Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Великий та сміливий народе України, ми відновлюємо наші тури в безпечні місця. Кожні 10% з доходу ми відправлятимемо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ. Раді будемо кожній зустрічі з вами.
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 50
  • 1

Ракошинський Свято-Покровський чоловічий монастир

Ракошинський Свято-Покровський чоловічий монастир славиться не лише святістю отців та духовною енергетикою цього місця. Тут знаходиться справжня сироварня, у якій виготовляють сири за справжніми європейськими рецептами.

Щоб створити таку сироварню, настоятель монастиря, отець-архімандрит Митрофан Шимон вирушив до Італії, де зустрівся з професійними сироварами, а також придбав обладнання для виготовлення молочного продукту. Допоміг у створенні сироварні італієць Джузеппе, який мріяв про створення сироварні на Закарпатті. Протягом двох місяців кулінари з-за кордону навчали ченців варити сир, зокрема, як робити моцарелу, ріккоту, скаморцу та муккіну.

Пан Василь навчався сироварному мистецтву протягом двох місяців. Каже, що навчатись цьому складно. А робити сир ще складніше, адже виготовляється молочний продукт лише при температурі 95 градусів.

Джерело