Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
 • 3
 • 8087
 • 3

Тур до Кам'янець-Подільського. "Лицарська пригода"

Приймаємо замовлення

22 серпня 2020
24 серпня 2020

3 активних дні

2650 грнномер стандарт
2950 грнномер напівлюкс
Тур до Кам'янець-Подільського. "Лицарська пригода"
(26 голосів, в середньому: 4.5 з 5)
27 червня 202029 червня 20203 активних дні, 2 ночі2550 грн, 2850 грн
Подаруйте своїм коханим казку — тур до Кам'янець-Подільського! В цьому турі поєднані архітектурні шедеври та дива природи. Окрім самого міста Ви відвідаєте:
 • Печеру «Кришталева»;
 • Кам'янецьку фортецю (1 з 7 чудес України);
 • Хотинський замок (1 з 7 чудес України);
 • Мальовничу Бакоту з печерним монастирем (1 з 7 чудес України);
 • Фортецю «Білий лебідь» у Меджибожі;
 • 5 ПРИХОВАНИХ БОНУСІВ для допитливих туристів!!!
Місця посадки на автобус

Програма туру

1-й день.22 серпня 2020 / субота

06:00
Збір групи в Броварах (Укртелеком)

06:15
Збір групи в Києві, ст.м. "Лісова"(в напрямку Києва)

06:45
Збір групи в Києві, ст.м. "Шулявська"(біля танку)

13:30
Прибуття до Кам’янець-Подільського. Обід
14:30
Екскурсія Старим містом. До Вашої уваги унікальне поєднання архітектури різних стилів і народів, мальовничих пейзажів і чарівних панорам.

Чого варта католицька Мадонна на ісламському мінареті, чи диво Лаура, що немов жива, але вирізьблена в мармурі, чи величний 60-ти метровий каньйон річки Смотрич із водоспадами.

Окремої уваги заслуговують романтичні місця і розповіді. Приміром, будинок де зустрів своє кохання Потоцький. Саме на її честь він збудував і подарував перлину садово-паркового мистецтва парк "Софіївку", що в Умані.

До речі, Кам'янець-Подільський — остання столиця УНР і місце перебування уряду на чолі з С.Петлюрою.

Ви побачите:

 • Ратушу. В ратуші розташовувався українсько-польський орган місцевого самоврядування — магістрат. Це найстаріша ратуша України (ХV ст.) з унікальним поєднанням різних архітектурних стилів.
 • Католицький собор Петра і Павла. Собор збудований ще XVI століття, а коли Кам'янець захопили турки 1672 року був переобладнаний на мечеть і до нього прибудували мінарет.

  Після звільнення міста від османів він знов перетворився на костел. А на мінареті встановили 3,5 метрову позолочену статую Мадонни.

 • Диво Лауру. Це кам'яний надгробок панни Пшездецької, що пішла з життя у молодому віці. На її могилу батьки замовили кам'яну скульптуру, яка вважається одним з найяскравіших і найвишуканіших прикладів різблення з мармуру в усьому світі.
 • Турецький міст
 • Домініканський монастир. Собор зберігся ще з XV століття. В костелі побачите відголосок нетривалого турецького панування — міхраб (що це — дізнаєтесь на екскурсії).
 • Тріумфальну арку, що прикрашена статуями 4-х янголят по кутах і статуєю святого Яна Непомука в центрі, який вважається покровителем мостів.

А ще: де засідав останній уряд УНР, будинок Потоцьких, Руську (в значенні Українську) та Польську брами, Тринітранський костел, Турецький бастіон...

І, звичайно, насолодитесь романтикою і мальовничістю середньовічних вуличок.

16:00
Екскурсія до Кам’янець-Подільської фортеці. Це унікальна пам'ятка оборонної архітектури, для якої обрали не лише стратегічно розташоване місце, а й надзвичайно мальовниче.

А перед тим пройдемо дивом архітектури — унікальним Замковим мостом (28 м), що завис над мальовничим каньйоном річки Смотрич.

17:30
Поселення в готель.

2-й день.23 серпня 2020 / неділя

08:00
Сніданок (шведський стіл - входить до вартості).
08:45
Виїзд до с.Кривче.
10:15
Екскурсія до печери "Кришталева". Загальна довжина досліджених ходів печери складає 23 кілометри. Для відвідувачів облаштовано 2,5 кілометровий маршрут.

Назву "Кришталева" печера отримала завдяки кристалам гіпсу білого та рожевого кольорів, що подекуди, вкривають всі стіни. Тут зали поєднані коридорами. Окремі витвори природи з блискучого вапняку отримали свої назви, наприклад ящірка, слон, бик...

А ще печера унікальна підвищеною іонізацією повітря, що має лікувальний вплив на органи дихання та повною відсутністю патогенних мікроорганізмів.

12:00
Виїзд до м. Хотин.
13:30
Екскурсія до Хотинської фортеці. Хотинська фортеця — одне з 7-и чудес України. Розташована у мальовничому місці на схилах річки Дністер. Надзвичайно мальовнича і має багату історію.

Хотинська фортеця — витвір фортифікаційного мистецтва XIII–XVIII століть. До Вашої уваги підземелля фортеці та виставкові зали де представлені археологічні знахідки, зброя та одяг різних часів, картини, діорами... Також є тир, де можна постріляти з історичної зброї.

Саме тут у 1620 році козаки під проводом П.Сагайдачного завдав поразки османським військам.

16:30
Повернення до Кам'янець-Подільського. Вільний час.

Ви зможете здійснити запаморочливий banjee-стрибок з найвищого мосту в Україні (53 м).

Або відвідати ярмарок, де можна придбати витвори майстрів з народно-декоративного мистецтва: вишиванки, рушники, вироби з дерева, глини, прикраси, дитячі іграшки...

Або ж відвідати два озера, що розташовані поруч. Унікальні вони тим, що в них живуть дві пари лебедів — одна білих лебедів і одна чорних!

Або театралізована екскурсія зі смолоскипами, глінтвейном та фаєр-шоу Полювання на відьом.

3-й день.24 серпня 2020 / понеділок

07:45
Сніданок (шведський стіл). Виселення з готелю.
08:30
Виїзд до Бакоти.
10:00
Екскурсія до Михайлівського скельного монастиря в Бакоті.

Бакотський монастир вирізьблений у білих вапнякових скелях і розташований над мальовничою Бакотською затокою.

Заснування монастиря сягає ХІІІ століття і береже історію багатьох століть.

Деякі дослідники припускають, що він був заснований Антонієм Печерським у ХІ столітті. А сама Бакота — напівлегендарна столиця Поділля у ХІІІ ст.

Окрім незабутніх панорам на річку Дністер і Подільські товтри тут можна насолодитися цілющою водою із трьох святих джерел, що розташовані вздовж звивистої стежки, що веде до святині.

12:00
Виїзд до Меджибіж.
15:00
Екскурсія до Меджибізької фортеці "Білий лебідь". Фортеця розташована на місці злиття двох річок — Південний Буг і Бужок, що і дало назву містечку.

Її історія починається з домонгольського періоду. Розбудовувалась вона родиною литовських князів Коріатовичів, згодом польських — Сенявських та Чорторийських (саме за них стіни були потиньковані білим вапняковим розчином, що дало їй назву "Білий лебідь").

Залишили свій слід і Османи й Російська імперія. Весь комплекс споруд непогано зберігся. Ви побачите:

 • Замкову церкву св. Миколая (XVI ст.);
 • Офіцерську вежу;
 • Турецький бастіон;
 • Лицарську вежу, звідки відкривається захопливий вид на мальовничі околиці;
 • Палацовий комплекс;
 • Мальовничі руїни католицького костелу.

Цікавим є той факт, що саме в Меджибожі зародився хасидизм. Тут знаходиться могила ідейного натхненника цієї течії — Баал Шем Това, а його онук похований в Умані, куди приїжджають тисячі паломників світу.

16:30
Виїзд до Києва, Броварів.
22:00
Прибуття до Києва, ст. метро "Житомирська", ст. метро "Шулявська", ст. метро "Лісова", м. Бровари.

У вартість входить
 • Транспортні послуги;
 • Проживання – 2 ночі;
 • Сніданок – 2;
 • Обід – 1;
 • Робота супроводжуючого;
 • Робота екскурсоводів;
 • Страхування.
До вартості не входить:
 • Квитки Кам’янецька фортеця – 70 грн.;
 • Квитки Хотинська фортеця – 85 грн.;
 • Печера «Кришталева» - 40 грн.;
 • Меджибізька фортеця – 45 грн.;
 • Бакота – 20 грн.;
 • Обід 2-й та 3-й день.

В турі ми відвідаємо: 11 пам'яток

Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років безкоштовно (без надання окремого місця в автобусі та обіду).
Схожі тури
По тематиціФестивалі ? Тури для учнів ? Тури на свята ? Тури вихідного дня ?
За географієюТури в Хмельницьку область
За тривалістюТриденні тури ?
По сезонуОсінь Літо ? Весна ?
Тури зБровари, Київ

Відгуки до туру

Хвалю / Олена

ТРИДЕННА ПОДОРОЖ "РИЦАРСЬКІ ПРИГОДИ" 27.06- 29.06.2020р Давно я намагалася здійснити цю мандрівку, двічі вона відкладалася не з моєї вини і врешті відбулася! Скажу відверто, що вона значно перевершила усі мої сподівання! Все склалося якнайкраще: дякую Там Тур та досвідченому і дотепному Володимиру, який за жодних обставин не втрачає самовладання, приязна атмосфера спілкування у групі, ошатний готель, смачні страви подільської кухні та навіть погода сприяла найкращим чином! Все це слугувало чудовим доповненням до найголовнішого: знайомства з цікавим краєм, з його історією, нашою мандрівкою у часі в середньовіччя. Занурившись в атмосферу давнини, ми отримали незабутні враження і забрали їх з собою.

3 липня 2020 19:25
Подарункова пригода до Камянець -Подільського. / Ніла та Людмила

Дякуємо команді Тамтуру. і особливо пану Володимиру. за чудово проведені вихідні, приємні емоції та спогади. Не вистачає слів аби описати на скільки наша Україна прекрасна та мальовнича.

13 березня 2020 17:01
Від Кам'янець-Подільського до Умані / Іван і Тетяна

Приємна втома і сяючи від задоволення очі, мабуть це краще як можна описати тур. Дякуємо команді Тамтуру. Ви нас здивували, вразили і як завжди подарували щастя. Тамара Федорівна, як завжди Вам вдалось створити чудову, дивовижну, захоплюючу подорож у супроводі з приємними людьми. Велика вдячність Олександрі, неперевершеному Андрію і всім кто дбайливо турбувались про наш відпочинок. Нехай подарована нам радість тричі повернется до вас. До нової зустрічі і хай вам щастить

28 серпня 2017 13:24

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео