Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 3763

ЖД тури (тури потягом)

Тури поїздом по Україні - це подвійна вигода для відпочинку і подорожей.

Так як поїзд на сьогодні є найбезпечнішим транспортом, і в той же час, порівняно таки дешевим.

Турів не знайдено.

Є різні варіанти на тури поїздом з Києва. Це тури на море, тури на Закарпатті та в Карпати, тури на Шацькі озера, в загальному в будь-який курортний куточок України.

Ціна турів на поїзді з Києва в порівнянні з авіаперельотом і автобусними турами, це значно дешевше, а по сервісу і якості переїзду практично не поступаються. Не всі переносять і вважають за краще авіаперельоти, а поїздка на автобусі злегка втомлює. Тому подорожжю поїздом більш рентабельно.

Своїх постійних шанувальників і туристів серед любителів пляжного відпочинку залізничні тури мають вже давно. Це комфортний і відносно недорогий спосіб щоб провести свою літню відпустку на морських курортах далеко від міських буднів і сухої погоди.

Ви можете придбати жд тур на море з проживанням та харчуванням в пансіонаті, в залежності від своїх уподобань і потреб, бюджету і цілей.

Залізничні тури на Закарпатті та Карпати також має своїх постійних туристів. Що може бути краще, ніж подорожувати повз гірських пагорбів з густими зеленими лісами і неймовірно красивими пейзажами.

А свіже гірське повітря, що наповнене ароматами цілющих трав і квітів, заряджає здоров'ям і натхненням. Романтика і розкіш є невід'ємними атрибутами мандрівників в залізничних поїздках.

ЖД тури мають високий рівень комфорту і сервісу. Вагони обладнані барами, ресторанами, меблями, телевізорами, ванною з душем і туалетом, кондиціонерами. Тому створюють всі умови для незабутнього відпочинку.

Залізничний тур - це справжні подорож для справжніх цінителів свободи і комфорту.