Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Великий та сміливий народе України, ми відновлюємо наші тури в безпечні місця. Кожні 10% з доходу ми відправлятимемо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ. Раді будемо кожній зустрічі з вами.
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 2761
  • 8

Водяники

Представляємо Вам дивовижний світ гірськолижного спортивно-оздоровчого комплексу «Водяники», який розмістився в самому центрі України на прекрасних височинах Черкаської землі, Батьківщини Богдана Хмельницького і Тараса Шевченка. Водяники - це краса і спокій, мальовнича і незаймана природа. Сюди приїжджають з усієї України відпочити від міської метушні, оздоровитися і набратися позитивних емоцій.
Про комплекс.

Комплекс відкрився чотири роки тому, і за цей короткий час вдалося створити сучасний курорт, який полюбився мешканцям України. Щодня в «Водяники» приїжджають любителі активного способу життя, шанувальники гірськолижних та інших видів спорту, поціновувачі високого рівня комфорту і сервісу. У гірськолижному спортивно-оздоровчому комплексі «Водяники» кожен знайде собі заняття до душі і зможе насолодитися красою навколишньої природи. Ми прагнемо зробити все, щоб відпочинок в «Водяниках» був приємним і незабутнім.

На схилах встановлені новітні чотирикрісельний канатна дорога і бугельний підйомник з Австрії фірми Doppelmayr, які з максимальним комфортом піднімуть Вас на вершину схилів. Існують траси як для початківців, так і для досвідчених катаються. Якщо Ви експерт або спортсмен, Ви можете підвищити свою майстерність в сноуборд парку з трьома лініями трамплінів і half-pipe. Загальна протяжність трас становить понад 2000 метрів, які постійно вирівнюються за допомогою ратрака і прекрасно освітлені.

Система штучного засніження дозволяє отримати прекрасний підготовлений схил практично при перших заморозках. Також до послуг відвідувачів надано прокатний пункт лижного спорядження та квадроциклів. Бажаючі освоїти або вдосконалити техніку катання на лижах чи сноуборді можуть скористатися послугами інструкторів вищої кваліфікації.

Відпочити від активного проведення часу Вам допоможуть комфортабельні готелі, мережа ресторанів, а також лазні з басейнами на відкритому повітрі.