Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
 • 29
 • 10291
 • 3
 • 1

Тур до Кам'янець-Подільського. "Лицарська пригода"

Приймаємо замовлення

1 березня 2024
3 березня 2024

3 активних дні

3900 грнномер стандарт
8 березня 2024
10 березня 2024

3 активних дні

3900 грнномер стандарт
3 травня 2024
5 травня 2024

3 активних дні

3900 грнномер стандарт
Тур до Кам'янець-Подільського. "Лицарська пригода"
(105 голосів, в середньому: 4 з 5)
25 серпня 202327 серпня 20233 активних дні, 2 ночі3900 грн
Подаруйте своїм коханим казку — тур до Кам'янець-Подільського! В цьому турі поєднані архітектурні шедеври та дива природи. Окрім самого міста Ви відвідаєте:
 • Печеру «Кришталева»;
 • Кам'янецьку фортецю (1 з 7 чудес України);
 • Хотинський замок (1 з 7 чудес України);
 • Мальовничу Бакоту з печерним монастирем (1 з 7 чудес України);
 • Фортецю «Білий лебідь» у Меджибожі;
 • 5 ПРИХОВАНИХ БОНУСІВ для допитливих туристів!!!
Місця посадки на автобус

Програма туру

1-й день.1 березня 2024 / п'ятниця

06:00
Збір групи в Броварах (Укртелеком)

06:15
Збір групи в Києві, ст.м. "Лісова" (в напрямку Києва)

06:45
Збір групи в Києві, ст.м. "Шулявська" (біля танку)

07:00
Збір групи в Києві, ст.м. "Житомирська" (біля автосалону "Infiniti")

13:30
Прибуття до Кам’янець-Подільського. Обід
14:30
Екскурсія Старим містом. До Вашої уваги унікальне поєднання архітектури різних стилів і народів, мальовничих пейзажів і чарівних панорам.

Чого варта католицька Мадонна на ісламському мінареті, чи диво Лаура, що немов жива, але вирізьблена в мармурі, чи величний 60-ти метровий каньйон річки Смотрич із водоспадами.

Окремої уваги заслуговують романтичні місця і розповіді. Приміром, будинок де зустрів своє кохання Потоцький. Саме на її честь він збудував і подарував перлину садово-паркового мистецтва парк "Софіївку", що в Умані.

До речі, Кам'янець-Подільський — остання столиця УНР і місце перебування уряду на чолі з С.Петлюрою.

Ви побачите:

 • Ратушу. В ратуші розташовувався українсько-польський орган місцевого самоврядування — магістрат. Це найстаріша ратуша України (ХV ст.) з унікальним поєднанням різних архітектурних стилів.
 • Католицький собор Петра і Павла. Собор збудований ще XVI століття, а коли Кам'янець захопили турки 1672 року був переобладнаний на мечеть і до нього прибудували мінарет.

  Після звільнення міста від османів він знов перетворився на костел. А на мінареті встановили 3,5 метрову позолочену статую Мадонни.

 • Диво Лауру. Це кам'яний надгробок панни Пшездецької, що пішла з життя у молодому віці. На її могилу батьки замовили кам'яну скульптуру, яка вважається одним з найяскравіших і найвишуканіших прикладів різблення з мармуру в усьому світі.
 • Турецький міст
 • Домініканський монастир. Собор зберігся ще з XV століття. В костелі побачите відголосок нетривалого турецького панування — міхраб (що це — дізнаєтесь на екскурсії).
 • Тріумфальну арку, що прикрашена статуями 4-х янголят по кутах і статуєю святого Яна Непомука в центрі, який вважається покровителем мостів.

А ще: де засідав останній уряд УНР, будинок Потоцьких, Руську (в значенні Українську) та Польську брами, Тринітранський костел, Турецький бастіон...

І, звичайно, насолодитесь романтикою і мальовничістю середньовічних вуличок.

16:00
Екскурсія до Кам’янець-Подільської фортеці. Це унікальна пам'ятка оборонної архітектури, для якої обрали не лише стратегічно розташоване місце, а й надзвичайно мальовниче.

А перед тим пройдемо дивом архітектури — унікальним Замковим мостом (28 м), що завис над мальовничим каньйоном річки Смотрич.

17:30
Поселення в готель.

2-й день.2 березня 2024 / субота

08:00
Сніданок (шведський стіл - входить до вартості).
08:45
Виїзд до с.Кривче.
10:15
Екскурсія до печери "Кришталева". (УВАГА !!! У зв'язку з карантинними обмеженнями щодо віддвідування замкнених приміщень, можлива заміна на Малієвецький водоспад і садибу Орловських).

Загальна довжина досліджених ходів печери складає 23 кілометри. Для відвідувачів облаштовано 2,5 кілометровий маршрут.Назву "Кришталева" печера отримала завдяки кристалам гіпсу білого та рожевого кольорів, що подекуди, вкривають всі стіни. Тут зали поєднані коридорами. Окремі витвори природи з блискучого вапняку отримали свої назви, наприклад ящірка, слон, бик...

А ще печера унікальна підвищеною іонізацією повітря, що має лікувальний вплив на органи дихання та повною відсутністю патогенних мікроорганізмів.

Екскурсія до Малієвецького водоспаду. Водоспати завжди причаровують і вражають, коли кришталево чиста вода падає зі скелі, що вкрита, як в даному випадку, вічнозеленим мохом !!! Водоспад входив до маєтку польського графа Орловського (палац якого ми відвідаємо) і має дещо штучне походження (проство воду з природного джерела перенаправили іншим руслом). Від цього він не менш мальовничий.

Його висота 18 метрів і йому вже понад 220 років !!! А йще під ним залишилися келії старовинного печерного монастиря !!!

12:00
Виїзд до м. Хотин.
13:30
Екскурсія до Хотинської фортеці. Хотинська фортеця — одне з 7-и чудес України. Розташована у мальовничому місці на схилах річки Дністер. Надзвичайно мальовнича і має багату історію.

Хотинська фортеця — витвір фортифікаційного мистецтва XIII–XVIII століть. До Вашої уваги підземелля фортеці та виставкові зали де представлені археологічні знахідки, зброя та одяг різних часів, картини, діорами... Також є тир, де можна постріляти з історичної зброї.

Саме тут у 1620 році козаки під проводом П.Сагайдачного завдав поразки османським військам.

16:30
Повернення до Кам'янець-Подільського. Вільний час.

Ви зможете здійснити запаморочливий banjee-стрибок з найвищого мосту в Україні (53 м).

Або відвідати ярмарок, де можна придбати витвори майстрів з народно-декоративного мистецтва: вишиванки, рушники, вироби з дерева, глини, прикраси, дитячі іграшки...

Або ж відвідати два озера, що розташовані поруч. Унікальні вони тим, що в них живуть дві пари лебедів — одна білих лебедів і одна чорних!

Або театралізована екскурсія зі смолоскипами, глінтвейном та фаєр-шоу Полювання на відьом.

3-й день.3 березня 2024 / неділя

07:45
Сніданок (шведський стіл). Виселення з готелю.
08:30
Виїзд до Бакоти.
10:00
Екскурсія до Михайлівського скельного монастиря в Бакоті. (оплачується додатково)

Бакотський монастир вирізьблений у білих вапнякових скелях і розташований над мальовничою Бакотською затокою.

Заснування монастиря сягає ХІІІ століття і береже історію багатьох століть.

Деякі дослідники припускають, що він був заснований Антонієм Печерським у ХІ столітті. А сама Бакота — напівлегендарна столиця Поділля у ХІІІ ст.

Окрім незабутніх панорам на річку Дністер і Подільські товтри тут можна насолодитися цілющою водою із трьох святих джерел, що розташовані вздовж звивистої стежки, що веде до святині.

12:00
Виїзд до Меджибіж.
15:00
Екскурсія до Меджибізької фортеці "Білий лебідь". Фортеця розташована на місці злиття двох річок — Південний Буг і Бужок, що і дало назву містечку.

