Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
 • 2
 • 2066
 • 34

Тур - Від столиці до столиці

5 червня 20209 червня 20203 активних дні, 2 ночі170 грн
Від столиці до столиці
(29 голосів, в середньому: 4.2 з 5)
Чи знайомі ви з Польщею?

Ця подорож відкриє для вас культуру, історію та побут наших «добрих сусідів».

Ми відвідаємо міста, які у різний час були столицями країни:Краків з його величним королівським замком на Вавелі, Варшаву з її унікальним історичним центром - єдиною у світі реконструкцією міста внесеною до ЮНЕСКО та середньовічний Люблін у якому яскраво показано споріднення Східної і Західної культур.

Приємним доповненням до подорожі стане візит до Велички у музей «Сольова шахта», тут нас здивує неосяжний інженерний витвір - підземне соляне місто.

Крім цього на нас чекають традиційні гастро-дегустації, феєричні фото і інші приємні сюрпризи. Ми обіцяємо, що таке знайомство з Польщею стане чудовим стартом для відкриття Західної Європи.

1-й день.

19:00
Збір групи у Броварах (посадка біля Головпоштампу)
20:30
Київ (посадка біля Південного вокзалу)

2-й день.

05:00 - 05:30
Прибуття до Львова (посадка в автобус решти групи на парковці біля ЖД вокзалу). Переїзд до Польщі.
07:00 - 10:00*
Перетин кордону між Україною та Польщею (до 3-х годин). Санітарна зупинка.
11:30
Прибуття до культурної столиці Польщі – Кракова / Поселення у готель.

Краків - це надзвичайне місто, яке лежить над Віслою, одне з найстаріших і найбільших міст Польщі. Символом міста є міфічна істота зі своїми таємницями та легендами - Краківський дракон.

Століттями місто було столицею Польщі, а потім і могутньої Речі Посполитої та з гідністю виконувало функції резиденції королів і перших осіб держави.

Покоління кращих майстрів Європи невпинно працювали, створюючи у місті унікальний ансамбль культурної спадщини, яким поляки дуже пишаються, а світ нею зачарований.

У 1978р. вулиці в межах стін Старого міста були внесені до «першого списку ЮНЕСКО», як скарби найвищої проби.

12:30
Прогулянка до центру міста / Факультативна гастро-екскурсія - Смачний Краків / обід / 20€ з особи.

Знайомство з Краковом ми розпочнемо не тільки з історії міста, а й дізнаємося який він на смак, варто зазначити що у 2019 р. Краків став гастрономічною столицею Європи.

Ми рекомендуємо - факультативний обід у вигляді дегустаційного меню місцевого колоритного ресторану та різноманітні історії про смаки Польщі та краківчан.

Тут нас будуть дивувати традиційні страви та регіональні продукти з унікальною палітрою смаку.

Ми спробуємо «краківську мачанку», «журек», «бігос», «рацуху», кухоль традиційного сидру, пива або регіональні наливки, які зігріють тіло і душу.

14:00 - 17:00
Факультативна екскурсія - Королівський тракт / 10€ з особи.
 • Наша екскурсія почнеться з огляду Краківського Барбакана - середньовічної оборонної споруди круглої форми. Цікаво, що на території Європи існує всього три подібні об'єкти.
 • Далі пройдемо через Флоріанські ворота, які виведуть нас до серця Старого міста - площі Ринок, найбільшого середньовічного ринку Європи.
 • Потім ми попрямуємо до костелу Діви Марії XIV ст. З його вежі почуємо трубача, який грає свою знамениту мелодію на всі чотири сторони світу. Також костел відомий своїм готичним вівтарем, який створювався протягом 12 років і є одним з найбільших в Європі.
 • Далі ми оглянемо «перлину» площі - центр міжнародної торгівлі - Суконні ряди XIII ст. Ця будівля не тільки найдовша у Кракові, але вона також має свою таємницю, про яку нагадує залізний ніж на фасаді.
 • Поруч знаходиться 70-ти метрова, відхилена в бік «самотня вежа», побудована за часів Магдебурзького права.
 • Також ми побачимо один з найстаріших костелів Польщі - костел святого Войцеха XI ст.
 • Потім ми попрямуємо до костелу святих Петра і Павла.Прикрасою першого барокового храму є статуї дванадцяти апостолів.
 • Ці унікальні пам'ятки приведуть нас до найбільшої з них - колишньої резиденції королів - замку на Вавельському пагорбі.Значимість пагорба характеризує цитата «Краків - це Вавель. Вавель - це Польща».

  Вавельський пагорб включає в себе королівський замок, систему укріплень і кафедральний собор Святих Станіслава і Вацлава - місце коронацій та поховань.

  Саме тут знаходиться кілька унікальних каплиць відомих польських родів.

  Біля підніжжя замку знаходиться міфічна печера, дихаючого вогнем Краківського Дракона.

17:00 – 22:00
Вільний час у Кракові.Факультативна вечеря (керівник групи запропонує кілька закладів для самостійної вечері).
23:00
Повернення у готель. Нічліг.

3-й день.

06:30
Сніданок
07:00
Виселення з готелю. Переїзд до Велички.
08:00 - 11:00
Факультативна екскурсія з відвідання музею «Сольова шахта» у Величці / 20 € з особи.

Ви напевно чули відоме прислів'я «Сіль дорожча від золота», в історії людства цей вислів має конкретний приклад – музей «Сольова шахта» у Величці.

У ньому ви на власні очі побачите підземне місто, яке змінювалося протягом семи століть, підземні озера, гроти, столітні видобувні машини.

Особливо вас здивують унікальні в своєму роді статуї та барельєфи в людський зріст, витесані з кам’яної солі.

Тутешні підземні коридори мають протяжність близько 300 км, за весь час використання шахти у ній розроблено 9 рівнів.

Кульмінацією нашої екскурсії стане відвідання шедевру підземної архітектури, однієї з найбільших та найглибших у світі каплиці Святої Кінги – покровительниці гірників соляних шахт.

Каплиця знаходиться на глибині 101м під землею, її висота сягає 12 метрів, а її зала вміщує до 500 осіб.

Каплиця прикрашена безліччю статуй та барельєфів, особливу надзвичайність каплиці додає той факт, що вона складається з солі різних кольорів.

Завдяки неперевершеній акустиці, каплиця св.Кінги з залом стала місцем камерної музики, де проходять унікальні концерти та церемонії.

У кінці екскурсії Вас чекають адреналінові враження - поїздка на старовинному ліфті, який використовували ще гірники.

11:00 - 16:30
Переїзд до офіційної столиці Польщі - Варшави. Факультативний обід у придорожньому ресторані. Поселення в готель.

Варшава – місто, яке закохує. Сама назва міста походить від романтичної легенди про високі почуття.

Варшава з ХV ст. виконує функції столиці Польщі, але двічі на короткий час втрачала цей високий статус.

Це найбільше за населенням і територією місто в країні, діловий та культурний центр.

Місто має глибоку історію, яка місцями трагічна, воно повстало з попелу після згарищ двох світових воєн.

Оскільки усі визначні пам’ятки Варшави архітекторам довелося відбудовувати заново, вони використали старовинні малюнки, як результат центр міста як єдина у світі реконструкція у 1980р. було занесено до Списку ЮНЕСКО.

17:00- 20:00
Прогулянка до центру міста /Факультативна гастро-екскурсія - Столична трапеза / вечеря / 30€ з особи.

Варшаві є чим здивувати, перед знайомством з історичним центром міста ми рекомендуємо факультативну гастро – екскурсію.

Під час неї ми будемо куштувати та слухати.

Нас чекають різноманітні Польські страви з м’яса за традиційними рецептами такі як «паштет», «кашанка», «запечену свинину», «сальтисон», спробуємо порцію традиційного польського «крем-супу з грибами», мікс пирогів (вареників) з чотирма різними традиційними смаками, неодмінно за бажанням бокал хмільного бочкового пива.

Прикрасою нашої трапези стануть смаколики виключно з Варшави, які з далекого 1869 р. тішать мешканців та гостей столиці своїми «фірмовими» – пончиками з трояндового варення до чаю або кави.

20:20 - 23:00
Вільний час у Варшаві.Нічліг.

4-й день.

07:00
Сніданок
08:00
Виселення з готелю.
08:30-11:30
Факультативна екскурсія по Варшаві

  Факультативна екскурсія Перше знайомство з Варшавою / 10 € з особи.

 • Знайомство зі столицею Польщі розпочнемо з сучасного центру міста, де розташовується Палац Культури і Науки. Висота цього 42-поверхового хмарочоса становить фантастичні 237 метри разом з антеною і це найвища споруда не тільки Варшави, але й Польщі.
 • Далі попрямуємо до Замкової Площі - історичного центру Старого міста, тут ми познайомимося з національним символом Польщі - Королівським замком, побачимо перший у Європі світський пам'ятник, присвячений польському королю Сигізмунду III Ваза.
 • З колони у 22-метри він тихо і велично спостерігає за бурхливим життям сучасного міста, оберігаючи його як і сотні років тому.

 • У Старому місті ми оглянемо костел Святого Іоанна Хрестителя 1390р., саме в ньому був коронований останній король Польщі.
 • Познайомимося з варшавським чарівником, який знаходиться на найменшій площі - Канонія, неодмінно завітаємо до оглядового майданчика у Старому місті, саме звідси відкривається фантастичний пейзаж на протилежний берег Вісли і Варшавську Прагу.
 • Далі пройдемо до душі міста - Ринкової площі, тут ми потрапимо у казкову атмосферу, яку подарують різнокольорові будиночки, вуличні музиканти, актори і художники.У центрі площі нас зустріне офіційний символ міста міфічна істота середньовіччя – войовнича русалонька.
 • Попрямуємо до Варшавського Барбакану - оборонної споруди XVI ст.
 • Закінчимо ми наше знайомство зі Старим містом під музику великого польського композитора - Фредеріка Шопена.
 • Приємним доповненням до прогулянки стане відвідання вулиці Краківського Передмістя - історичного центру Варшави, тут ми побачимо архітектуру XVII - XVIII ст., найважливіші державні заклади, комплекс корпусів Варшавського університету, Польську Академію Наук, численні пам’ятники.
11:30-14:30
Переїзд до Любліна. Факультативний обід у придорожньому ресторані. Поселення в готель.

Люблін – це місто натхнення, місто – фортеця, більш витончена назва - «місто Цапа».

Усе це – славний Люблін: він унікальний, затишний та мальовничий. Особливого шарму місту додають недоторкані вузенькі вулички зі столітньою архітектурою.

Люблін двічі ставав столицею Польщі.Місто стоїть на семи пагорбах, що простягнулося над берегами річки Бистриці, яка додає йому середньовічної мальовничості.

На перехресті культур і великих торгових шляхів місто увіковічило себе в історії не тільки Польщі, але й усієї Європи, оскільки саме у ньому було підписано доленосну для країни «Люблінську Унію», яка поклала початок створенню найбільшої на той час держави на Європейському континенті – Речі Посполитої.

