Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 1937
  • 4

Татарів

Татарів - завдяки своему розташуванню (село знаходиться в гірській долині на висоті 650-800 м. над рівнем моря в долині річки Прут) поселення захищене від холодних вітрів .Суміш гірського повітря , води та екологічно чистих лісів Карпат робить Татарів відомим низькогірним бальнеологічним кліматичним курортом.

Підтвердженням цього є те, що чимало людей відпочивало у віллах і пансіонатах Татарова з початку XX ст..

Адмістративний поділ: Татарів –кліматичний курорт. Татарівська сільська рада підпорядкована Яремчанській міськраді,Івано-Франківської обл., Україна.

Найближчі населені пункти(курорти) : ·Микуличин ·Ворохта ·Яблуниця ·Поляниця/Буковель/ ·Яремче

В путівнику по польським курортам за 1912 рік він описаний як такий, що « має дуже мальовниче положення в лісистій гірській місцевості, багато віл і будинків, а також санаторій доктора Жураковського.

Наявне пряме залізничне сполучення зі Львовом та Івано-Франківськом, а в зимовий період з Київом, Дніпропетровском та Донецьком. Через село проходить автомобільна дорога Р-03 «Мукачево-Львів», бере початок регіональна дорога Р-24 «Татарів-Кам`янець-подільський». Історія: с .Татарів – перша офіційна згадка датована 1651 р..До цього населений пункт мав назви Прутець і Белзець.

Назва села нагадує про набіги татар після руйнівного нападу яких у 1673 році поселення отримало свою назву .У радянський період село називалось Кременці на честь радянського лейтенанта, який загинув тут у 1944 р.

Лише у 1992 році селу повернуто стару історичну назву Татарів.Територія Сучасний Татарів - це село з населенням 1564 людини. Одне з найбільших за протяжністю сіл України (15 км.) . Мобільні оператори:Київстар,МТС,Лайф,Білайн. Телефонний код (+3803434). Поштовий індекс 78596

Татарів : природний ландшафт

-природний ландшафт Татарова служить зручним стартовим пунктом для любителів пішохідних та велосипедних мандрівок, зокрема на вершини карпатських масивів Горган та Чорногори (г. Хом`як,г.Синяк , г.Магура ,г.Гребінь , г.Кобила, г.Гордія) полонини Ліснів , Куніклива , Погар та ін.. Ліси які оточують населений пункт надзвичайно багаті на гриби та ягоди.