Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Великий та сміливий народе України, ми відновлюємо наші тури в безпечні місця. Кожні 10% з доходу ми відправлятимемо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ. Раді будемо кожній зустрічі з вами.
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 1212
  • 1

Музей сексу і сексуальних культур світу

Науково-просвітницький Музей сексуальних культур світу (Харків) - це єдиний музей на території України, який проводить просвітницьку та освітню діяльність в області сексуальних відносин, грунтуючись на сексуальних культурах різних країн світу.

Музей був відкритий співробітниками кафедри сексології Харківської медичної академії післядипломної освіти в 1999 році. Основою експозиції стала приватна колекція професора Валентина Валентиновича Кришталя. У «Музеї сексуальних культур світу» ведеться просвітницька робота з підлітками, сімейними парами, а також з людьми, охочими вступити в шлюб.

Музей складається з десяти залів. Кожен зал присвячений сексуальну культуру окремої країни: Греція, Рим, Індія, Японія, Китай, країни Європи, Америки та Африки. Є окремий зал, присвячений сексуальним девіацій (відхилень в сексуальному розвитку), сучасної сексуальної культури і підлітковий зал, в якому знаходяться матеріали по анатомії, психології і фізіології людини і його сексуальній поведінці, де проводяться лекції зі статевого виховання підлітків.

Не всі можуть відвідати «Музей сексуальних культур світу». Побачити все зали можуть відвідувачі у віці від 18 років. Зал для підлітків можна відвідати з 15 років.

Адреса музею: Харків вул. Мироносицька, 81-А (або з боку Маяковського, 5) (вхід в арку). Працює щодня з 11:00 до 19:00 Тел. музею (057) 715-63-15 Вартість: Вхідний квиток - 40 грн. Вхід з екскурсією - 50 грн. з однієї людини (група від двох осіб); Для студентів - 30 грн. з людини (група від 7 осіб); Для школярів 9-11 кл. - 15 грн. з людини (група від 15 осіб).

Джерело