Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
 • 7
 • 6325
 • 9

Чигирин. Золота підкова Черкащини.

А чи буває підкова золотою в буденному житті? Як ви думаєте? Звісно буває, і тільки саме на Черкащині, де і буде проходити наша подорож.

Це не лише прекрасна зелена територія з чаруючим ландшафтом, а й місце, де можна відпочити душею.

Це історія нашого народу, яка збереглася в кожному куточку, кожній будівлі та в кожній пам’ятці.

Пориньте з нами у цей мальовничий світ історії, адже таку різноманітність пам’яток, скільки зібрано в цьому місці, рідко де можна спостерігати.

Місця посадки на автобус

Програма туру

1-й день.

07:30
Виїзд з Києва М. Лісова (збір біля виходу з метро в напрямку Києва)
11:30
Приїзд в місто Чигирин. Зустріч з екскурсоводом. Екскурсія національним історико–культурним заповідником «Чигирин».

Історико-культурний потенціал заповідника унікальний, тим що тут зберігаються пам'ятки різних часів, але найбільша частина їх пов'язана з історією козацтва та становленням державності українського народу.

Чигирин – перша козацька столиця держави Богдана Хмельницького.

В центральній частині міста розташована пам`ятка садово – паркового мистецтва – Замкова гора.

Сходження на Замкову гору, огляд величного пам’ятника Богдану Хмельницкому(висотою 18,6 м) та бастіону Петра Дорошенка – частини Чигиринської фортеці (17 ст.).

Відвідування музею Б. Хмельницького. Зібрання експонатів великого гетьмана налічує біля 2000 предметів.

Серед них унікальна археологічна колекція речей 17 століття, козацька зброя та спорядження, нумізматика, твори українського мистецтва на козацьку тематику.

На території заповідника розташовані: 35 пам'яток археології, історії, архітектури, етнографії, мистецтва, природи, які входять до складу заповідника. Серед них:

 • Замкова гора Б. Хмельницького;
 • Дуб Максима Залізняка;
 • Сухі колодки;
 • Три криниці;
 • Залізнякова криниця та інші.
14:00
Обід в кафе (власні кошти).
15:00
Переїзд в с. Суботів та огляд Іллінської церкви – усипальниці великого гетьмана Б. Хмельницького, яка збудована в середині 17 ст за наказом і коштом гетьмана.

Цікавий факт! Іллінська церква – не лише видатна архітектурна пам’ятка українського бароко у с. Суботів на Черкащині, але й відома тим, що була родовою усипальницею відомого гетьмана України Богдана Хмельницького.

Думаєте, що не всі ми бачили цю церкву, хочете чіткіше уявити її вигляд, тоді погляньте на купюру п’яти гривень – саме на її зворотній стороні зображено Іллінський храм.

16:00
Переїзд до Холодного Яру, де знаходиться одне з найбільш визначних памяток - Мотронинське городище скіфського часу (7 – 6 ст.).

Відвідування Свято – Троїцької церкви Мотронинського монастиря (1804 р.).

18:00
Виїзд до Києва.
22:00
Приїзд до Києва. Час орієнтовний.

У вартість входить:
 • Переїзд комфортабельним автобусом
 • Робота екскурсоводів
 • Страхування пасажирів
 • Робота екскурсовода під час руху автобуса
До вартості не входить:
 • Обід - 120 грн.
 • Резиденція Богдана Хмельницького (25 грн. – дорослі; 20 грн. – дитячий);
 • Урочище Холодний Яр – 25 грн./ дорослий, 15 грн./ дитячий.

В турі ми відвідаємо: 3 пам'ятки

Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років безкоштовно. (Без надання місця в автобусі та обіду).
По тематиціТури для учнів ? Тури вихідного дня ?
За географієюТури в Черкаську область
За тривалістюОдноденні тури ?
По сезонуЛіто ? Весна ?
Тури зБровари, Київ

Відгуки до туру

Чигирин / Тетяна

Екскурсія сподобалась, почула цікаву інформацію про історію місць, які відвідували. Побували в Чигирині, Суботові та Холодному Яру. Проте часу на екскурсію в Холодному Яру було мало, хотілося там подовше побути та прогулятись.Дякую гіду Тамарі за екскурсію та водію Григорію за поїздку!

17 жовтня 2020 14:28
Не сподобалось / Вікторія

Їхали практично мовчки, мінімум інформації від гіда Тамари. На кожному об‘єкті ледве встигали бігти за гідом, і бігом до автобуса. На чергу до туалету витратили більше часу ніж на огляд Холодного яру. Обід не смачний, але були виснажені біготнею та дуже голодні, тому з‘іли все. Враження не однозначне - організація жахлива, історичні місцини - супер.

16 жовтня 2020 12:49
Це не екскурсія - це "0" / Кучма Надія

Це екскурсія не про історію Холодного Яру!Холодний Яр взагалі святе місце в історії України і екскурсія повинна бути подана в такому ключі, а не відвідування місця розстрілу фашистами. Тільки із скандалом відбулась зупинка біля Мотроненського монастиря. Як виявилось зупинка не входить в програму!!!!! Відвідування музею в Чигирині без екскурсовода!!! Це як?!!!!! Екскурсію беруть і платять за те, щоб отримати цікаву інформацію, а не дані з Вікіпедії і самостійний огляд музею і церкви.

15 жовтня 2020 10:21
Організація туру жахлива / Олександр

Програма туру була зовсім не виконана.Виїхали вчасно, їхали без затримок, але приїхали на 1,5 години пізніше. Після цього все пішло не по плану, програма змінена, часу не вистачало просто все оглянути. Супроводжуюча Тамара криком заганяла всіх в атобус, при тому, що в Суботові ми пробули 40 хвилин замість години, з низ 35 хвилин екскурсія. Холодний Яр взагалі 35 хвилин, з яких 20 пішло на дорогу до того самого Яру, де ми побачили тільки дуб... Також з нас взяли 25 грн. за вхід, а реальна ціна 5 ГРИВЕНЬ- це просто ЖЛОБСТВО!!!!!Обід в Чигирині- залишки після чиїхось поминок....з 16 годин екскурсії 13 ми пробули в автобусі, при чому не досить комфортному

15 жовтня 2020 09:15
Продовження. Жах! / Анна

3. Чигирин, музей Хмельницького. Нас просто запустили в музей та сказали пройтися по залах без гіда. Виявляється - це не входить у вартість! За що 50 грн? За прогулянку по залах музею? Сенс? Вийшли з музею - знов крики Тамари. 4. Обід. Ну це взагалі жах. Не відповідав заявленому на сайті. Неїстівний борщ, холодна картопля, хлібна котлета та щось, зовні схоже на міні голубець. Таке враження, що нас годували об"їдками з чийогось столу.

15 жовтня 2020 07:26
Жах! / Анна

Якщо ви хочете весь день провести у не найкращому автобусі, їдучі, вірніше стрибаючи, по нашим дорогам - Вам сюди! Гід Тамара - взагалі не гід. Поки виїзжали з Києва - почули про будівництво метро та Ліну Костенко. Далі - 4 години тиші. Програма екскурсії була невідмо чому змінена.1. Село Суботів - 15 хвилинна екскурсія місцевого гіда, і все! Часу на фото та сходити в туалет не було. Тамара просто криком заганяла всіх в автобус, було враження, що зараз ще палку візьме. Додатково це коштувало 25 грн. Кассу, щоб перевірити ціну, ми не знайшли. 2. Те, що було заявлено як - Холодний Яр. Підійшли до дуба Залізняка і почули, як будували навкого нього загорожу, щоб туристи не лізли. Певно, що таке Холодний Яр, Чому його так назвали, які події там відбувалися та хто такий Залізняк - ми маємо читати в інтернеті. Додатково це кошщтувало 25 грн., хоча на вході висіла ціна - 5 грн.

15 жовтня 2020 07:19
Не спободалась / Юлія

Екскурсія геть не сподобалась. Зовсім неінформативну інформацію розповідала Тамара. Не про ті козацькі міста, куди ми їхали, а не зрозуміло до чого була розповідь про Костенко, Малишко....Послідовність програми по факту відрізнялась від заявленої. Причину так і не назвали. У Холодному Яру провели 35 хв замість 1 г 30 хв. У вартість екскурсії у Холодному Яру вілла розповідь про те як будували огорожу для дуба((( не розповідали навіть хто такий Максим Залізняк( у віконце автобуса показали , що є його церква, а хто він...що він...хто зна??? Краще б не називали це екскурсією по Холодному Яру((( Меню обіду відрізнялось від заявленого. Замість відбивної подали Увага! невеличку хлібну котлету і якийсь недоголубець(( і знову ж все мовчки, без коментарів. І той борщ неможливо їсти. Зазвичай у селах гарно готують, але не в цей раз.У музеї не було супроводжуючих, бо сказали що не оплачували таку послугу. І так геть нічого не розповідали, так іще і в музеї ми щось дивились мовчки((( Погана екск

15 жовтня 2020 06:01

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео