Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
 • 19
 • 18880
 • 11

Екскурсія до Батурина + Козелець

Приймаємо замовлення

21 квітня 2024

1 активний день

1000 грн
25 травня 2024

1 активний день

1000 грн
Екскурсія до Батурина + Козелець
(133 голоси, в середньому: 4.1 з 5)
30 березня 202430 березня 20241 активний день1000 грн

Подорож в Батурин – це екскурсія до столиці України, якою він був за 4-х гетьманів. Колись зруйнована а нині відбудована як за часів І.Мазепи. Побачимо дерев’яну козацьку фортецю з мурованою скарбницею та церквою, що розташована на мальовничому пагорбі понад річкою Сейм.

Побуваємо у підвальному приміщенні (катівні) будинку генерального судді В.Кочубея. Дізнаємось як жили на Гетьманщині судді та вели судочинство.

Відвідаємо територію парку палацу гетьмана К.Розумовського, але сам палац зараз зачинений, ми зможемо прогулятися по території палацу та оглянемо його ззовні – єдина в Україні споруда в стилі класицизму з відновленими інтер’єрами та меблями того часу.

Родзинкою стане відвідування церкви Різдва Богородиці у Козельці з розкішним, одним із найкращих іконостасів в Україні - 7-и ярусним, віком понад 250 років.

Місця посадки на автобус

1 день. 21 квітня 2024 / неділя

07:30
Виїзд з м.Києва, ст. метро "Чернігівська" (парковка магазину NOVUS)

07:45
Виїзд з Броварів

09:00
Екскурсія до собору Різдва Богородиці 1752 р. (с. Козелець)

Храм тісно пов'язаний з родиною українського гетьмана Кирила Розумовського.

Святиня відома унікальним, одним із найбільших в Україні, який зберігся до нашого часу, дерев'яним 7-ярусним іконостасом віком більше 260 років.

Сам собор збудований у стилі українського Барокко.

А унікальним його робить двоповерховість та наявність крипти де знаходиться місце поховання матері гетьмана.

Собор із дзвіницею дійсно вражає своїми маштабами на тлі одноповерхової сільської забудови.

09:30
Виїзд до Батурина

12:00
Приїзд до Батурина. Ознайомлення з унікальними пам'ятками архітектури.
 • Палац Кирила Розумовського - триповерховий палац останнього гетьмана України.

  Палац справжнє архітектурне диво, що налічується 55 кімнат.

  Екскурсія по палацовій території.

  Територію навколо палацу займає красивий ландшафтний парк, в якому можна погуляти і відпочити, милуючись цвітінням троянд, яких у парку росте багато різновидів.

 • Будинок генеральського судді В.Л. Кочубея - розташований в старовинному парку, де збереглися фрагменти валу Батуринської фортеці.

  Розкішну експозицію будинку на даний час закрили для відвідування але у Вас буде можливість оглянути його ззовні та відвідати підвальне приміщення де раніше була катівня.

15:00
Музейний комплекс «КОЗАЦЬКИЙ ДВІР», де вас зустрінуть театралізовані герої - обійстя станового заможного козака кінця ХІХ століття.

Це єдина музейна реконструкція станового козацтва тих часів Чернігівської та Полтавської губерній.

Контури цих територій, власне, відтворювали межі Гетьманщини, анексованої 1782 року.

16:00
Продовження екскурсії
 • Цитадель Батуринської фортеці - це відтворення козацької фортеці, з гетьманським будинком в центрі.

  Фортеця повністю дерев'яна, оскільки в 17-18 столітті артилерія досягла таких висот, що руйнувала будь-які замки, тому звичайне дерево, обмазане глиною, давало рикошет від ядер і бомб артилерії.

 • Будинок Гетьмана - дає змогу зазирнути в побут наших Гетьманів ХVІІ-ХVІІІ століть, де вони працювали і приймали важливі рішення.

18:00
Збір групи. Відїзд до Києва.

21:00
Приїзд до Києва. Час орієнтовний.


