Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 2271
  • 7

Термальні води «Косино»

«Косино» — це сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс для всієї родини, розташований серед 200-річного дубового гаю мальовничої Берегівщини. Відчуйте ефект цілющих властивостей підземних вод у семи різних басейнах з термальними та прісними водами, відпочиньте з повноцінним комфортом у одному з номерів готелю «Iváncsó Birtok», насолодіться традиційними стравами угорської, української та італійської національних кухонь у ресторані «Чарда». Також до Ваших послуг унікальні Королівські сауни, ванни Кнайпа, масажний кабінет, тренажерний комплекс та ще багато цікавого. Адже відпочинок в «Косино» — найкращий варіант поєднання приємного з корисним!


Найбільший термальний фонтан-джакузі

Гордістю оздоровчо-рекреаційного комплексу «Косино» є велетенський басейн з найбільшим в Україні термальним фонтаном-джакузі «Золотий кран здоров’я Косино» у центрі. Цей факт зареєстровано Національним Реєстром Рекордів 2 січня 2015 року. Всі частини фонтану-ілюзії виготовлялися майстрами вручну на території комплексу. Конструкція «Золотого крану здоров’я» знаходиться на висоті 15,4 метра і важить 2,5 тон. Вода у фонтан подається через 80 форсунок з потужністю 5500 літрів за хвилину.

Найбільший термальний джакузі з вином

Найбільший в Україні фонтан-джакузі з вином — частина найбільшого термального басейну на території комплексу «Косино». 2 січня 2015 року цей факт було внесено до Національного Реєстру Рекордів України. Конструкція фонтану виготовлена у вигляді пляшки з вином — традиційним напоєм закарпатців. Фонтан-джакузі розбитий на сегменти, оснащені гідромасажем, куди з велетенської пляшки подається фарбована ароматизована термальна вода. Висота фігури — 5,3 метри, глибина фонтану-джакузі — 40 сантиметрів.

Найбільший термальний джакузі з кавою

Найбільший в Україні фонтан-джакузі з кавою — частина найбільшого термального басейну на території комплексу «Косино». 2 січня 2015 року цей факт було внесено до Національного Реєстру Рекордів України. Конструкція термального фонтану виготовлена у вигляді кружки з кавою, яка є одним із традиційних для Закарпаття напоїв. Чаша джакузі розбита на сегменти, оснащені гідромасажем, куди з велетенської кавової кружки подається фарбована ароматизована термальна вода. Висота фігури — 3,8 метрів, глибина фонтану-джакузі — 40 сантиметрів.

Найбільший термальний джакузі з палeнкою

Найбільший в Україні фонтан-джакузі з паленкою — частина найбільшого термального басейну на території комплексу «Косино». 2 січня 2015 року цей факт було внесено до Національного Реєстру Рекордів України. Фігура фонтану виготовлена у вигляді традиційної посудини для угорської фруктової горілки — паленки. Конструкція чаші фонтану розбита на сегменти, оснащені гідромасажем, куди з велетенської посудини для паленки подається фарбована ароматизована термальна вода. Висота фігури — 4 метри, глибина фонтану-джакузі — 40 сантиметрів.

Найбільший термальний джакузі з пивом

Найбільший в Україні фонтан-джакузі з пивом — частина найбільшого термального басейну на території комплексу «Косино». 2 січня 2015 року цей факт було внесено до Національного Реєстру Рекордів України. Конструкція чаші фонтану розбита на сегменти, оснащені гідромасажем, куди з велетенського пивного кухля подається фарбована ароматизована термальна вода. Висота фігури «Пивний кухоль» — 6 метрів, глибина фонтану-джакузі — 40 сантиметрів.

Джерело

Турів не знайдено.