Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1784
  • 4

Загадкова Угорщина

20 серпня 2015

Незважаючи на своє географічне положення в центрі Європи, Угорщина - по-справжньому незвичайна країна. В ній унікальне й неповторне абсолютно все: історія, народ, мова, природа, архітектура, культура і традиції. Пересічному туристові про неї мало що відомо, але це тільки підігріває інтерес до країни, і потік туристів зростає з кожним роком.

Почну свою розповідь з Будапешта, оскільки не всім відомо, що він є термальним курортом. Зараз тут працюють 8 купалень. Особливо виділяються три: Сечені, Геллерт, Рудаш.
Перші дві схожі: це красиві архітектурні споруди початку XX століття, що знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Їх рекомендується відвідувати для лікування опорно-рухового апарату та отримання СПА-процедур. Середня вартість вхідного квитка в купальню 9 євро на 3 години.


Рудаш - турецька купальня. Вона працює і в нічний час, і у вихідні. Це дуже зручно для туристів, які проводять цілий день на екскурсіях. А по суботах тут проводять термальні дискотеки в купальниках.
У місті також є готелі, які мають свої свердловини і термальні комплекси. Розташовані вони, як правило, в 7-10 хвилинах їзди до центру на громадському транспорті.


 Щорічно сюди приїжджають тисячі людей, щоб поправити здоров'я, поліпшити зовнішній вигляд або просто відпочити від повсякденних турбот.
Відпочинок і лікування тут відносно недорогі, а висококласний сервіс можна отримати навіть у тризіркових готелях і пансіонатах економ-класу.
Абсолютно всі місцеві термальні та мінеральні джерела піддаються ретельній лабораторній перевірці, за результатами якої їм присвоюються сертифікати, що дають можливість надавати відповідні оздоровчі послуги.


Представляємо Вашій увазі тур:
"Угорщина зі смаком вина та перцю..."
з 30 жовтня по 3 листопада 2015 р.
Ми будемо раді відповіcти на всі Ваші запитання