Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 1322
  • 1

Замок «Сент-Міклош»

Чинадіївський замок (інша назва — Замок «Сент-Міклош») — пам'ятка архітектури XIV-XIX століть. Розташований у смт Чинадійово, що поблизу міста Мукачево Закарпатської області. Замку надано №1185 (183/0) Державного реєстру національного культурного надбання.

Замок розташований обабіч дороги, що пролягає паралельно автошляху M06. Чинадіївський замок від 2001 року перебуває в концесії у закарпатського художника Йосипа Бартоша.

Розташування і план замку

На місці, де розташований замок, долина річки Латориця звужується, гори обступають шлях зусібіч. Порівняно недалеко звідси розташований перевал, так звані «Руські Ворота», через який угорські королі водили свої війська на Галичину.

Головний вхід до замку розташований з північного боку замку, проте з південного теж є вхід, через котрий пускають відвідувачів.

На першому, відреставрованому, поверсі фортеці — шість кімнат і зала з великим вестибюлем. Тепер тут розташовані експозиції кельтської та скіфської культур, а також портрети усіх власників замку. Другий поверх схожий за плануванням — шість малих кімнат, велика зала і довгий коридор. Також у замку є декілька «таємних переходів» — подвійних стін, котрі господарі з радістю показують відвідувачам.

Замок «Сент-Міклош» — замок Любові, побудував барон Перені на рубежі 14-15 століть. Є в Чинадієвському замку щось чарівне. Багато самотніх людей — знаходять тут свою другу половинку. Так сталося і з ним. Замок «Сент-Міклош» — найромантичніший замок середньовіччя, Ви почуєте легенди і правдиві історії, побачите таємні ходи і чудеса.

Джерело