Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1130
  • 1

Список санкцій ЄС щодо Криму

28 січня 2015

В "Офіційному журналі Європейського Союзу (ЄС) опублікований список обмежувальних заходів ЄС по відношенню до Криму і Севастополю, який Рада ЄС схвалила 18 грудня. Нові санкції Євросоюзу забороняють іноземні інвестиції в Крим, надання туристичних послуг, в тому числі заходження суден у всі сім портів Криму.

"Заборонено надавати послуги, безпосередньо пов'язані з туристичною діяльністю в Криму чи Севастополі", - сказано в законодавчому акті Європейського союзу.

Постанова забороняє європейським круїзним суднам заходити або ставати на стоянку в портах півострова. Ця заборона поширюється на всі судна під прапором країн ЄС і кораблі, що перебувають у власності і під операційним контролем судновласників з Євросоюзу, або суду, за які судновласник з ЄС несе загальну відповідальність. Список кримських портів, які підпадають під санкції, збільшилася з двох до семи: Севастополь, Керч, Ялта, Феодосія, Євпаторія, Чорноморськ, Камиш-Бурун. Виняток робиться для суден, які повинні зайти в порти або встати на стоянку зважаючи надзвичайних обставин.

Завважимо, что компанія «ТамТур» влітку традиційно організовує відпочинок своїх клієнтів на Чорному морі в Залізному Порту.

Заборонені всі іноземні інвестиції в Крим з боку держав Європейського Союзу. Також ЄС наклав заборону на туристичні послуги, в тому числі в морському і транспортному секторах, сфері телекомунікацій, енергетики (включаючи експлуатацію родовищ нафти, газу і мінералів в Криму і Севастополі). Тим не менше, ЄС встановить перехідні періоди введення санкцій і список винятків з тим, щоб мінімізувати вплив санкцій на цивільне населення Криму чи Севастополя.

Санкції в цілому набули чинності 20 грудня.

Джерело: Зеркало світу