Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Дорогі друзі. В зв`язку з військовою ситуацією в Україні ми призупиняємо організацію турів до настання тиші. З приводу повернення коштів звертайтеся до наших менеджерів. Відповідати вам зможемо не відразу, тому, що наші менеджери можуть знаходитися в бомбосховищах чи підвалах !!!
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 1720
  • 4

Індустріальний парк «Свема»

Індустріальним парком є промисловий майданчик на якій ведуть свою діяльність кілька незалежних підприємств з однієї або різних галузей.


В двадцятому столітті Шостка прославилася в світі товарною маркою "Свема". Науково-технічний процес розвивається за законами не завжди підвладним людям. Основна продукція, заради якої жили і працювали десятки тисяч шосткинців багатьох поколінь, стала неконкурентоспроможною. Незадіяними стали сотні будівель з повним інженерним забезпеченням. Тому і виникла ідея створення на базі ВАТ "АК" Свема "індустріального парку.

В даний час парк на реконструкції.

Серед переваг індустріального парку «Свема» – скорочення терміну освоєння інвестицій, використання наукового потенціалу місцевих закладів освіти (інституту та коледжу), наявність митного посту, кластерна форма взаємовідносин, залучення креативних фахівців до реалізації інвестиційних проектів. За період функціонування парку проведено великий обсяг робіт з будівництва, реконструкції інженерно-транспортної інфраструктури, дорожнього покриття та вуличного освітлення, прилеглої території. Побудований новий навчально-лабораторний комплекс Шосткинського інституту Сумського державного університету з бізнес—інкубатором, електронною бібліотекою, спортивними майданчиками. На прилеглій території збудовано церкву, освітньо-меморіальний комплекс «Родинна пам’ять».

Джерело