Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(044) 344-17-66 - багатоканальний(096) 010-99-77 - керівник компанії Євгеній
  • 10
  • 4

Равликова ферма JIFFY

Равликова ферма JIFFY — комплекс з вирощування равликів в умовах, максимально наближених до природних!

Тут панує тиша, спокій і гармонія.

Прогулюючись равликовою фермою і спостерігаючи за життям молюсків, Ви ніби сповільнюєтеся від повсякденного ритму і починаєте відчувати життя в моменті. Це гарна можливість розслабитися, подумати, помріяти і привести думки до ладу.

Тут можна спробувати і равликив фаршированих по-Бургундськи, по-Діжонськи, Чизарела або Джиффі, а також навіть котлети з м’яса равлика. А ще їх запікають в тісті, подають на канапе, додають у піцу, замотують в лаваш, вимочують у вині

На екскурсії ми почуємо багато цікавих фактів про равликів, про умови вирощування, їхню історію і популярність в усіх кулінарних столицях світу.

Равлики цікаві самі по собі в природі, але ще відомі корисними поживними властивостями. Гостям ферми можна брати равлика до рук. Уявляєте які у Вас будуть незвичайні та оригінальні фото?

Ви можете зустрітися і поспілкуватися з хазяїном ферми, його звуть Равличенко. Він проведе вам екскурсію по своєму господарству. У своїх колах його називають "Равликовою Вікіпедією". Тож ви точно будете в надійних руках).

Цікаве про равликів:

  1. Хоч здається, що равлик легка неповоротка істота, але все ж може втекти з поля. Він розвиває швидкість від 3 до 8 метрів на 1 годину. Тому всі паркани в равликових угіддях намазали біо-клеєм.

  2. Равлики - гермафродити. І під час, «шлюбних ігор» можуть на свій розсуд визначити свою стать.

  3. Вагітна самка, коли відкладає ікру, втрачає до 80% маси свого тіла. Зазвичай, вона відкладає до 180 ікринок.

  4. Равлик - більш зубастий ніж акули! Власне цей молюск має 14175 зубів. Тому, не варто тримати равлики на шкірі більше 3-5 хв, а то хто знає - раптом він не в настрої .

Джерело

Джерело