Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 4119
  • 10

День пам’яті Героїв Крут

30 січня 202230 січня 20221 активний день700 грн
День пам’яті Героїв Крут
(14 голосів, в середньому: 3.9 з 5)

Ніжин - містечко на Чернігівщіні, що, на жаль, недооцінене туристами. Саме біля нього, під Крутами, відбулися події, що стали трагічною сторінкою нашої історії. Бій, що закінчився поразкою. І разом з тим, це - героїчна сторінка української військової історії, що назавжди ввійшла в пам'ять українців, як бій під Крутами, що відбувся 29 січня 1918 року.

Під час цієї одноденної поїздки в Ніжин ми прогуляємося грецькими кварталами, заглянемо в грецькі храми, почуємо історії та легенди грецьких українців, нас радо приймуть "станційні доглядачки" унікального музею поштової станції, на якій зупинялися Шевченко й Гоголь.

Свої секрети й скарби перед нами розкриє Ніжинський державний університет, в якому навчався Гоголь. А ще заїдемо в Крути, де нікого не залишить байдужим історія самопожертви тих сотень київських студентів, які героїчно намагалися зупинити більшовицьку орду в нерівному бою під Крутами.

Програма туру

1-й день.

08:00
Виїзд з Києва М. Лісова (збір біля виходу з метро в напрямку Броварів)
08:30
Виїзд з Броварів (Укртелеком)
10:30
Приїзд в Крути.

В 1918 році на залізничній станції Крути в Чернігівській області 300 київських студентів, захищаючи підступи до Києва, вступили в нерівний бій з шеститисячною армією більшовиків під командуванням Михайла Муравйова, яка в числі інших вела наступ на Українську Народну Республіку.

Відвідування Меморіалу пам'яті героїв Крут
12:00
Приїзд до Ніжина. Екскурсія до одного з найстаріших навчальних закладів в Україні - Ніжинського державного університету імені М. Гоголя. Екскурсійна програма включає в себе: відвідування з екскурсією унікальної картинної галереї, - однієї з найцінніших художніх зібрань України, у трьох залах якої представлений живопис різних епох; екскурсії в "Музей історії Ніжинської вищої школи" та "Музей М. Гоголя"
14:00 -15:00
Обід в кафе.
15:00 - 18:00
Оглядова екскурсія по м. Ніжин.Це одне з небагатьох міст України, яке зберегло планування та забудову XVII - XVIII ст. і характерні риси свого історичного минулого. Лише на державному обліку перебуває 6 пам'яток археології, 55 - історії, 12 - монументального мистецтва. За підрахунками фахівців тут близько 300 історичних будівель, з яких понад 70 мають велику культурну та історичну цінність.
18:00
Від’їзд додому.
21:00
Приїзд в Бровари, Київ (час орієнтовний).

У вартість входить
  • Переїзд комфортабельним автобусом
  • Екскурсії та вхідні квитки до музеїв: Меморіал пам'яті героїв Крут; картинна галерея; музей історії Ніжинської вищої школи; музей М. Гоголя; музей "Поштова станція"
  • Робота екскурсоводів
  • Страхування пасажирів на час перебування в автобусі
  • Супровід керівника групи
До вартості не входить
  • Обід - 120 грн
  • Особисті витрати
Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років безкоштовно. (Без надання місця в автобусі та обіду).
По тематиціТури для учнів ? Тури на свята ? Тури вихідного дня ?
За географієюТури на Чернігівщину ?
За тривалістюОдноденні тури ?
По сезонуЗима ?
Тури зБровари, Київ

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео