Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
 • 191
 • 9

Каппадокія - земля Різдва Христового

24 грудня 202127 грудня 20214 активних дні, 3 ночі13000 грн
Тур в Каппадокію
(12 голосів, в середньому: 4.3 з 5)

Ви маєте унікальну можливість у світле свято Різдва Христового відвідати місця, де вперше в християнському світі почали святкувати це велика подія.

Каппадокія - трон Туреччини, одне з див світу, ще її називають музеєм просто неба, вона знаходиться у центральній частині Анатолійського плато.

Протягом тисячоліть вітер продував, а вода точила скелі, створюючи сюрреалістичні пейзажі, на сьогодні цей спадок людству знаходиться під захистом ЮНЕСКО.

Вулканічний попіл перетворився у туф, лава стала базальтом, землетруси, зміна температур, вітер та дощі за 30 мільйонів років відтяли у плато все зайве, оголивши прекрасний профіль.

М'які гірські породи дали можливість людям вирубувати в скелях житла, церкви, монастирі та цілі міста.

Якщо хоч раз побувати тут у вас назавжди буде бажання повернутися знову і знову, до цих дивовижних неземних пейзажів, вдихнути п'янкий аромат каппадокійського повітря спробувати легкий присмак східних соло

1-й день.

02:10
Виліт з Києва (аеропорт Бориспіль)
05:15
Прибуття у Анкару (аеропорт Есенбога, час в дорозі 2:05 хв.)
Назва авіакомпанії та номер рейсу: PC 1723, PegasusAirlines / BOEING 737-800
06:00 - 10:30
Переїзд до Каппадокії / Заселення до готелю
Трансфер по дорозі з зупинками до м. Учісар (Кападокія), заселення до готелю CalderaCaveHotel (готель в історичному центрі міста)
10:30 - 11:30
Обід
Обід у ресторані традиційної турецької кухні (за додаткову плату 15€).
Екскурсійна програма після обіду
 • Огляд "Долини голубів" – одного з найкрасивіших місць Каппадокії, вона являє собою скупчення скель, посічене численними гніздами-віконцями для голубів, яких тут тисячі.
 • Відвідання древньої фортеці "Учхісар": назва цієї твердині перекладається як «три фортеці», це 60-метрова скеля на висоті 1400-м над рівнем моря.

  Всередині фортеця порізана численними тунелями і приміщеннями.

  Коли зберемося на гору, відкриються чудові пейзажі на околиці каппадокійського ландшафту: вулкани Ерджіяс, Хасан і Мелінді, верхівки яких засніжені цілий рік.

 • Знайомство з промислом місцевих жителів: відвідання майстерні по обробці синього оніксу або як його називають "каппадокійський камінь", цей мінерал добувають прямо тут і він вражає своєю особливою красою, також тут люб'язно пригощають місцевим вином.
 • Вільний час
  Повернення до готелю / вільний час, готель розташований у центрі міста м.Учісар, тому тут безліч цікавих місць куди можна буде піти аби ближче доторкнутися та познайомитися з культурою цієї місцевості.
  19:00 - 20:30
  Вечеря
  Вечеря у колоритному ресторані готелю, приємне знайомство між собою на терасі.

  2-й день.

  05:00-07:00
  Політ на повітряній кулі (за додаткову плату від 60 до 100€ (за бажанням)

  Каппадокія вважається одним з найкрасивіших місць для прогулянки на повітряній кулі у світі!

  У Вас є унікальна можливість зустріти незабутній світанок над Каппадокією.

  Тільки уявіть, щоранку десятки повітряних куль одночасно здіймаються у гору, щоб побачити перші сонячні промені які опромінюють долину гір.

  Політ на кулі може бути організований також і у інший день (вранці та ввечері)

  09:00 - 10:00
  Пізній Сніданок:
  Екскурсійна програма до обіду:
  • Переїзд до м.Аваноса: головного центру країни по гончарному мистецтву та майстрів кераміки.

   Тут з покоління в покоління створюються неймовірні твори мистецт з глини, кераміки та емалі, кераміки та емалі.

  • Прогулянка по місту по старовинних вуличках і кварталах ми побачимо будівлі у грецькому, вірменському та османському стилях з відвідуванням найстарішого кам'яного мосту в Каппадокії який перетинає річку "Кизил-Ірмак" головну і найдовшу річку Туреччини.

   Цей міст має протяжність 151 м, і побудований у 1900 р., за бажанням є можливість завітати на територію давньої мечеті Аладдіна яка розташована на березі річки, мечеть споруджена у XIII ст. коли в цьому регіоні правила сельджуцька імперія;

  Обід
  Обід у ресторані на набережній найдовшої в країні річки (за додаткову плату 15€).
  Екскурсійна програма після обіду:
 • Долина Пашаба або долина Ченців.

  Це одна з найкрасивіших долин Каппадокії, довкола тут поширені двоголові, а подекуди й триголові кам'яні гриби, а також залишки церкви св. Симеона Стовпника.

 • У цей комплекс входить ще одна локація - монастир Зельве, заснований прямо у породі гір, до нього входять 15 церков XI—XIIIст.
 • Відвідаємо селище Гьореме (Матиана) або «країну Богоматері», документально відомо що з VI ст. до н. е. тут функціонувало понад 400 церков, декорованих фресками;
 • Розквіт селища почався з часів приходу в ці місця християнства, Святий Павло часто тут бував, і вважав це місце найбільш придатним місце для виховання праведників вчення Христа;
 • Рідвідаємо музей Гьореме: це група скель під захистом ЮНЕСКО, у них збудовані величезні печери у яких функціонували: каплиці, монастирі, церкви.

  Тут розташовані чотири церкви, які добре збереглися – Темна, Яблучна, а також Святої Варвари і ТокалиКілісі, також відвідання єдиною у світі церкви Чотирьох Хрестів. (вхідні квитки включені у вартість), тут ми відвідаємо церкву Василія Великого де пригадаємо як з Каппадокії прийшло свято Різдва;​

 • Панорама долини Кохання, цікаве місце зі своєю маленькою історією про велику любов. ​
 • Захід сонця ми зустрінемо відвідавши символ Каппадокії - Долини Трьох Красунь, саме вигляд цієї долини демонструє всю красу тутешніх пейзажів. ​
 • Вільний час
 • Повернення до готелю / вільний час, готель розташований у центрі міста м.Учісар, тому тут безліч цікавих місць куди можна буде піти аби ближче доторкнутися та познайомитися з культурою цієї місцевості.
 • 19:30 - 20:30
  РІЗДВЯНА Вечеря
  У світлий день Різдва Христового ми зберемося на святкову вечерю у колоритному ресторані готелю.
  21:30 - 23:45
  Культурна програма - Турецька ніч
 • Турецька ніч (за додаткову плату 30€).Вільний час, жива музика у супроводі традиційного турецького фольклору назавжди залишиться у Вашому серці, під час програми буде представлено таїнство танцю Сема.

  Це справжній ритуал, заспокійливий, він також розслабляє і складовою духовного шляху місцевої культури Дервішів.

  Також професійні танцюристи у колоритних національних костюмах виконають традиційні турецькі танці, зокрема танець живота, покажуть театральні постановки.

  Меню програми - безлімітні напої та холодні закуски!

 • Повернення у готель.
  Нічліг.

  3-й день.

  07:00 - 08:30
  Сніданок
  сніданок у колоритному ресторані готелю.
  Екскурсійна програма до обіду
 • Переїзд до Деринкую - це найбільше у світі підземне місто.

  Тут жили християни, що рятувалися втечею від релігійних переслідувань та нашестя арабів. Обстежено лише 10% від його передбачуваних розмірів.

  Для відвідування відкрито 8 поверхів міста, можна спуститися майже на 60 метрів в глиб.

  Тільки уявіть цьому підземному місті могло жити до 20 тисяч осіб одночасно.

 • Відвідування Караван-сараю Сарухан побудованого в 1249 р. Cельджуками при султані Кей-Кавусі II. Його площа - 2000 кв. м.
 • 14:30 - 15:30
  Обід
  Обід у ресторані традиційної турецької кухні (за додаткову плату 15€).
  Екскурсійна програма після обіду
 • Долина верблюда або долина Дервент - сюди їдуть заради дивовижних краєвидів та унікального ландшафту місцевості, подібного до вигляду планети Марс, візитна картка долини - гора Верблюд.
 • Долина Червоної Шаблі, звідси відкривається фантастичний краєвид на гору Верблюд. ​
 • Скельне місто Чавушин, вважається, що церкви Чавушина були побудовані в період між I і X ст.н.е.

  Більшість фресок втрачено, збереглися деякі фрагменти належать до періоду з VII по VIII ст. н. е.