У вартість входить
 • Переїзд комфортабельним автобусом
 • Робота екскурсоводів
 • Страхування пасажирів на час перебування в автобусі
 • Робота супроводжуючого
До вартості не входить
 • Екскурсія та вхідні квитки по території палацу Кирила Розумовського - 100 грн
 • Екскурсія та вхідні квитки до Цитаделі Батуринської фортеці - 150 грн
 • Екскурсія та вхідні квитки до підвального приміщення будинку генерального судді В.Л. Кочубея - 100 грн
 • Екскурсія та вхідні квитки по території будинку Гетьмана - 100 грн
 • Екскурсія та вхідні квитки до музейного комплексу «КОЗАЦЬКИЙ ДВІР» - 100 грн

В турі ми відвідаємо: 4 пам'яток

Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років безкоштовно. (Без надання місця в автобусі та обіду).
Схожі тури
Dereville та ферма чорних буйволів
 • 1
 • 1805
 • 20
18.05.24 (1 активний день)
800 грн
Детальніше і замовити
Актуально
По тематиціТури для учнів ? Тури вихідного дня ?
За географієюТури на Чернігівщину ?
За тривалістюОдноденні тури ?
По сезонуОсінь Літо ? Весна ? Зима ?
Тури зБровари, Київ

Відгуки до туру

Хвалю / Ігор, ніна

Тур 25.09.2021. У цілому екскурсія цікава. Володимир Загривенко розрахував та організував відвідування всіх об єктів на вищому рівні. Розповіді були настільки цікаві, що ніхто незважаючи на ранню побудку не спав. Переїзд на автобусі краще за сподівання. Водію окреме спасибі. Собор у Козельці можливо навіть кращий за Андріївську церкву у Києві. Жіночки-екскурсоводи у будинку Кочубеїв та палаці Розумовського майстри своєї справи. Є що подивитися і є кому показати та розповісти. Дяка Ющенку за те що такі будівлі відновлено або реставровано. І з палацу і з цитаделі вікриваються чудові краєвиди. Слабенький екскурсовод у цитаделі. Годинну екскурсію, внаслідок незнання матеріалу йому довелося заповнити мантрами щодо клятих москалів. При цьому чоловіче з певним почуттям зверхності до відвідувачів не спромігся відповісти на прості питання та надати інформацію щодо гетьманського Батурина. Можливо доцільно відпрацювати текст розповіді. Обід смачний та ситний. Всюди дозволено фотографувати.

27 вересня 2021 17:00
Екскурсія до Батурина + Козелець / Діана

Щира подяка організаторам за цікаву, насичену подорож! Дякую за можливість доторкнутися до нашої самобутньої, багатої історії! Подорожуйте Україною!

17 серпня 2021 07:29
Тур Батурин + Козелець / Світлана та Володимир

Тур залишив по собі надзвичайно позитивні враження завдяки ерудованому гіду, чудовому організатору, екскурсоводу, як то кажуть "від бога", Володимиру Загривенку. Він дійсно любить та знає історію, цікавиться найсучаснішими дослідженнями як істориків, так і археологів, протягом всієї дороги розповів членам групи багато цікавих та навіть несподіваних фактів. Вразив дивовижний іконостас в Козельці, на який просто неможливо надивитися, а Батурин - це місто, яке хоч раз в житті має відвідати кожен українець. І, бажано, з таким гідом, як Володимир Загривенко

19 серпня 2020 17:21
Тур Батурин + Козелець / Світлана та Володимир

Тур залишив по собі надзвичайно позитивні враження завдяки ерудованому гіду, чудовому організатору, екскурсоводу, як то кажуть "від бога", Володимиру Загривенку. Він дійсно любить та знає історію, цікавиться найсучаснішими дослідженнями як істориків, так і археологів, протягом всієї дороги розповів членам групи багато цікавих та навіть несподіваних фактів. Вразив дивовижний іконостас в Козельці, на який просто неможливо надивитися, а Батурин - це місто, яке хоч раз в житті має відвідати кожен українець. І, бажано, з таким гідом, як Володимир Загривенко

19 серпня 2020 17:20
Задоволені / Інна, Сергій

Дуже задоволені поїздкою до Батурина, дякуємо організатору Володимиру за цікавий, насичений,змістовний з почуттям гумору супровід, водію Юрію за комфортну доставку.Раджу іхати всім хто любить подорожувати Україною і дізнаватися більше про наш край! Отримувати релакс та захоплення від легендарних місць. ТамТур як завжди на висоті!

