Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 14
  • 1

Королівський замок на Вавелі

Побудований за наказом короля Казимира III Великого, він складається з декількох споруд, розташованих навколо головного двору в італійському стилі. Замок, будучи одним з найбільших у Польщі, представляє майже всі європейські архітектурні стилі періодів середньовіччя, відродження та бароко. Королівський замок Вавель і пагорб Вавель являють собою найбільш історично і культурно значущі місця в країні. У 1978 році він став об'єктом Світової Спадщини ЮНЕСКО в складі Історичного центру Кракова.
Протягом століть резиденція королів Польщі та символ польської державності, замок є одним з головних музеїв країни. Заснований у 1930 році, музей охоплює десять кураторських відділів, що відповідають за колекції картин, у тому числі важливу колекцію італійських картин епохи ренесансу, гравюр, скульптур, текстилів, серед яких колекція зброї, броні, кераміки, майсенської порцеляни та меблів Сигізмунда II Августа. Фонди музею східного мистецтва включають найбільшу колекцію османських наметів у Європі. Маючи сім спеціалізованих охоронних студій, музей також є важливим центром збереження витворів мистецтва.

Джерело