Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Дорогі друзі. В зв`язку з військовою ситуацією в Україні ми призупиняємо організацію турів до настання тиші. З приводу повернення коштів звертайтеся до наших менеджерів. Відповідати вам зможемо не відразу, тому, що наші менеджери можуть знаходитися в бомбосховищах чи підвалах !!!
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 10
  • 1

Сумський театр для дітей та юнацтва

Опис

Двоповерхова будівля, збудована в стилі модерн. Торець театру орієнтований на вулицю. Фасад розбитий на три частини. Центральна частина на другому поверсі має напівкруглий виступ з довгими вікнами.

Бокові частини мають по одному великому арочному отвору. Вестибюль першого поверху має широкі прямокутні двері та вузькі вікна. На даху будинку розташована відкрита тераса.

Репертуар і діяльність

У репертуарі Сумського театру для дітей та юнацтва понад 40 вистав, як лялькових, так і драматичних, які адресовані широкому колу глядачів.

Вони створені за п'єсами українських і зарубіжних авторів, за українськими і російськими народними казками і казковим фольклором інших народів, за п'єсами класиків світової літератури.

Серед них зокрема: «Пригоди Буратіно» О. М. Толстого, «Про Федора стрільця-молодецького молодця» Л. О. Філатова, «Сто тисяч» І. Карпенка-Карого, «Коза-дереза» С. Неміровського, «Яскраво-червона квіточка» І. Карнаухової, «Езоп» Г. Фігейредо і чимало інших.

Щороку Сумський театр для дітей та юнацтва здійснює постановку 6—7 п'єс, як для дітей, так і для дорослих глядачів.

Сумський театр для дітей та юнацтва брав участь в багатьох фестивалях театрів ляльок і юного глядача, які проходили як в Україні, так і за її межами. Так на ІІІ фестивалі ляльок у місті Луцьку вистава колективу «Царівна-жаба» (Н. Гернета) виборола перше місце.

Творчий колектив театру багато і успішно гастролює.

Джерело