Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 3183

Тури на травневі свята

Найближчі тури 3

Дивовижний Богуслав та гора Тотоха
  • 11
  • 12212
  • 10
(102 голоси, в середньому: 3.8 з 5)
20.04.24 (1 активний день)
900 грн
Детальніше і замовити
Актуально
Архітектура Львова та перлини Жовкви
  • 4495
  • 21
(46 голосів, в середньому: 4 з 5)
04.05.24 - 05.05.24 (1 активний день)
3800 грн
Детальніше і замовити
Актуально
Тур кохання та екстриму
  • 30
  • 19938
  • 6
(212 голосів, в середньому: 4.4 з 5)
11.05.24 - 12.05.24 (2 активних дні)
2500 грн
Детальніше і замовити
ТОП

Так уже повелося, що травневі свята асоціюються у нас з приходом літа. Та, якщо Ви хочете провести травневі свята в турі до Карпат чи Закарпаття, а не куштувати стандартні заміські шашлики, то приступимо до вибору туру на відпочинок на травневі.

Зустріти літо під час відпочинку в Карпатах - це мрія багатьох українців.

Тури на травневі в 2019 році в Карпати або Закарпаття порадують не лише могутніми горами і яскравим сонцем, а й доступними цінами на проживання, а також відносною територіальною близькістю.

Тури по Україні на травневі свята ознайомлять з історичними пам'ятками та унікальною красою замків. В Карпатах туристів зустрінуть: приємний клімат, гірські пейзажі і найрізноманітніші розваги.

Відпочинок в Карпатах

Дешеві путівки на травневі з Києва по Україні дозволять прогулятися старовинними вуличками, відвідати парки, доторкнутися до історії в музеях або придбати сувеніри на традиційних ярмарках, покуштувати місцеві делікатеси.

Автобусні тури на травневі свята в Україні 2019 - найбільш економічний варіант.

Ми пропонуємо поєднати екскурсійну програму з пляжним релаксом на березі Чорного моря. Такий відпочинок обійдеться не дешево, але враження від туру ви отримаєте набагато більше. Чого тільки вартий тур до Вілково, в який входить цікава екскурсійна програма та відпочинок на морі.

Тури на травневі свята в Україні 2019 святкуються завжди по особливому.

От, наприклад, тури до Львова на травневі свята приваблюють не тільки архітектурою, а й особливою атмосферою. Це місто, де гармонійно поєднуються сучасні блага цивілізації і старовинні традиції. У Львові ви вже побували та хочете побачити щось інше? Тоді радимо придбати путівки на травневі свята в Кам'янець-Подільський. Тут вас чекають місцеві архітектурні пам'ятки, екскурсії в Хотинську фортецю і Старий замок, а також прогулянки по Замковому мосту.

Тури на травневі 2019 Закарпаття та Карпати дозволять насолодитися неймовірними краєвидами і самобутністю. Тут можна доторкнутися до історії відвідавши місцеві замки, або розслабитися в термальних джерелах. Відправтеся на прогулянку в гори або відпочинте на березі озера, відвідайте Долину нарцисів або оздоровтеся на бальнеологічному курорті Шаян.

Ціни на тури до травневих свят, звичайно завищені, але хто не встиг придбати тур в бажане місце, можуть придбати гарячі тури по Україні. Автобусні подорожі з Києва зазнають незначні цінові зміни. На гарячі путівки також розраховувати не варто. Травень - занадто популярний місяць для подорожей не тільки серед українців, а й серед європейців, тому планувати відпочинок на травневі в 2019 році краще заздалегідь.

Також радимо відвідати екскурсії на травневі свята. Особливою увагою користується тур до Жашківського кінного заводу та Буцького каньону. Екскурсія до Парку Софіївки та одноденний тур до Фонтанів Рошен.