Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 2327
  • 1

Зоопарк «12 місяців»

Зоопарк «12 місяців» — це невеликий райський куточок відпочинку під Києвом. Це дивовижне місце природи, відпочинку та спілкування з тваринами «Парк Щасливих Тварин XII Місяців» замислювався досить давно — з кінця 2000-х років, коли, по-перше, у засновника зоопарку вдома зібрався досить пристойний зоопарк і стало зрозуміло, що присадибна ділянка не зможе вмістити всі подальші задуми, і, по-друге (це важливіше), коли прийшло розуміння того, що самому (навіть з сім'єю і друзями) такий святковий торт не осилити. Тим більше, що навколо будувалися (Крим, Приазов'я) нові приватні зоопарки і серце рвалося в бій.

Час зоопарку прийшов в 2013, коли була куплена земля, потім був намальований проект того, що хотілося б бачити і можна було подужати, і на цілих два роки затянувся ведмежий танок під назвою «будівництво бригадно-господарським способом». Можете уявити скільки було задумів, якщо після відкриття в травні 2015 року, в зоопарку ще рік (!) вишукували і переробляли мистецтва деяких особливо обдарованих будівельників і тільки з початком 2017 змогли трохи зітхнути.

Зітхнути, але не зупинитися, адже зоопарк повинен розвиватися безперервно. «Програмою мінімумом» було створити умови для утримання самих (на наш погляд) цікавих тварин — різних підвидів вовків, багатьох котів, жирафів, носорогів, слонів, приматів і багатьох інших. Але чим далі — тим більше вихованців хочеться запросити в парк, і ось, скоро починається будівництво Будинку бегемотів і крокодилів і далі, далі, далі...

З іншого боку, власники зоопарку точно не хотіли б побудувати зоопарк в класичному його розумінні, про що свідчить головний будинок — стилізація палацу Нойшванштайн великого казкового короля Людвіга II. Розробники мали бажання запропонувати більше естетики та фантазії в парку відпочинку, і на цьому вони зупинятись не збираються! Будуть з'являтися як нові вольєри та мешканці, так і художні твори, фонтани, клумби, пам'ятники та інше.

В зоопарку «12 місяців» пропонується програма цікава всім — і дітям і батькам: помилуватися і подружитися з тваринами, поганяти по алеях на машинках, поплавати в басейні, погодувати тигра, пройтися над левами, завмерти перед Оранг, взимку зайти в цирк (ніяких тварин!), навесні та восени пообідати на свіжому повітрі або в ресторані або навіть зі своїми продуктами, приготованими у нас на мангалі на площі або в альтанках над озером... одним словом: «просто з толком і з задоволенням провести весь день незалежно від пори року і погоди на вулиці».

Більш детальна інформація про зоопарк «12 місяців» на сайті.