Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Дорогі друзі. В зв`язку з військовою ситуацією в Україні ми призупиняємо організацію турів до настання тиші. З приводу повернення коштів звертайтеся до наших менеджерів. Відповідати вам зможемо не відразу, тому, що наші менеджери можуть знаходитися в бомбосховищах чи підвалах !!!
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 1

Церква Вознесіння Господнього

Церква збудована у вигляді подовженого силуету з рваного вапняку. Однокупольна тридільна у плані, де послідовно з'єднані нартекс, подовжена нава з об'ємним средохрестям та з ґранованю апсидою утворюють гармонійний малюнок при яскраво вираженому оборонному характері побудови (масивні стіни, високо підняті над землею вузькі вікна-бійниці).

Пізнішою прибудовою є високий двох'ярусний обсяг дзвіниці під шатровим дахом, який завдяки невеликому ліхтарю над пресвітерів і центральному об'ємному куполу на світловому барабані зі здвоєними вікнами врівноважили разнооб'емную конструкцію в антуражі стародавніх хрестів цвинтаря.

Розташована на терасі в долині річки Горинь нижче замково-палацового комплексу. Церква збудована в 1530 р. Реставровувалась 1872 року.

У 1961—1980 роках, за совітів, частину церкви використовували як склад, частиною як тир. Церква відбудовувалась у 1992 році силами місцевої громади.

Джерело