Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Великий та сміливий народе України, ми відновлюємо наші тури в безпечні місця. Кожні 10% з доходу ми відправлятимемо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ. Раді будемо кожній зустрічі з вами.
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 1097
  • 1

Житомирська обласна філармонія

Житомирська обласна філармонія — державний концертний заклад в місті Житомирі, заснований у 1938 році. Будівля філармонії, розташована на вул. Пушкінській, 26, зведена 1858 року і первісно була приміщенням театру. Ініціатором його будівництва був польський письменник-гуманіст Юзеф Ігнацій Крашевський. На його сцені виступали українська трупа М. Л. Кропивницького та М. П. Старицького, пізніше — І. К. Карпенко-Карий, М. К. Садовський, М. К. Заньковецька.

1966 році для музично-драматичного театру було збудовано нову будівлю, натомість філармонія залишилася в історичному будинку театру.

Колективи

При філармонії працюють Поліський ансамбль пісні і танцю «Льонок», Тріо бандуристок «Росава», Академічна хорова капела «Орея», Вокально-інструментальний ансамбль «Древляни», Естрадний ансамбль «Сузір'яБлюз», Тріо баяністів «Гармонія».

Джерело