Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Великий та сміливий народе України, ми відновлюємо наші тури в безпечні місця. Кожні 10% з доходу ми відправлятимемо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ. Раді будемо кожній зустрічі з вами.
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 2699
  • 4

Шостка

Шостка — місто обласного підпорядкування на Сіверщині України, районний центр Сумської області, розташоване над річкою Шостка.

З тим, що назву місту дала річка Шостка, згодні всі краєзнавці . Але от з приводу назви самої річки існує багато версій. Найпоширеніші з них говорять, що пішло воно від шостого притоки Десни, шостій милі, шестеренних механізмів млинів. Є думка, що назву річці дала жердина (шест): оскільки місцевість була заболоченою, переміщатися доводилося за допомогою палиці.

У 1924 р. Шостка – одержала статус міста. Подальший розвиток міста визначило будівництво тут у 1931 р. фабрики кіноплівки, яка значилась в переліку таких новобудов як Дніпрогес, Харківський тракторний завод та інших гігантів. 30-і роки були для Шостки періодом другого народження. Один за одним до ладу діючих ставали підприємства будіндустрії, легкої та харчової промисловості, заклади культури, школи, дитячі садки, був відкритий хіміко-технологічний інститут. Швидко розвивалось житлове будівництво. З 1939 р. Шостка є містом обласного підпорядкування.Скорботною і водночас героїчною сторінкою в історію Шостки вписані роки Великої Вітчизняної війни. Були зруйновані всі промислові підприємства. Фашисти закатували сотні шосткинців, тисячі їх не повернулися з поля бою. Сьогодні в місті нараховується 10 пам’яток військової історії.

вікіпедія

Тури під замовлення 1