Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09
 • 8
 • 8589
 • 3

Тур до Кам'янець-Подільського. "Лицарська пригода"

Приймаємо замовлення

6 березня 2021
8 березня 2021

3 активних дні

2750 грнномер стандарт
2950 грнномер напівлюкс
Тур до Кам'янець-Подільського. "Лицарська пригода"
(42 голоси, в середньому: 4.3 з 5)
27 червня 202029 червня 20203 активних дні, 2 ночі2550 грн, 2850 грн
Подаруйте своїм коханим казку — тур до Кам'янець-Подільського! В цьому турі поєднані архітектурні шедеври та дива природи. Окрім самого міста Ви відвідаєте:
 • Печеру «Кришталева»;
 • Кам'янецьку фортецю (1 з 7 чудес України);
 • Хотинський замок (1 з 7 чудес України);
 • Мальовничу Бакоту з печерним монастирем (1 з 7 чудес України);
 • Фортецю «Білий лебідь» у Меджибожі;
 • 5 ПРИХОВАНИХ БОНУСІВ для допитливих туристів!!!
Місця посадки на автобус

Програма туру

1-й день.6 березня 2021 / субота

06:00
Збір групи в Броварах (Укртелеком)

06:15
Збір групи в Києві, ст.м. "Лісова"(в напрямку Києва)

06:45
Збір групи в Києві, ст.м. "Шулявська"(біля танку)

13:30
Прибуття до Кам’янець-Подільського. Обід
14:30
Екскурсія Старим містом. До Вашої уваги унікальне поєднання архітектури різних стилів і народів, мальовничих пейзажів і чарівних панорам.

Чого варта католицька Мадонна на ісламському мінареті, чи диво Лаура, що немов жива, але вирізьблена в мармурі, чи величний 60-ти метровий каньйон річки Смотрич із водоспадами.

Окремої уваги заслуговують романтичні місця і розповіді. Приміром, будинок де зустрів своє кохання Потоцький. Саме на її честь він збудував і подарував перлину садово-паркового мистецтва парк "Софіївку", що в Умані.

До речі, Кам'янець-Подільський — остання столиця УНР і місце перебування уряду на чолі з С.Петлюрою.

Ви побачите:

 • Ратушу. В ратуші розташовувався українсько-польський орган місцевого самоврядування — магістрат. Це найстаріша ратуша України (ХV ст.) з унікальним поєднанням різних архітектурних стилів.
 • Католицький собор Петра і Павла. Собор збудований ще XVI століття, а коли Кам'янець захопили турки 1672 року був переобладнаний на мечеть і до нього прибудували мінарет.

  Після звільнення міста від османів він знов перетворився на костел. А на мінареті встановили 3,5 метрову позолочену статую Мадонни.

 • Диво Лауру. Це кам'яний надгробок панни Пшездецької, що пішла з життя у молодому віці. На її могилу батьки замовили кам'яну скульптуру, яка вважається одним з найяскравіших і найвишуканіших прикладів різблення з мармуру в усьому світі.
 • Турецький міст
 • Домініканський монастир. Собор зберігся ще з XV століття. В костелі побачите відголосок нетривалого турецького панування — міхраб (що це — дізнаєтесь на екскурсії).
 • Тріумфальну арку, що прикрашена статуями 4-х янголят по кутах і статуєю святого Яна Непомука в центрі, який вважається покровителем мостів.

А ще: де засідав останній уряд УНР, будинок Потоцьких, Руську (в значенні Українську) та Польську брами, Тринітранський костел, Турецький бастіон...

І, звичайно, насолодитесь романтикою і мальовничістю середньовічних вуличок.

16:00
Екскурсія до Кам’янець-Подільської фортеці. Це унікальна пам'ятка оборонної архітектури, для якої обрали не лише стратегічно розташоване місце, а й надзвичайно мальовниче.

А перед тим пройдемо дивом архітектури — унікальним Замковим мостом (28 м), що завис над мальовничим каньйоном річки Смотрич.

17:30
Поселення в готель.

2-й день.7 березня 2021 / неділя

08:00
Сніданок (шведський стіл - входить до вартості).
08:45
Виїзд до с.Кривче.
10:15
Екскурсія до печери "Кришталева". Загальна довжина досліджених ходів печери складає 23 кілометри. Для відвідувачів облаштовано 2,5 кілометровий маршрут.

Назву "Кришталева" печера отримала завдяки кристалам гіпсу білого та рожевого кольорів, що подекуди, вкривають всі стіни. Тут зали поєднані коридорами. Окремі витвори природи з блискучого вапняку отримали свої назви, наприклад ящірка, слон, бик...

А ще печера унікальна підвищеною іонізацією повітря, що має лікувальний вплив на органи дихання та повною відсутністю патогенних мікроорганізмів.

12:00
Виїзд до м. Хотин.
13:30
Екскурсія до Хотинської фортеці. Хотинська фортеця — одне з 7-и чудес України. Розташована у мальовничому місці на схилах річки Дністер. Надзвичайно мальовнича і має багату історію.

Хотинська фортеця — витвір фортифікаційного мистецтва XIII–XVIII століть. До Вашої уваги підземелля фортеці та виставкові зали де представлені археологічні знахідки, зброя та одяг різних часів, картини, діорами... Також є тир, де можна постріляти з історичної зброї.

Саме тут у 1620 році козаки під проводом П.Сагайдачного завдав поразки османським військам.

16:30
Повернення до Кам'янець-Подільського. Вільний час.

Ви зможете здійснити запаморочливий banjee-стрибок з найвищого мосту в Україні (53 м).

Або відвідати ярмарок, де можна придбати витвори майстрів з народно-декоративного мистецтва: вишиванки, рушники, вироби з дерева, глини, прикраси, дитячі іграшки...

Або ж відвідати два озера, що розташовані поруч. Унікальні вони тим, що в них живуть дві пари лебедів — одна білих лебедів і одна чорних!

Або театралізована екскурсія зі смолоскипами, глінтвейном та фаєр-шоу Полювання на відьом.

3-й день.8 березня 2021 / понеділок

07:45
Сніданок (шведський стіл). Виселення з готелю.
08:30
Виїзд до Бакоти.
10:00
Екскурсія до Михайлівського скельного монастиря в Бакоті.

Бакотський монастир вирізьблений у білих вапнякових скелях і розташований над мальовничою Бакотською затокою.

Заснування монастиря сягає ХІІІ століття і береже історію багатьох століть.

Деякі дослідники припускають, що він був заснований Антонієм Печерським у ХІ столітті. А сама Бакота — напівлегендарна столиця Поділля у ХІІІ ст.

Окрім незабутніх панорам на річку Дністер і Подільські товтри тут можна насолодитися цілющою водою із трьох святих джерел, що розташовані вздовж звивистої стежки, що веде до святині.

12:00
Виїзд до Меджибіж.
15:00
Екскурсія до Меджибізької фортеці "Білий лебідь". Фортеця розташована на місці злиття двох річок — Південний Буг і Бужок, що і дало назву містечку.

Її історія починається з домонгольського періоду. Розбудовувалась вона родиною литовських князів Коріатовичів, згодом польських — Сенявських та Чорторийських (саме за них стіни були потиньковані білим вапняковим розчином, що дало їй назву "Білий лебідь").

Залишили свій слід і Османи й Російська імперія. Весь комплекс споруд непогано зберігся. Ви побачите:

 • Замкову церкву св. Миколая (XVI ст.);
 • Офіцерську вежу;
 • Турецький бастіон;
 • Лицарську вежу, звідки відкривається захопливий вид на мальовничі околиці;
 • Палацовий комплекс;
 • Мальовничі руїни католицького костелу.

Цікавим є той факт, що саме в Меджибожі зародився хасидизм. Тут знаходиться могила ідейного натхненника цієї течії — Баал Шем Това, а його онук похований в Умані, куди приїжджають тисячі паломників світу.

16:30
Виїзд до Києва, Броварів.
22:00
Прибуття до Києва, ст. метро "Житомирська", ст. метро "Шулявська", ст. метро "Лісова", м. Бровари.

У вартість входить
 • Транспортні послуги;
 • Проживання – 2 ночі;
 • Сніданок – 2;
 • Обід – 1;
 • Робота супроводжуючого;
 • Робота екскурсоводів;
 • Страхування.
До вартості не входить:
 • Квитки Кам’янецька фортеця – 70 грн.;
 • Квитки Хотинська фортеця – 85 грн.;
 • Печера «Кришталева» - 40 грн.;
 • Меджибізька фортеця – 45 грн.;
 • Бакота – 20 грн.;
 • Обід 2-й та 3-й день.

В турі ми відвідаємо: 11 пам'яток

Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років безкоштовно (без надання окремого місця в автобусі та обіду).
По тематиціФестивалі ? Тури для учнів ? Тури на свята Тури вихідного дня ?
За географієюТури в Хмельницьку область
За тривалістюТриденні тури ?
По сезонуОсінь Літо ? Весна ?
Тури зБровари, Київ

Відгуки до туру

Дуже сподобалась "Лицарська пригода"! / Віталія Бережняк

Тур до Кам'янця-Подільського "Лицарська пригода" 22.08.2020-24.08.2020 перевершив усі сподівання! Програма була дуже насиченою: три замки за 3 дні, мальовнича Бакота, купання в Дністрі, екскурсія старим містом Кам'янець-Подільський. Нам вдалося побачити одразу 2 з 7 чудес України - Хотинську і Кам'янецьку фортеці! Найбільше вразила Хотинська фортеця. Завдяки гіду Володимиру ми мали можливість обійти навколо неї, тим самим відчувши міць і велич цього прекрасного замку. Найвища вежа - 62 м !!! Заплановану печеру "Кришталеву" через карантинні обмеження замінили на парк-маєток Орловських в Маліївцях. Прекрасна альтернатива, тут і живописна природа, і водоспад, і грот в скелі. Ми були щасливі!, омиті літнім дощиком, і переповнені емоціями! Також надзвичайно вразив Музей пам'яті жертв Голодомору на Хмельниччині 1932-1933 рр, розташований в Меджибізькій фортеці. В цілому добре спланований тур, цікавий, пронизаний історією. Хотілося б трішки більше вільного часу в Старому замку в Кам'янці-Подільському. Дякую!!!

27 серпня 2020 06:09
Хвалю / Олена

ТРИДЕННА ПОДОРОЖ "РИЦАРСЬКІ ПРИГОДИ" 27.06- 29.06.2020р Давно я намагалася здійснити цю мандрівку, двічі вона відкладалася не з моєї вини і врешті відбулася! Скажу відверто, що вона значно перевершила усі мої сподівання! Все склалося якнайкраще: дякую Там Тур та досвідченому і дотепному Володимиру, який за жодних обставин не втрачає самовладання, приязна атмосфера спілкування у групі, ошатний готель, смачні страви подільської кухні та навіть погода сприяла найкращим чином! Все це слугувало чудовим доповненням до найголовнішого: знайомства з цікавим краєм, з його історією, нашою мандрівкою у часі в середньовіччя. Занурившись в атмосферу давнини, ми отримали незабутні враження і забрали їх з собою.

3 липня 2020 19:25
Очень понравилось. Экскурсия в Каменец-подольский с Владимиром. / Ольга

Давно хотела побывать в Каменце. Не буду описывать все, что мы видели. Скажу только, что я рада, тому что поехала на эту экскурсию. Организовано все было на высоте.Очень удобная машина для дальних переездов - чистая, красивая с удобными креслами, кондиционером и подзарядками для телефонов. Красивый отель и вкусные завтраки с обедами.Во время экскурсии все возникающие вопросы решались наилучшим образов – например, неожиданно закрыли для посещения Хрустальные пещеры, Владимир нашел замену, и мы посетили другие интересные и красивые места. Отдельная благодарность Владимиру за бонусы - мы были там, куда не пускали других, и дегустировали то, что не у каждого была возможность попробовать. Три дня пролетели очень быстро. Программа была насыщенной и интересной. Владимир отличный рассказчик и харизматичный человек. Спасибо группе – все были позитивными и доброжелательными, с вами приятно было провести это время.С удовольствием еще поеду на экскурсию, организованную Владимиром!

1 липня 2020 09:18
Сподобалось / Галина

Дякую організатору туру Володимиру, він майстер своєї справи!!! Раджу всім їхати та насолоджуватися красою рідного краю!!

30 червня 2020 07:14
Сподобалось / Тетяна Ширіна

Не пожаліла, що поїхала у 3-дений тур до Кам'янця-Подільського. Місто чудове, чимось нагадує один із місць Італії. Тільки подорожуючи, розумієш, яка Україна цікава, відкриваєш кожного разу для себе щось нове. Кам' янець для мене відкриття! Дякую тамтуру за цікаву подорож, екскурсоводу Володимиру за цікаві розповіді. Було дійсно цікаво. Організація на вищому рівні: автобус, готель, ексурсії. Всім хто ще в сумнівах, їдьте, не пошкодуєте.

30 червня 2020 06:44
Дуже мила і приємна подорож / Ларіса

Сподобалось все:і поїздка,і гід.і погода!

24 червня 2020 14:38
Подарункова пригода до Камянець -Подільського. / Ніла та Людмила

Дякуємо команді Тамтуру. і особливо пану Володимиру. за чудово проведені вихідні, приємні емоції та спогади. Не вистачає слів аби описати на скільки наша Україна прекрасна та мальовнича.

13 березня 2020 17:01
Від Кам'янець-Подільського до Умані / Іван і Тетяна

Приємна втома і сяючи від задоволення очі, мабуть це краще як можна описати тур. Дякуємо команді Тамтуру. Ви нас здивували, вразили і як завжди подарували щастя. Тамара Федорівна, як завжди Вам вдалось створити чудову, дивовижну, захоплюючу подорож у супроводі з приємними людьми. Велика вдячність Олександрі, неперевершеному Андрію і всім кто дбайливо турбувались про наш відпочинок. Нехай подарована нам радість тричі повернется до вас. До нової зустрічі і хай вам щастить

28 серпня 2017 13:24

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео