Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 1039
  • 1

Церква Різдва Івана Хрестителя

В центрі курортного містечка Яремче велично сяє позолоченими куполами церква Різдва Івана Хрестителя. Довгоочікуване свято посвячення храму, яке відбулося 7 липня, пройшло на славу і тепер нова святиня стала родзинкою міста.

Зведення греко-католицької церкви припадає на 1995 рік. Розписувати стіни почали з вересня 2009 року. Після освячення церкви в знак вшанування та вдячності за допомогу у будівництві храму обласна державна адміністрація нагородила меценатів та жертводавців грамотами та орденами. Свято завершилося творчим концертом, що пройшло на подвір’ї Народного дому.

Архітектура храму

Церква побудована з червоної та білої цегли, і сірого каменю. Має 5 куполів, що символізує Ісуса Христа та чотирьох євангелістів. У будівлю веде арочний портал з неймовірно гарними різьбленими дверима. З лівого боку від входу знаходиться невелика відкрита каплиця, де можна помолитися або просто постояти і насолодитися красою околишньої місцевості. Під керівництвом О. Чередніченка по його проекту розписали стіни. Зі східної частини підкупольного простору простягається нижня сцена Вознесіння і завершується постаттю Христа у куполі. Блакитні промені, оздоблені гуцульським орнаментом, відходять від Христоса вниз по барабану. Купольна частина храму майстерно розписана святими на золотому фоні.

Джерело