Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 899

Сплави на байдарках

Вихідні на байдаркахІноді ми втомлюємося від повсякденної гонки "дім-робота" і мріємо про незабутній і сміливому пригоді, яке відверне нас від побутових турбот.

Для тих хто втомився від міської суєти і хоче активно відпочити, ми підготували тур вихідного дня: "Сплав на байдарках по Дніпру".

Похід на байдарках зажадає від вас максимум уваги, сміливості і навіть трохи божевілля.

Це те пригода, в яке ви поринете з головою і отримаєте повний заряд адреналіну! Подумайте, може вам не вистачає саме цього?

Наш маршрут продуманий таким чином, щоб ви могли насолодитися мальовничою природою, відпочити в приємній компанії, познайомитися з водним туризмом, навчитися управляти байдаркою, під керівництвом досвідченого інструктора, відчуєте на собі могутність річки, яка несе вас вперед до незвіданого.

Вибираючи наші тури на байдарках, ви можете повністю забути про всі організаційні питання і не мучити свій інтернет запитами: оренда байдарок Київ, оренда човна Київ, вартість байдарки Київ і т.д. Ми вирішимо все за вас! Вам потрібно взяти з собою тільки гарний настрій!

Сплав на байдарках, в колах любителів водного туризму і екстремального відпочинку, називається рафтинг. Це водний похід по річці з перешкодами різної складності. Сплав по річці має шість категорій складності, які залежать від порогів річки. Для кожної категорії є свої маршрути.

Хочемо зазначити, що сплав на байдарках під силу як дорослим, так і дітям. Це абсолютно безпечне дозвілля, тому що всі одягають плавальні жилети і пливуть під чіткими вказівками інструктора.

Якщо ви новачок і не разу не брали участь в сплавах на байдарках - не переживайте! Для цього вам не знадобляться спеціальні знання, наші інструктора проведуть інструктаж і навчать вас орудувати веслами на туристичних байдарках.

Обіцяємо, що свій перший похід на байдарках ви запам'ятаєте назавжди! І повернетеся до нас знову, адже відпочинок на байдарках - це прекрасний спосіб урізноманітнити дозвілля, підтримувати своє тіло у відмінній формі, а також зарядитися позитивними емоціями на найближчий тиждень.

Сплави по річках України - це вид активного відпочинку, який набирає обертів і стає все більш популярним. Тур на байдарці подарує вам незабутні спогади, чудові фотографії серед первісних пейзажів, стрімкий сплеск емоцій, який змусить подивитися на світ іншими очима.