Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1554
  • 8

ВІДПОЧИНОК ТА ЛІКУВАННЯ В УКРАЇНІ

17 липня 2015


Багато хто з нас вважають за краще відпочинку на Україні - тури за кордон, обґрунтовуючи це відсутністю належного сервісу і при цьому високою вартістю путівок.


Так. З цим складно посперечатися! Але давайте подивимося, які все ж є переваги відпочинку на Україні.


На нашій українській землі є і гори, на яких в зимовий період можна покататися на лижах, а в літній - насолодитися красивими пейзажами, а також самобутністю Карпатської або Кримської культури. Є сині води Чорного та Азовського моря, які будуть радувати Вас своєю красою, буйством природи навколо, криком чайок, дельфінами, і затишними готелями на березі моря, якщо ви виберете відпочинок на морі.


А як же мінеральні джерела, якими так багата наша земля? Різноманітність мінеральних вод, дозволяє оздоровитися кожному відпочиваючому, незалежно від профілю захворювання. Ви можете вибрати для себе відпочинок і лікування в Трускавці, Моршині, Шаянах, Миргороді, Східниці - і це далеко не всі лікувальні курорти України.


Крім лікування в санаторіях, катання на лижах і відпочинку на морі, є ще такий чудовий вид відпочинку як екскурсійні тури. Вони дають нам можливість подивитися безліч цікавих місць, подарувати собі і коханій людині незабутні емоції та враження. Екскурсійні тури популярні ще й по тому, що поїхати може кожна людина, при цьому не потрібно брати відпустку на роботі або відкладати місяцями гроші. Екскурсійні тури дуже різноманітні і доступні, як за ціною, так і за кількістю днів - ви можете вибрати як одноденні тури по Києву, так і week-end у Львові, Одесі чи Кам'янець-Подільському. Якщо ж часу не вистачає кардинально, тоді урізноманітнити свої будні можуть звичайні екскурсії по незвичайним місцях Вашого міста. Повірте, навіть корінні жителі дивуються всіх таємниць, які відкриваються перед ними на екскурсіях. Такий відпочинок завжди буде цікавий для туристів будь-якого віку.


Ну і звичайно ж, не будемо забувати про головне в нашому житті! Про наших дітей, яких з розпростертими обіймами чекають як Кримські так і Карпатські табору і дитячі санаторії. І коли перед Вами стоїть питання, куди відправити дитину - ми безсумнівно згодні, що з бабусею в селі йому буде добре і комфортно, але ще краще йому буде в сучасних дитячих таборах з його однолітками, програмами розвитку, розвагами, дискотеками і позитивними емоціями. Дитинство буває у нас тільки один раз і дуже хочеться, щоб запам'яталося воно виключно хорошим і веселим на все життя!