Її історія починається з домонгольського періоду. Розбудовувалась вона родиною литовських князів Коріатовичів, згодом польських — Сенявських та Чорторийських (саме за них стіни були потиньковані білим вапняковим розчином, що дало їй назву "Білий лебідь").

Залишили свій слід і Османи й Російська імперія. Весь комплекс споруд непогано зберігся. Ви побачите:

 • Замкову церкву св. Миколая (XVI ст.);
 • Офіцерську вежу;
 • Турецький бастіон;
 • Лицарську вежу, звідки відкривається захопливий вид на мальовничі околиці;
 • Палацовий комплекс;
 • Мальовничі руїни католицького костелу.

Цікавим є той факт, що саме в Меджибожі зародився хасидизм. Тут знаходиться могила ідейного натхненника цієї течії — Баал Шем Това, а його онук похований в Умані, куди приїжджають тисячі паломників світу.

16:30
Виїзд до Києва, Броварів.
22:00
Прибуття до Києва, ст. метро "Житомирська", ст. метро "Шулявська", ст. метро "Лісова", м. Бровари.

У вартість входить
 • Транспортні послуги;
 • Проживання – 2 ночі;
 • Сніданок – 2;
 • Обід – 1;
 • Робота супроводжуючого;
 • Робота екскурсоводів;
 • Страхування.
До вартості не входить:
 • Квитки Кам’янецька фортеця – 85 грн.;
 • Квитки Хотинська фортеця – 95 грн.;
 • Печера «Кришталева» - 500 грн. з групи;
 • Малієвецький водоспад - 50 грн.;
 • Меджибізька фортеця – 70 грн.;
 • Бакота – 220 грн.;
 • Обід 2-й день - 130 грн.

В турі ми відвідаємо: 11 пам'яток

Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років безкоштовно (без надання окремого місця в автобусі та обіду).
Тури на святаТури на День Незалежності
По тематиціФестивалі ? Тури для учнів ? Тури на свята ? Тури вихідного дня ?
За географієюТури в Хмельницьку область
За тривалістюТриденні тури ?
По сезонуОсінь Літо ? Весна ?
Тури зБровари, Київ

Відгуки до туру

Каменец-Подольский 14.10.2021 / Елена Шиманская

Дякую Тамтуру, пану Володимиру та всій команді за організацію, душевність та створення максимальної атмосфери турботи та опіки за кожним із нас. Наша країна має потужну історію, величну природу. І люди чудові! Насиченість програми, бонуси дають можливість відчути це повною мірою. Пан Олег - неперевершений оповідач! Його розповіді з тонкими нотками гумору тримали увагу групи впродовж усієї екскурсії. Вдячна за відпочинок та отримані емоції! Рекомендую всім Тамтур!

18 жовтня 2021 05:05
Камянець 14.10.21 / Кравченко Марина

Це було неймовірно. Дякуємо Володимиру!!! Екскурсоводи супер! Водій професіонал! Група чудова! Дуже рекомендую!!!Дякую за чудові, незабутні емоції!!!

17 жовтня 2021 18:20
Казкові вихідні / Олександр

Дякую! Обрав саме цей тур з-поміж аналогічних через насиченість його програми. У виборі не помилився: за три дні відкрив для себе Хмельниччину з її неповторною красою природи та величчю замків. Завдяки нашому гідові Володимиру мандрівка була максимально пізнавальною й позитивною :) Якщо людина захоплена своєю справою та знається на ній, вона захоплює нею інших! Саме це можна сказати про нього, а також про інших місцевих екскурсоводів, які щиро вболівають за ті місця, про які розповідають. У майбутньому хотів б вирушити в новий тур з Володимиром - відкривати долі ще незнані куточки нашої прекрасної України!

26 серпня 2021 12:25
Чудовий тур до Кам'янця???????? / Світлана

Надзвичайно насичений та цікавий тур! За короткий проміжок побачили стільки надзвичайних місць!Ми досі під враженнями)Завдяки Володимиру все було організовано чудово! У нас була чудова група )

26 серпня 2021 04:23
Чудовий тур до Кам'янець-Подільского "Лицарська пригода" / Марія

Це були 3 неперевершені дні. Цікаві місця, маса позитивних емоцій, кльовий настрій та незабутні враження! Дякую організатору туру Володимиру. Все було на найвищому рівні! Той випадок, коли хочеться ще) Дякую Там Тур! До нових зустрічей!

25 серпня 2021 18:53
Чудовий тур до Кам'янець-Подільского "Лицарська пригода" / Марія

Це були 3 неперевершені дні. Цікаві місця, маса позитивних емоцій, кльовий настрій та незабутні враження! Дякую організатору туру Володимиру. Все було на найвищому рівні! Той випадок, коли хочеться ще) Дякую Там Тур! До нових зустрічей!

25 серпня 2021 18:52
Хвалю і дуже рекомендую / Олена М.

Тур до Кам'янця був заявлений як 3 активні дні, так от, панове, вони були таки дуже активними :) Раджу поїхати. Гармонійне поєднання неймовірних пейзажів, давньої архітектури та ошатних вуличок додавали енергії протягом усієї подорожі. Після поїздки буде трішки менше грошей у гаманці та кілограмів на тілі, натомість у телефоні з'явиться ціла купа класних світлин, у голові більше захоплюючої інформації , у душі - зашквар емоцій, а в серці... любові до своєї землі!

25 серпня 2021 10:38
Мрії здійснюються. / Олена

Хочу подякувати "Тамтуру" та пану Володимиру за з неймовірно чудових дні. А також подякувати водію Володимиру за безпечне перевезення.

24 серпня 2021 18:28
Дуже сподобалось / Лідія Оксюта

Поїздка була чудовою, залишилися позитивні враження. Відвідали гарні місця, дізнались багато цікавого, милувалися мальовничими краєвидами, були учасниками театралізованого дійства у Кам'янці-Подільському. Все сподобалося! Ці три дні просто незабутні. Дякую Володимиру та Маріанні, а також водію Олександру за прекрасну подорож!

30 червня 2021 08:34
тур до Кам'янець-Подільського. Лицарські пригоди. / Степанюк Алла та Андрій

Дякуємо за чудову пригоду пану Володимиру ! Чудово і змістовно відповичили! Насичене і різнобічна програма викликає лише величезну кількість позитивних емоцій. Навіть дощ який пішов у Кам'янець-Подільському чудово вписався в екскурсійну програму, не тільки не завадив а додав колориту екскурсії. Крєвиди Бакоти - вражаючі! Вразили і парк та маєток Орловських в Маліївцях. А чого вартують екскурсоводи, які не тільки самі закохані у свою справу а й уміють захопити своїми інтересами туристів. На останок була зустріч з директором музею і творцем сучасного Меджибожу - це надзвичайно цікава і цілеспрямована людина. Іще раз дякуємо за чудові організацію та планування туру!

5 травня 2021 06:26
Рекомендую / Оксана

Мой отзыв о туре в Каменец Подольский положительный , Спасибо там тур за прекрасного профессионала своей работы гид Владимир - море эмоций, интересно, познавательно и много приятных сюрпризов . Водитель Александр- водитель от Бога и просто хороший человек, Настя в Каменец Подольский гид тоже очень понравилась раскатывает историю интересно и ее шутки очень кстати веселили ). А ещё очень было приятно что там тур поздравил именинников с днём рождения ???? ( когда то ездила с другой фирмой в свой день рождения не поздравляли)Сам тур очень интересный , программа насыщенная . Единственное что не понравилось что мало работает ресторанов и Кафе в городе Каменце и магазины рано закрываются , вечером невозможно было что то купить . И в отеле в первый день было холодно спать . А вообщем спасибо за перезагрузку и хорошие эмоции ☺️. Там тур - рекомендую ????????