15:30-18:30
Факультативна екскурсія - Середньовічний Люблін / 10 € з особи.
 • Знайомство з містом ми розпочнемо з відомого культурного символу Любліна – Краківської брами, яка проведе до Старого міста.Тут нас зустрінуть вузенькі вулички та старовинні будинки XVIст. шляхетних родів.
 • Далі ми попрямуємо до найвищої будівлі в історичній частині Любліна - 64 метрової вежі Трінітаріїв.
 • Поряд неодмінно завітаємо до собору св. Іоанна Хрестителя XVI ст., у ньому ми дізнаємося про «люблінське чудо».
 • Потім оглянемо центральну будівлю Ринкової площі - Стару ратушу та Коронний трибунал, побачимо реальний факт «бісівського суду».
 • Відвідаємо Домініканський монастир XIIIст. - це цілий комплекс будівель, які привертають увагу своїм архітектурним замислом, що включає церкву, 11 каплиць і сам монастир. Дізнаємося про унікальну реліквію, яка була вивезена з Києва у 1420р. до цього храму.
 • Оглянемо давню Фарну площу, з її оглядового майданчика відкривається чудова панорама міста.
 • Далі ми попрямуємо до однієї з найкращих королівських резиденцій Польщі – Великого Люблінського замку XIIст. Саме тут під час засідань сейму було підписано історичну Люблінську унію. У ньому ми оглянемо округлу башту Донжон та живий доказ взаємопроникнення Східної і Західної культур - готичну каплицю Святої Трійці.
19:00-22:30
Вільний час у Любліні – Факультативна вечеря (керівник групи запропонує кілька закладів для самостійної вечері). Повернення в готель.Нічліг.

5-й день.

07:00
Сніданок.
07:30-10:30
Виселення з готелю. Виїзд із Любліна. Прибуття до кордону на пункт пропуску.
10:30-13:30*
Перетин кордону між Польщею та Україною (до 3-х годин).Санітарна зупинка.
14:30-15:30
Переїзд до Львова (за потреби висадка з автобусу решти групи на парковці біля ЖД вокзалу).
16:00-23:00
Переїзд до Києва (висадка біля Південного вокзалу).
23:30*
Переїзд до Броварів (висадка біля Головпоштампу).

*Час повернення може змінитися у зв'язку з проходженням кордону на пункті пропуску.


У вартість входить:
 • Проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту
 • Супровід досвідченого керівника
 • 3 ночівлі у готелях в центрі міста (по 2 особи в номері)
 • 3 сніданки
До вартості не входить:
  1. Варіант (Lite) / 80€
 • Гастро обід - Смачний Краків
 • Екскурсія - Королівський тракт
 • Екскурсія - Перше знайомство з Варшавою
 • Екскурсія - Середньовічний Люблін

 • 2. Варіант (Full) / 140€
 • Гастро обід - Смачний Краків
 • Екскурсія - Королівський тракт
 • Відвідання музею / Екскурсія - «Сольова шахта» у Величці (вхідні квитки входять у вартість)
 • Гастро вечеря - Столична трапеза
 • Екскурсія - Перше знайомство з Варшавою
 • Екскурсія - Середньовічний Люблін

 • Медичне страхування 75 грн. (у випадку відсутності страхового полісу).
 • Доплата за одномісне розміщення уточнювати індивідуально.

Увага: Вартість послуги вказана у євро та тарифікується в гривню згідно курсу у ПриватБанк на момент оплати.

Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років безкоштовно (без надання місця в автобусі та обіду).

Схожі тури
Чудеса Швейцарії: Цюрих, Берн, Люцерн
 • 1
 • 3924
 • 10
02.06.24 - 08.06.24 (6 активних днів)
16.06.24 - 22.06.24 (6 активних днів)
14.07.24 - 20.07.24 (6 активних днів)
12500 грн
Детальніше і замовити
Нове!
Королівський вікенд: Дрезден - Прага - Краків
 • 3
 • 430
 • 9
06.06.24 - 10.06.24 (4 активних дні)
20.06.24 - 24.06.24 (4 активних дні)
6650 грн
Детальніше і замовити
По тематиціТури для учнів ? Тури вихідного дня ?
За географієюЗакордонні тури
За тривалістюТури на чотирі та більше днів
По сезонуОсінь Літо ? Весна ? Зима ?
Тури зБровари, Київ

Відгуки до туру

Як / Любов

Тур

1 вересня 2022 09:42
Як / Любов

Тур

1 вересня 2022 09:42

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео