Тур на Сорочинський ярмарок
Національний сорочинський ярмарок - це найбільший в Україні ярмарково — виставковий захід. Його унікальність полягає у тому, що він зберігся з XVIII століття до наших днів. Про нього існують багато легенд та описаний в творах відомого письменника М. В. Гоголя.
Незабутні та казкові враження вже чекають на вас!
Подія проходить на Полтавщині щороку в кінці серпня місяця!
Програма туру
1-й день.
- 07:00
- Виїзд з м. Київ (ст. м. "Лісова") (збір біля виходу з метро в напрямку Києва)
- 07:30
- Виїзд з м. Бровари (Укртелеком)
- 11:00
- Приїзд на Сорочинський ярмарок.
Свято праці і спілкування, продажу товарів і придбання гарного настрою, розпродажу одягу і щастя, де діють постійні знижки цін на продукцію і посмішки.
Це найбільший за площею, наймасштабніший, найвідоміший і найпопулярніший ярмарково-виставковий захід в Україні.
- 12:00
- Вільний час. На ярмарку Ви зможете придбати найрізноманітніші товари: від української кераміки і свічок ручної роботи до китайського чаю і автомобілів.
Сорочинський ярмарок 2019 пройде, як і завжди на великому торгівельному майдані на околиці села Великі Сорочинці. Щоденно, на різних сценах, з 11:00 по 12:00 гостей ярмарку буде вітати сам Гоголь та герої його творів – Хивря, Черевик, Афанасій Іванович та ін., ролі яких виконують актори Полтавського музично-драматичного театру.
Особливої уваги заслуговує фольклорна частина ярмарку, стилізована під українське село. Тут свою продукцію пропонують відвідувачам народні майстри з Опішні, Петриківки, Космача та інших міст України, що відомі своїми традиціями народних промислів. Великою популярністю користуються вишиванки, розписний керамічний посуд, колоритні іграшки, прикраси…
Історичні садиби гоголівських часів гостинно відкриють двері. Десятки народних майстрів проводитимуть в них різноманітні майстер-класи: вишивка, гончарство, лозоплетіння, орігамі, аквагрим, ляльки-мотанки, дідухи, плетіння з бісеру, вироби з полімерної глини, ковані вироби, виготовлення вінків, брилів, свічок та ін…
Варитимуть ексклюзивні страви – борщі, варенухи, качані каші, галушки, вареники… і все це можна скуштувати. На різних сценах проходитимуть народні свята, фестивалі, конкурси, виступи народних колективів...
- 17:00
- Виїзд до Києва
- 21:00
- Приїзд до м. Київ та Броварів (час орієнтовний)
- Переїзд комфортабельним автобусом
- Робота екскурсоводів та керівника групи
- Страхування на час переїзду в автобусі
- Особисті витрати