10 березня 2021 05:32
Март в Каменец-Подольске / Светлана

Это были самые замечательные три дня. Мы с мужем решили отметить мой день рождения в путешествии в Каменец-Подольке. Скажу вам,эмоций и впечатлений просто масса!Мы были в трёх замках и одной пещере,пили родниковую воду,наслаждались вечерним городом. Сходили в местный музей миниатюр ,а ещё побывали на театральном представлении автора и замечательной девушки Насти "Охота на ведьм" кстати именно благодаря ей мы побывали в ее родном поселке Малиивцы ,откуда она родом,где она открыла нам ворота в усадьбу графа Орловского и показала красивый водопад ,фонтан и сам дом ,где он когда-то проживал. Можно сказать что 8марта мы отметили в поместье как настоящие аристократы!)Спасибо!А ещё было здорово на водохранилище речки Днестр и в Хотинском замке. Спасибо нашему гиду Владимиру за этот чудесный тур и конечно же водителю Александру за безопасное вождение!Было классно.Мы перезагрузилимь от серых будней и получили много хороших эмоций.Спасибо компании за приятные сюрпризы и подарки,это было приятно!)

9 березня 2021 21:13
Дуже дякую за драйв / Тіна

Хочу подякувати за драйвовість туру, за емоції дитинства в Бакоті, за "Гордість і упередження" в Маліївці, за частинку знань по археології, за прогулянки,за терпіння)) за несподіванки,за професіоналізм)))

9 березня 2021 19:45
Кам'янець -Подільский на 8 березня 21 / Оксана

Не вперше подорожуємо з тамтур і знову ж таки задоволена на всі 100))добре продуманий маршрут,прекрасний супровід Володимира,який може зацікавити змістовними розповідями та порадувати додатковими бонусами)надійний водій Олександр)гарна погода,гарний настрій,гарна компанія)втомлені,але щасливі повернулися додому.до зустрічі в наступних турах,адже ще стільки незвіданого

9 березня 2021 19:28
Вдячність та прохання: Кам‘янець-Бакота-Маліївці-Межибож / Інна

Із перших строк хочу подякувати пану Володимиру за крутезну подоріж Кам’янець-Бакота- Маліївці-Межибож. Тішить, що ми маємо сьогодні змогу у цікавому форматі відкривати історію України, ії культурні здобутки, її чарівну природу. Все в екскурсії продумано до дрібничок: програма, транспорт, проживання, харчування та бонуси! Кожний бонус приносив таку радість, що я на якийсь час відчувала себе дитиною. Також було дуже приємно отримати вітання із 8 Березня. Окрема вдячність водію пану Олександру за те, що ми всі були впевнені у безпеці нашого шляху. Окрема вдячність пані Анастасії, гіду із Кам’янця, яка познайомила нас не тільки із загубленою історією села Маліївці, але із чудовими людьми-волонтерами, які допомагають безхатнім тваринкам та історичним пам‘яткам. Що би я хотіла попросити, так це передивитись міце ночівлі. Може якийсь інший готель, бо я маю деякі нарікання. А загалом я вже готуюсь до нових відкриттів із ТамТур. Щиро дякую!

9 березня 2021 16:45
Тур в Каменец-Подольский. "Рыцарское приключение" / Марина

Есть у меня традиция отмечать день рождения в новом месте, в этом году выбор пал на «Тур в Каменец-Подольский. "Рыцарское приключение". 3 дня пролетели интенсивно, позитивно и полезно. Эмоциями запаслась на ближайшее время. Отдельно спасибо гиду, Владимиру, который не давала скучать не секунды. Водителю Александру за внимательность на дороге. А экскурсоводу Анастасии, хочется пожелать не терять своей целеустремлённости и своей энергией вдохновлять на подвиги окружающих.