17 серпня 2020 14:41
Тур Батурин,Козелець 09.08.20 / Ірина

Дякую за чудову екскурсію. Яка ж Україна красива, горда, незалежна. Гіду Сергію Анатолійович - респект за патріотизм, фаховість,гарне почуття гумору. Водію Михайлу - подяка за професіоналізм.

10 серпня 2020 15:34
Тур до Батурина / Катерина

Дякуємо за тут до Батурина. Цікаво, насичено, змістовно! Особлива подяка організатору Володимиру за інформативну насиченість екскурсії та гумор!

13 липня 2020 09:47
Приятный тур испорчен перевозчиком / Людмила

Начался тур с замены автобуса! Доехали хорошо ,но без кондиционера ( на улице было 30 градусов ),обошли достопримечательности.А вот на обратном пути ,в Коптях ,наш гид покинул группу-тут началось -водитель разогнал автобус ( EOS АІ 5129) до скорости 110 км/ч ,его подрезала машина и мы !!!!Чудом!!!! не перевернулись .На все просьбы забавить скорость -Игнор!! Ребята с ТамТура реагируйте правильно ,а не говорите «-вы же застрахованы»! Фото героя добавляю!

1 серпня 2019 22:13
Тур "Путешествие в Батурин" / Татьяна

Добрый день, подскажите пожалуйста, когда планируется путешествие в Батурин после 28 июля? Заранее благодарна за ответ.

28 липня 2019 14:32
Батурин-Козелец / Елена

Хочу поблагодарить компанию " Тамтур" за интересную и познавательную экскурсию в Батурин. С этой туристической компанией мы с друзьями уже 4 года- и очень довольны!!! Спасибо экскурсоводу Марьяне за хорошее отношение, положительные впечатления! Уже планируем следующую поездку!!!!!

22 квітня 2019 14:36
Враження від поїздки. / Раїса

Дякую за приємні враження від туру " Козелець,Батурин". Це була моя перша екскурсійна поїздка з цим тур-оператором. Приємний екскурсовод Маріанна, водій -професіонал Євген - ДЯКУЮ. Приємно вражені організованими екскурсіями по Батурину. Хоча хотілося б маленьку екскурсію і в Козельці місто з древніми традиціями, бачили поряд музей ткацтва, думаю екскурсія хвилин на 20 була б доречна. Велике спасибі працівникам Готель-Ресторану "Вітрила Міклухо-Маклая" - обід був чудовий.

21 квітня 2019 18:30
Батурин ,Козелець / Валентина

Дякую, компанії Там тур за чудову подорож до Батурина, за цікаву, змістовну розповідь екскурсоводів . Дякую!!!

21 квітня 2019 12:10
Тур в Батурин 24.03.2019 / Олена

Дякую за цікавий і змістовний тур. Їздила з онукою, переживала, як сприйме поїзку, але вона як і я в захопленні. Все що переглянули гарно відреставроване, гідно демонструє історію України. Прекрасні враження від екскурсоводів, а особливо від нашого керівника Володимира, він просто супер!!! Дякую всім організаторам Там Туру, з вами завжди приємно відпочивати. До нових зустрічей.

27 березня 2019 10:56
Козелец-Батурин / Ирина

24.03.2019 ездила в однодневный тур. Владимиру respect!!!!! Очень интересно рассказывал нам обо всем во время поездки. экскурсоводы на местах тоже порадовали.Но вот сервис компании оставляет желать лучшего:автобус неудобный для длительной поездки и грязный: грязные окна и салон, вентиляция не работала!!!!обед в Батурине: еда нормальная, но само заведение, в котором нас кормили это нечто: обшарпаный совок, компот в одноразовом стаканчике...........в целом неплохо, надеюсь на улучшение сервиса!


