369, 0995036549

13 серпня 2018 22:46

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео