Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1407
  • 16

У Мережі з'явилися інтерактивні карти українських гірськолижних курортів

7 лютого 2015

Теперь по "Буковелю" можно устраивать виртуальные прогулки.

Джерело: «ТСН»

По "Буковелю" тепер можна гуляти не виходячи з дому.

На початку лютого український офіс компанії "Яндекс" презентував панорами найпопулярніших гірськолижних курортів України - "Буковеля" і "Драгобрату".

"Тепер користувачі можуть не виходячи з дому помилуватися на схили Карпат, досліджувати гірськолижні траси або просто прогулятися по мальовничих околицях", - йдеться в повідомленні компанії.

Панорами знімали в другій половині грудня 2014 року. Було зроблено майже 14 тисяч фотографій, з яких за допомогою алгоритму зібрали 3489 панорам. За тиждень знімальна група подолала понад 100 кілометрів пішки, на лижах і на машині.

"Це перший безперервні панорами" Буковеля "і" Драгобрату ", доступні в інтернеті. Вони дозволяють здійснювати віртуальні прогулянки курортами", - повідомив менеджер картографічних сервісів Яндекс.Україні Дмитро Мельник.

Крім панорам тепер можна подивитися і докладні схеми "Буковеля" і "Драгобрату" з об'ємними будівлями, а також супутникові знімки курортів.

Відзначимо, перший панорами українських міст з'явилися на Яндекс.Картах в 2010 році. Зараз на сервісі доступні панорами 68 міст, а загальна довжина панорам в Україні перевищує 15 тисяч кілометрів.