Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
 • 2026
 • 8

Жашківський кінний завод "Parade Allure"

Жашківський кінний завод був заснований в 1999 році. Завод розташувався в місті Жашків, в 150 км від столиці України-Київ.

Спеціалізується на розведенні, вирощуванні і тренінгу коней західноєвропейських порід (Весфальская, Голштинська, Ольденбурзька, Ганноверська, Бельгійська теплокровних, Рейнська, Голландська теплокровних, Французька сель).

На сьогоднішній день досягненням заводу є його поголів'я, яке складається з жеребців і кобил зі світовими іменами. Дев'ять жеребців заводу мають німецьку ліцензію жеребця - виробника: Cornet Obolensky, Captain Fire, Lancer III, Artifex, Consolidator, Copperfield, Comme il Faut, Congress.95% маточного поголів'я - це еліт клас, більшість з якого премійовано в Німеччині.

Багато лошата Жашківського заводу успішно проходять кьорунг в Німеччині, в більшій мірі завдяки планомірному підбору жеребців і кобил, з урахуванням їх родоводів ліній і спортивних результатів. Широко використовується метод штучного запліднення.

Партнерами ЖКЗ є представник Вестфальського кінного союзу - Herr Bernd Richter, відомий конезаводчики Німеччини - Herr Heinrich Ramsbrock, які неодноразово відвідували ЖКЗ. Щорічно фахівці Вестфальського кінного союзу таври народжених лошат тавром даної породи і видають документи, що підтверджують їх походження.

Деякі коні ЖКЗ проходять тренінги в Німеччині. Cornet Obolensky стоїть на стайні Herr Ludger Beerbaum. Comme il Faut стояв на стайні Huberta Varnholta. Congress є вихованцям стайні Варендорф (Landgestüt Warendorf). На даний момент Captain Fire, Consolidator і Comme il Faut вже знаходяться на території Жашківського кінного заводу. Основними покупцями коней ЖКЗ є представники країн СНД і Євросоюзу.

Площа заводу становить 317 га:
 1. - 200 га пасовищ,
 2. - 100 га сінокосу,
 3. - база, яка займає 17 га,
 4. На території ЖКЗ:
 5. - 2 стайні деннікового типу, призначені для 60 маток,
 6. - 2 стайні загального типу для вирощування молодняку,
 7. - спортивна стайня на 80 денників,
 8. - случной манеж,
 9. - стайня для жеребців-плідників,
 10. - «водилки» для коней (працює в семи різних режимах),
 11. - критий манеж,
 12. - сучасний лазарет і лабораторія для штучного осіменіння.

Все це забезпечує повноцінний розвиток коней цілий рік. Крім безпосередньо розведення, завод активно інвестує в кінний спорт, основою для якого є Жашківська кінно-спортивна школа.

Офіційне відкриття Кінно-спортивного комплексу відбулося 14 серпня 2010 року, на базі Жашківського кінного заводу.