Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Великий та сміливий народе України, ми відновлюємо наші тури в безпечні місця. Кожні 10% з доходу ми відправлятимемо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ. Раді будемо кожній зустрічі з вами.
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 618
  • 1

Палацово-парковий комплекс Розумовських-Рєпніних

Палацово-парковий комплекс Розумовських-Рєпніних збудований в одному з наймальовничіших місць України, на березі озера Супій. Зараз в одній з будівель розташувалася картинна галерея. Це одна з найяскравіших пам`яток Яготина. Будівля музею — флігель, в якому свого часу жив Т.Г. Шевченко, повністю відреставрований. У музеї широко представлені роботи багатьох відомих художників. З особистої колекції Рєпніних збереглася картина невідомого італійського художника «Сліпий з хлопчиком». Особливе місце в музеї відведено колекції робіт народної художниці К. Білокур. Поруч з палацом старовинний парк, який є памяткою садово-паркового мистецтва державного значення. Всі бажаючі зможуть прогулятися стежками та насолодитися красою природи.

В комплексі знаходиться картинна галерея відомих українських митців та флігель, в якому мешкав Т.Г. Шевченко.

До уваги відвідувачів представлені твори українського мистецтва — твори живопису, скульптури, графіки, декоративного мистецтва, старовинні ікони, вироби з кераміки, скла, різьби по дереву. В кількох залах — картини відомих художників України та самобутні твори місцевих майстрів. В експозиції музею можна побачити полотна народних художників колишнього Радянського Союзу.

Джерело