9 березня 2021 14:19
Вдячність та прохання Кам‘янець-Бакота-Маліївці-Межибож / Інна

Із перших строк хочу подякувати пану Володимиру за крутезну подоріж Кам’янець-Бакота- Маліївці-Межибож. Тішить, що ми маємо сьогодні змогу у цікавому форматі відкривати історію України, ії культурні здобутки, її чарівну природу. Все в екскурсії продумано до дрібничок: програма, транспорт, проживання, харчування та бонуси! Кожний бонус приносив таку радість, що я на якийсь час відчувала себе дитиною. Також було дуже приємно отримати вітання із 8 Березня. Окрема вдячність водію пану Олександру за те, що ми всі були впевнені у безпеці нашого шляху. Окрема вдячність пані Анастасії, гіду із Кам’янця, яка познайомила нас не тільки із загубленою історією села Маліївці, але із чудовими людьми-волонтерами, які допомагають безхатнім тваринкам та історичним пам‘яткам. Що би я хотіла попросити, так це передивитись міце ночівлі. Може якийсь інший готель, бо я маю деякі нарікання. А загалом я вже готуюсь до нових відкриттів із ТамТур. Щиро дякую!

9 березня 2021 13:30
Тур до Кам'янця -Подільського,Хотина,Бакоти.. / Оксана

Організація,задумка просто чудові!!Окрема велика подяка пану Володимиру,за дуже цікаву поїздку і бонуси!!Але є одне "але"..це готель!! Обслуговування та відношення,турбота про клієнтів бажано ,щоб кардинально змінились!!Поваги до клієнтів не має(готель не опалюється,пилюка,харчування нікудишнє,і саме відношення-чого ви сюда приперлись!! Що псує репутацію компанії!!

9 березня 2021 12:00
Каменец-Подольский / Валентина

Спасибо большое,за незабываемые впечатления .Экскурсия была просто чулестная ,было очень красочно и интересно.С нетерпением жду новых туров.Супер !!!!

9 березня 2021 11:45
Хвалю / Яна

Неймовірна екскурсія,незабутні враження і чудовий настрій залишились після подорожі в Кам'янець Подільський.Все було чудово і пізнавально з самого ранку до самого вечора.The best пан Сергій,дякую за легку атмосферу та професіоналізм )))

19 жовтня 2020 11:28
Хвалить / Юлия

В первую очередь хочу поблагодарить "Там Тур" за Вашу работу, спасибо большое, Вы молодцы!!! Первая наша поездка с Вами была во Львов, потом Закарпатье, недавно Карпаты, и вот вчера мы вернулись из Каменца - Подольского. Тур безумно понравился, команда собралась прекрасная. Отдельная благодарность Сергею (сопроводитель группы), благодарность нашему водителю, тоже Сергею.Экскурсоводы по месту просто фантастика. Отель, транспорт, внимательность, понравилось всё... Ещё раз большое спасибо, радуйте нас и радуйтесь сами. Успехов Вам и процветания!!! ????

19 жовтня 2020 09:31
Дуже сподобалась "Лицарська пригода"! / Віталія Бережняк

Тур до Кам'янця-Подільського "Лицарська пригода" 22.08.2020-24.08.2020 перевершив усі сподівання! Програма була дуже насиченою: три замки за 3 дні, мальовнича Бакота, купання в Дністрі, екскурсія старим містом Кам'янець-Подільський. Нам вдалося побачити одразу 2 з 7 чудес України - Хотинську і Кам'янецьку фортеці! Найбільше вразила Хотинська фортеця. Завдяки гіду Володимиру ми мали можливість обійти навколо неї, тим самим відчувши міць і велич цього прекрасного замку. Найвища вежа - 62 м !!! Заплановану печеру "Кришталеву" через карантинні обмеження замінили на парк-маєток Орловських в Маліївцях. Прекрасна альтернатива, тут і живописна природа, і водоспад, і грот в скелі. Ми були щасливі!, омиті літнім дощиком, і переповнені емоціями! Також надзвичайно вразив Музей пам'яті жертв Голодомору на Хмельниччині 1932-1933 рр, розташований в Меджибізькій фортеці. В цілому добре спланований тур, цікавий, пронизаний історією. Хотілося б трішки більше вільного часу в Старому замку в Кам'янці-Подільському. Дякую!!!

27 серпня 2020 06:09
Хвалю / Олена

ТРИДЕННА ПОДОРОЖ "РИЦАРСЬКІ ПРИГОДИ" 27.06- 29.06.2020р Давно я намагалася здійснити цю мандрівку, двічі вона відкладалася не з моєї вини і врешті відбулася! Скажу відверто, що вона значно перевершила усі мої сподівання! Все склалося якнайкраще: дякую Там Тур та досвідченому і дотепному Володимиру, який за жодних обставин не втрачає самовладання, приязна атмосфера спілкування у групі, ошатний готель, смачні страви подільської кухні та навіть погода сприяла найкращим чином! Все це слугувало чудовим доповненням до найголовнішого: знайомства з цікавим краєм, з його історією, нашою мандрівкою у часі в середньовіччя. Занурившись в атмосферу давнини, ми отримали незабутні враження і забрали їх з собою.

3 липня 2020 19:25
Очень понравилось. Экскурсия в Каменец-подольский с Владимиром. / Ольга

Давно хотела побывать в Каменце. Не буду описывать все, что мы видели. Скажу только, что я рада, тому что поехала на эту экскурсию. Организовано все было на высоте.Очень удобная машина для дальних переездов - чистая, красивая с удобными креслами, кондиционером и подзарядками для телефонов. Красивый отель и вкусные завтраки с обедами.Во время экскурсии все возникающие вопросы решались наилучшим образов – например, неожиданно закрыли для посещения Хрустальные пещеры, Владимир нашел замену, и мы посетили другие интересные и красивые места. Отдельная благодарность Владимиру за бонусы - мы были там, куда не пускали других, и дегустировали то, что не у каждого была возможность попробовать. Три дня пролетели очень быстро. Программа была насыщенной и интересной. Владимир отличный рассказчик и харизматичный человек. Спасибо группе – все были позитивными и доброжелательными, с вами приятно было провести это время.С удовольствием еще поеду на экскурсию, организованную Владимиром!

1 липня 2020 09:18
Сподобалось / Галина

Дякую організатору туру Володимиру, він майстер своєї справи!!! Раджу всім їхати та насолоджуватися красою рідного краю!!

30 червня 2020 07:14
Сподобалось / Тетяна Ширіна

Не пожаліла, що поїхала у 3-дений тур до Кам'янця-Подільського. Місто чудове, чимось нагадує один із місць Італії. Тільки подорожуючи, розумієш, яка Україна цікава, відкриваєш кожного разу для себе щось нове. Кам' янець для мене відкриття! Дякую тамтуру за цікаву подорож, екскурсоводу Володимиру за цікаві розповіді. Було дійсно цікаво. Організація на вищому рівні: автобус, готель, ексурсії. Всім хто ще в сумнівах, їдьте, не пошкодуєте.

30 червня 2020 06:44
Дуже мила і приємна подорож / Ларіса

Сподобалось все:і поїздка,і гід.і погода!

24 червня 2020 14:38
Подарункова пригода до Камянець -Подільського. / Ніла та Людмила

Дякуємо команді Тамтуру. і особливо пану Володимиру. за чудово проведені вихідні, приємні емоції та спогади. Не вистачає слів аби описати на скільки наша Україна прекрасна та мальовнича.

13 березня 2020 17:01
Від Кам'янець-Подільського до Умані / Іван і Тетяна

Приємна втома і сяючи від задоволення очі, мабуть це краще як можна описати тур. Дякуємо команді Тамтуру. Ви нас здивували, вразили і як завжди подарували щастя. Тамара Федорівна, як завжди Вам вдалось створити чудову, дивовижну, захоплюючу подорож у супроводі з приємними людьми. Велика вдячність Олександрі, неперевершеному Андрію і всім кто дбайливо турбувались про наш відпочинок. Нехай подарована нам радість тричі повернется до вас. До нової зустрічі і хай вам щастить

28 серпня 2017 13:24

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео