Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Дорогі друзі. В зв`язку з військовою ситуацією в Україні ми призупиняємо організацію турів до настання тиші. З приводу повернення коштів звертайтеся до наших менеджерів. Відповідати вам зможемо не відразу, тому, що наші менеджери можуть знаходитися в бомбосховищах чи підвалах !!!
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 1357
  • 1

Вільнюський університет

Вільнюський університет (давніше Віленський університет, лит. Vilniaus universitetas) — найдавніший і найбільший вищий навчальний заклад Литви у Вільнюсі, великий науковий центр. Університет становлять 12 факультетів, 8 інститутів, 10 дослідницьких центрів, найстаріша в Литві бібліотека, 3 університетських лікарні, астрономічна обсерваторія, ботанічний сад, обчислювальний центр і костел Святих Іванів (Івана Хрестителя та Івана Богослова).

Станом на 1 січня 2005 року у Вільнюському університеті навчалося 22 618 студентів, з них 15 789 на денному відділенні, 6 829 на заочному і вечірньому. Університет займає декілька будівель і комплексів будівель в різних районах Вільнюса. У ансамблі Вільнюського університету в історичному центрі міста розташовуються адміністрація, бібліотека, історичний, філологічний та філософський факультети.

Джерело