Іра, дуже дякуємо Вам за відгук. Ми і самі помітили, що автобус брудний був, але вже було пізно щось виправити. Для себе прийняли рішення не працювати з цим перевізником. Приносимо свої вибачення і обіцяємо виправитися.
25 березня 2019 21:00
вражаюча подорож до Батурина / Світлана

Щиро вдячна Там Тур за незабутню та вражаючу подорож до Батурина. Мене захопило це невелике містечко зі своєю легендарною історією гетьманської столиці. Це одна з найяскравіших пам'яток нашої історії! Вразило і захопило все ! Палац Розумовського, козацька фортеця, будинок Кочубея! Я давно мріяла все це побачити і завдяки там Тур здійснилась ця мрія! Ще раз хочу подякувати нашому екскурсоводу Володимиру, другий раз іздила з ним в тур, і все як завжди прекрасно, завдяки йому тур був змістовним, цікавим і комфортним. Раджу Там Тур берегди такого гіда як Володимир! :-) Дуже вдячна!

25 березня 2019 11:39
Екскурсия Киев - Козелец - Батурин 24.04.2019 / Койнаш Оксана

Очень легкий, интересный и насыщенный тур. Подойдет туристам всех возрастных категорий. Много интересной информации. Удивил храм Рождества Богородицы в Козельца и Дворец Разумовских в Батурине. Это жемчужины Украины, заслуживающие бОльшего внимания.

25 березня 2019 11:27
День Конституции в Батурине / Лидия

Первый раз поехали в однодневный тур от компании Там Тур в Батурин. Понравилось, что как только мы отъехали из Киева, гид нам начала рассказывать историю названия сел, которые мы проезжали, различные исторические факты. Очень красив Собор Рождества Богородицы, красота просто невероятная!! Очень интересны и познавательны были все экскурсии. Домой приехали немного уставшие, но с огромным позитивом и зарядом энергии. Спасибо всей команде Там Тур, а особенно Евгению - что порекомендовал нам эту поездку!

29 червня 2017 09:25
БАТУРИН / ОЛЕНА ТА МАРИНКА

ДИВЛЯЧИСЬ СЬОГОДНІ (29.03.15) НА СНІГ ЯКИЙ ЛЕТИТЬ ЗА ВІКНОМ ЗІГРІВАЄМОСЬ СПОГАДАМИ ПРО СЛАВНИЙ В МИНУЛОМУ БАТУРИН. ЗГАДУЄТЬСЯ ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО З ЙОГО НАДЗВИЧАЙНОЮ ВЕЛИЧЧЮ ТА БАГАТИМ УБРАНСТВОМ. В КОЖНОМУ ЗАЛІ СВІЙ УНІКАЛЬНИЙ ПАРКЕТНИЙ ВІЗЕРУНОК ТА ЛІПНИНА. ХВАЛА ХУДОЖНИКАМ-РЕСТАВРАТОРАМ. ЗГАДУЄТЬСЯ БУДИНОК ГЕНЕРАЛЬНОГО СУДДІ КОЧУБЕЯ З ЗАТИШНИМ ПІДВАЛЬЧИКОМ І ГОСТИНИМ ПИСАРЕМ (ВОСКОВА ФІГУРА) З ЯКИМ ВІТАЛАСЯ МОЯ ДОНЬКА (8 РОКІВ). ЗГАДУЄТЬСЯ НАВІТЬ ЦИТАДЕЛЬ БАТУРИНСЬКОЇ ФОРТЕЦІ НА ЯКІЙ ЛЕДЬ НЕ ЗДУЛО НАШОГО ЕКСКУРСОВОДА ТА ПОНАДУВАЛО НАМ ВУШІ. АЛЕ НЕ ДИВЛЯЧИСЬ НА КАПРИЗИ ПОГОДИ ВРАЖЕННЯ ПРО ЕКСКУРСІЮ ЗАЛИШИЛИ НАДЗВИЧАЙНО ТЕПЛИМИ. ДЯКУЄМО "ТАМ ТУР" ТА ОСОБИСТО ЖЕНІ ЗА ЧУДОВУ ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ПРОВЕДЕННЯ ТУРУ. МИ ЩЕ ПОЇДЕМО З ВАМИ))))))).

29 березня 2015 10:02
тур в Батурин / Оксана и Женя Бровары

Спасибо огромное Жене за прекрасно проведенный день в Батурине. Какие чудесные места на Украине. Там Туру желаем успехов и побольше благодарных туристов !!!!! До новых встреч !!!! Мы в восторге ....

29 березня 2015 07:32

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео