Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1455
  • 4

Цікаві куточки нашої країни.

20 липня 2015

Загадкові місця Рівненської області, куди варто поїхати

.


Тараканівський (або Дубенський) форт

важко назвати фортецею або замком, він просто занадто не схожий на них. Це величезна оборонна споруда, унікальна в Україні. Принаймні, ми не зустрічали подібних об'єктів такого масштабу та схоронності. У 19 столітті його побудував царський уряд для захисту залізничної гілки Київ - Львів.


Споруда має форму ромба зі сторонами приблизно 240 метрів. Зовнішні стіни форту зараз практично не помітні зовні. Але якщо потрапити на внутрішню територію, все виглядає досить непогано. Не пропустіть можливість пройти всередину через тунель довжиною близько 100 метрів, який проходить під зовнішніми стінами.


Тараканівський форт - це 3 поверхи над землею і стільки ж під землею.


Обов'язково всім взяти з собою ліхтарики!


Тунель кохання

на Рівненщині став популярним зовсім недавно, адже ще кілька років тому практично ніхто про нього нічого не чув. Зараз його по праву називають найромантичнішим місцем в Україні.


Адже навіть на перший погляд фотографії з цим природним дивом відкидає найменші сумніви в тому, що це місце заслуговує такої уваги до себе.Це зелений тунель у формі ідеальної за пропорціями арки, створений хащами дерев і кущів, які сплелися між собою.


І найголовніше, відвідування "Тунелю любові" вважається доброю прикметою!