  Однією з найбільш важливих і незвичайних місцевих будівель є Церква Іоанна Хрестителя V ст. яка знаходиться над прірвою, вона одна з найбільш древніх церков Каппадокії, прихована серед цих скель.

 • Відвідання Цибулевої долини.

  Уздовж усієї долини височіють сотні покинутих будинків-голуб'ятень незвичайного вигляду з обведеними білим кольором входами.​

 • Знайомство з промислом місцевих жителів: дегустація каппадокійського вина на винному заводі "Turasan" – це абсолютний лідер з 1943 р., легенда з самого серця Туреччини.
 • Вільний час
 • Повернення до готелю / вільний час, готель розташований у центрі міста м.Учісар, тому тут безліч цікавих місць куди можна буде піти аби ближче доторкнутися та познайомитися з культурою цієї місцевості.​
 • 19:30 - 20:30
  Вечеря
  Вечеря у колоритному ресторані готелю.
  Нічліг.

  4-й день.

  07:00 - 08:30
  Сніданок
  Виселення з готелю.
  Екскурсійна програма до обіду
 • Відвідання долина Іхлара: це селище знаходиться в однойменний ущелині.

  Уже в IV столітті тут почалося будівництво церков, 13 з яких зараз можна відвідати, у багатьох з них збереглися стародавні фрески, всього ж відомо про 105 споруд які тут були збудовані.

  У церков долині немає будь-якого єдиного стилю, тут можна зустріти сирійські, єгипетські і візантійські мотиви.

 • Агачалти ("Церква під деревами") - мабуть, найвідоміший комплекс Іхлара.

  З трьох рівнів зберігся тільки один, але саме він прикрашений фресками, присвяченими поклонінню волхвів, Вознесіння Христа і Данилу з левами.

  Не менш цікаві церкви Кокар-Килісі ("Ароматна церква") і Йіланли-Килісі ( "Церква змій").

  Також тут є чернече поселення Гюзельюрт, засноване святим Григорієм Богословом, розташовується на північному березі долини.

 • 14:30 - 15:30
  Обід / Вільний час або відвідання з пам'яток
  Обід у ресторані традиційної турецької кухні (за додаткову плату 15€).
  18:00 - 23:30
  Трансфер до Анкари / Прибуття до аеропорта
  Трансфер до Анкари (аеропорт Есенбога).
  Виліт з Туреччини / Прибуття до України
 • ❗ Зміна часового поясу - 28.12. (вівторок) 00:20 виліт з Анкари (аеропорт Есенбога) о 01:30 прибуття до Києва (аеропорт Бориспіль) в дорозі 2год 10 хв).
 • Назва авіакомпанії та номер рейсу: PC 1722, PegasusAirlines / BOEING 737-800 ​

 • У вартість входить:
  • Трансфер на комфортному автобусі з ліцензією на перевезення: аеропорт - готель – аеропорт (в обидва боки)
  • Трансфер на комфортному автобусі з ліцензією на перевезення: по маршруту усіх об'єктів огляду та екскурсій;
  • Проживання 4 дні / 3 ночі 24.10 по 27.12 у двомісному та тримісному номерах "бутік готелю" CalderaCaveHotel (який знаходиться у центрі міста Учісар, прямо у скелі)
  • Харчування HB (сніданки та вечері) 4 дні / 3 ночі
  • Вхідні квитки до усіх об'єктів огляду під час екскурсій по програмі
  • Ліцензований гід та екскурсії по програмі
  • Медичне страхування з покриттям від COVID-19
  • Супровід керівника групи.
  До вартості не входить:
  • Авіа переліт: Київ – Анкара – Київ (в обидва боки) - від 77 до 170 € або від 2400 грн. до 5288 грн. - за такою ціною є можливість придбати авіаквиток, кількість квитків за такою ціною обмежена, чим ближче до дати, тим дорожчі авіаквитки!
  • Обіди у ресторані традиційної турецької кухні: до 15€*4 дні/60 €), в залежності від страв які будуть замовлятися індивідуально
  • Політ на повітряній кулі: від 60 до 100€ (за бажанням)
  • Культурна програма - Турецька ніч: 30€ (за бажанням)
  • Особисті витрати: сувеніри, продукти харчування.

  По тематиціТури на Новий Рік та Різдво 2023 ?
  За географієюЗакордонні тури
  За тривалістюТури на чотирі та більше днів
  Тури зБровари, Київ

  Опублікуйте свій відгук

  Тема відгуку *
  Ваше ім'я *
  Текст відгуку *
  Додати фото
  Посилання на відео