Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
 • 1
 • 4442
 • 2
 • 2

Всеукраїнський фестиваль «Переяславский ярмарок» 2018

29 вересня 201729 вересня 20171 активний день380 грн
Всеукраїнський фестиваль «Переяславский ярмарок» 2018
(7 голосів, в середньому: 4 з 5)

В Переяславі-Хмельницькому на території Музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини відбудеться Всеукраїнський фестиваль майстрів народної творчості «Переяславський ярмарок», учасниками якого стануть майстри народних ремесел, фольклорні колективи, будинки дитячої творчості, самобутні таланти.

На фестивалі очікується виставка-продаж виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва, організація і проведення майстер-класів і багато іншого.

Програма туру

1-й день.

08:00
Виїзд з Броварів

08:30
Виїзд з Києва М Лісова

10:00
Приїзд в місто музеїв - Переяслав, їх тут аж 24! Це один знайбільших заповідників України, перлиною якого є Музей народної архітектури й побуту Середнього Придніпровя, що є першим музеєм України під відкритим небом.

Екскурсія таким рідним серцю містом (1 год) та відвідуванням музеїв:

В музеї «Битва за Дніпро» присвяченому подіям 1943 року нас перенесе у бойові спогади всіх тих, хто були свідками форсування Дніпра. Ми побачимо на власні очі експозицію воєнних дій на території правого берега Дніпра.

А ще ми завітаємо до музею Григорія Сковороди — святого поетичного місця, де читав свої лекції з поетики український філософ.

12:00
Оглядова екскурсія в дусі українського села XIX ст в «НІЕЗ Переяслав» чекає вас тут. Просто унікальна можливість побувати в будинках наших пращурів, дерев`яних церквах на подвір`ї бідняка, середняка та заможнього селянина.

Прогулятися величезною зеленою територією з чудовими озерами, дивним парком та справжніми "живими" подвір`ями та городами.

ПРОГРАМА IV Всеукраїнського фестивалю «Переяславський ярмарок» 2018

13:00
Урочисте відкриття Фестивалю. Працюють постійно діючі майстер-класи, виставка-ярмарок.
15:00
Концертна програма, виступи фольклорних колективів і гостей фестивалю. У рамках фестивалю проводитиметься виставка сучасного українського одягу, вишиванок з різних регіонів країни.

Також на території ярмарку працюватимуть торгові площадки, де всі бажаючі зможуть смачно пообідати або посмакувати трав'яним чаєм із солодощами. Сумувати Вам точно не доведеться!

17:00
Збір групи біля автобуса. Від’їзд додому.
19:00
Прибуття до Києва (Броварів). (час орієнтовний)

У вартість входить
 • Переїзд комфортабельним автобусом
 • Страхування пасажирів на час перебування в автобусі
 • Супровід керівника групи по всьому маршруту
До вартості не входить
 • Вхідні квитки до Музею-діорами «Битва за Дніпро» (25 грн.)
 • Вхідні квитки до Музею Г.С.Сковороди (25 грн.)
 • Оглядова екскурсія з вхідними квитками по заповіднику «Переяслав» - 30 грн.
 • Особисті витрати
Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років безкоштовно. (Без надання місця в автобусі та обіду)
По тематиціФестивалі ? Тури для учнів ? Тури вихідного дня ?
За географієюТури по Київській області
За тривалістюОдноденні тури ?
По сезонуОсінь
Тури зБровари, Київ

Відгуки до туру

хвалим / Люция. Ирина

Очередной раз мы отправились с "ТамТуром" в поездку. И опять масса новых незабываемых впечатлений. Огромное спасибо руководителю Тамаре Федоровне. Она умеет подобрать тур, организовать поездку. подобрать классных экскурсоводов и водителей. отличную компанию Все было классно. Отдельное спасибо экскурсоводу Тамаре Константиновне за интересное сопровождение по всему маршруту.Огромное спасибо водителю за легкую поездку. Отдельно хочется поблагодарить гида по заповеднику- настолько было интересно. что не передать словами. Еще раз огромное спасибо "ТамТуру". Мы ездим. будем ездить. И советуем всем. НЕ ПОЖАЛЕЕТЕ !!!!!!

30 вересня 2017 21:17

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео