Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 491
  • 1

Театральна площа у Чернівцях

Одним з улюблених місць відпочинку жителів і гостей Чернівців, безумовно, є Театральна площа. Розкішні будівлі, зведені в минулому сторіччі, вражають своєю величністю і, в той же час, витонченістю.

Головна перлина в цьому ансамблі, звичайно ж, театр. Побудований на початку минулого століття за проектом двох геніїв, що зводили легендарні театри Одеси та Відня, він заворожує багатством декору свого фасаду. Над його входом розміщена скульптурна композиція, що являє собою сцену з давньогрецької трагедії «Едіп-цар». Перед будівлею на постаменті встановлена витончена скульптура письменниці Ольги Кобилянської, на честь якої і названо театр.

Трохи віддалік театру знаходиться ошатна будівля колишнього Єврейського народного дому , зведена в стилі еклектики. Приміщення Румунського народного дому , що використовувалося в радянський час як Будинок офіцерів, дивує тим, що його правий бік набагато довше лівого - так задумали автори. Всі грандіозні споруди були зведені в 20 столітті. А ось у 2000 році на площі з`явилася Алея зірок , де увічнені імена відомих діячів культури і мистецтва, які почали свій шлях у Чернівцях.

Джерело