Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
 • 1
 • 858
 • 1

Шацькі озера - перлина Волині

Приймаємо замовлення

22 липня 2024
28 липня 2024

7 активних днів

9000 грн(номер стандарт)
9300 грн(номер з балконом)
Шацькі озера. Відпочинок на 7 днів
(61 голос, в середньому: 4.4 з 5)
24 липня 202131 липня 20217 активних днів, 6 ночей5200 грн, 5300 грн

Однією з головних туристичних перлин України є так звані «Шацькі озера».

Світязь, має всі можливості стати найпопулярнішим в Європі місцем туризму та сімейного відпочинку.

Десятки унікальних найчистіших озер, мальовнича природа, різноманітний рослинний і тваринний світ, м'який цілющий клімат, з кожним роком все більше приваблює любителів чудового відпочинку. Вода в ньому така ж чиста, як в Байкалі- на глибині 8 метрів видно піщане дно.

Програма туру

1-й день. 22 липня 2024 / понеділок

06:30
Виїзд з Обухова (біля бювету)

07:30
Виїзд з Києва (ст. м. "Академмістечко")

12:00
Обід (входить до вартості).

16:00
Поселення в номера. Відпочинок (вечеря – входить до вартості)

База відпочинку «Світязь-Центр» рада Вам запропонувати літній відпочинок на березі загадкового озера Світязь, серед чарівної природи Шацьких озер. До Ваших послуг:

 • проживання;
 • харчування;
 • прокат катамаранів та човнів; (до вартості не входить)
 • настільний теніс;
 • мангали та бесідки;
 • дитячий майданчик;
 • піщаний пляж.

З вікон номерів бази відпочинку відкривається неймовірний вигляд на озеро Світязь та лісові пейзажі Шацького національного парку, пропонуючи безліч емоцій та гарний настрій протягом усього відпочинку на Світязі. Гості можуть відправитися на рибалку, піші прогулянки, прогулянки на велосипеді , катання на конях, пограти у пляжні ігри, чи просто поніжитися під сонцем на березі озера Світязь. База відпочинку розташована в тихому місці неподалік від соснового лісу та озера Світязь, відпочинок серед цієї краси відновить розум, тіло і душу та подарує Вам безліч приємних вражень.

На Вас очікує чудовий відпочинок, адже відпочинок на Гряді – чисте повітря, водні процедури, прогулянки біля озера та лісу, гриби та ягоди, рибалка, прокат катамаранів, прокат велосипедів, кінні прогулянки, екскурсії!

Інфраструктура Гряди розвинена досить на непоганому рівні: до Ваших послуг заклади громадського харчування, медичний пункт, нічний клуб, кафе, ресторан, вело прокат, прокат човнів, водні атракціони, дитячі майданчики, сувенірна лавка, магазини, ринок, спортивні майданчики…

2-й день. 23 липня 2024 / вівторок

Відпочинок на Шацьких озерах (сніданок, обід, вечеря – входять до вартості)

10:00-14:00
Для бажаючих екскурсія на байдарках "Поліські джунглі"

Незаймані куточки природи завжди приваблювали до себе мандрівників: шукачів пригод та романтики. Одним з таких куточків на території Шацького поозер`я є озера Луки та Перемут. Саме ці озера облюбували мігруючі водоплавні птахи, адже вони знаходяться якраз на шляху їх сезонних перельотів. Мандруючи цими водними плесами Ви зможете ближче пізнати світ природи, познайомитись з його мешканцями.

Адже озера Луки та Перемут – улюблене місце перебування лебедів, мартинів, різноманітних диких качок, сірих та білих чапель та багатьох інших представників пернатого світу.

Сама озерна система є унікальною – водойми з`єднані між собою вузьким природним каналом, а навколишні ландшафти вражають своєю незайманістю та загадковістю.

Якщо у Вашому серці ще блукає дух пригод та романтики, якщо Ви бажаєте опинитися віч-на-віч з дикою природою – ця екскурсія саме для Вас.

3-й день. 24 липня 2024 / середа

Відпочинок на Шацьких озерах триває (сніданок, обід, вечеря – входять до вартості)

На Вас очікує один чудовий день відпочиноку, адже відпочинок на Гряді – чисте повітря, водні процедури, прогулянки біля озера та лісу, гриби та ягоди, рибалка, прокат катамаранів, прокат велосипедів екскурсії!

Інфраструктура Гряди розвинена досить на непоганому рівні: до Ваших послуг заклади громадського харчування, медичний пункт, кафе, ресторан, велопрокат, прокат човнів, водні атракціони, дитячі майданчики, сувенірна лавка, магазини, ринок, спортивні майданчики…

4-й день. 25 липня 2024 / четвер

Відпочинок на Шацьких озерах триває (сніданок, обід, вечеря – входять до вартості)

10:00-14:00
Для бажаючих драйвова екскурсія на позашляховику "Пригодницьке таксі"

Бажаєте отримати незабутні враження проїхавшись на раритетному Газ – 69 ?Побувати в непрохідних лісах Шацького національного парку?Тоді ця екскурсія саме для Вас!

Марштут: оз. Острівянське ( с. Острівя ) - оз. Піщанське ( с. Піща ) - урочище Камінь ( с. Затишшя ) - оз. Пісочне ( зі сторони лісу - влаштовуємо купання ) - рекр. пункт Перемут ( робимо привал ) - оз. Кримне

Тривалість: 3-3,5 години.

Ви побуваєте в драйвовій експедиції, побачите дику природу озерного краю. Все буде як у справжньому раллі, адже переважна більшість шляху буде проходити ґрунтовими, лісовими дорогами та болотами. Але не бійтеся – буде страшенно цікаво. Ви познайомитесь із цілим намистом озер кожне з яких вразить своїми неповторними краєвидами та унікальними ландшафтами.

Гарні враження, чудові фотографії та зустрічі з новими друзями Вам гарантовані! І все це разом із приємними спогадами залишиться з Вами назавжди!

5-й день. 26 липня 2024 / п'ятниця

Відпочинок на Шацьких озерах триває (сніданок, обід, вечеря – входять до вартості)

На Вас очікує один чудовий день відпочиноку, адже відпочинок на Гряді – чисте повітря, водні процедури, прогулянки біля озера та лісу, гриби та ягоди, рибалка, прокат катамаранів, прокат велосипедів екскурсії!

Інфраструктура Гряди розвинена досить на непоганому рівні: до Ваших послуг заклади громадського харчування, медичний пункт, кафе, ресторан, велопрокат, прокат човнів, водні атракціони, дитячі майданчики, сувенірна лавка, магазини, ринок, спортивні майданчики…

6-й день. 27 липня 2024 / субота

Відпочинок на Шацьких озерах (сніданок, обід, вечеря – входять до вартості)

10:00-14:00
Зустріч з екскурсоводом. Екскурсія «Шацькі озера – перлина Волині»

Маршрут: Озеро Світязь – озеро Люцимер – озеро Перемут – озеро Пісочне.

Під час цієї екскурсії Ви маєте змогу ближче познайомитись з регіоном Шацького поозер`я – з його прекрасними і неповторними озерами, мальовничими лісами та їх мешканцями. Мандрівка берегами кількох озер дасть можливість не тільки гарно провести свій час, але й розширить Ваш кругозір та збагатить знання з різноманітних природничих наук (географії, зоології, біології і т. д. ).

Короткий екскурс в історію регіону дозволить краще зрозуміти його традиції та звичаї, а древні легенди, наче машина часу, віднесуть Вас у сиву давнину озерного краю.

Одна з легенд розповідає про те, що колись дуже давно на місці озера Світязь стояло велике місто. Коли до нього підступив ворог – місто провалилося під землю, забравши з собою всіх своїх жителів, а на його місці утворилося велике і гарне озеро. Але є в році один день коли можна побачити це древнє затоплене місто… Якщо хочете дізнатися про це – запрошуємо на екскурсію.

20:00
Останній вечір на Шацьких озерах має запам'ятатися надовго, тож як на рахунок смачної ухи?

Багаття горить, казан готовий, поїхали! Це буде дуже смачно! (не входить до вартості)

7-й день. 28 липня 2024 / неділя

09:30
Сніданок (входить до вартості).

11:00
Виселення з готелю. Відпочинок на березі озера Світязь. Час для придбання сувенірів

11:30
Збір групи. Виїзд до Києва, Обухова.

12:30
Обід (входить до вартості).

21:00
Прибуття до Києва (М.Академмістечко).

22:00
Прибуття до Обухова (до бювету).


У вартість входить:
 • Переїзд комфортабельним автобусом;
 • Страхування на час перебування в автобусі;
 • Екскурсія «Шацькі озера – перлина Волині»;
 • Проживання на туристичній базі - 6 ночей;
 • Сніданки – 6;
 • Обіди – 7
 • Вечері -6;
 • Супровід керівника групи.
До вартості не входить:
 • Екскурсія на байдарках "Поліські джунглі" - 700 грн
 • Екскурсія "Поліське таксі" - 600 грн
 • Особисті витрати.

Проживання:

База відпочинку «Світязь-Центр»
Розташована база відпочинку Світязь-Центр на березі озера Світязь, в мальовничому куточку Волинського полісся серед чарівної та незайманої природи Шацького національного заповідника. Чиста вода озера та помірні кліматичні умови регіону створюють…

В турі ми відвідаємо: 4 пам'ятки

Увага: Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Під час переїзду кожні 2,5-3 год. зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої.
Схожі тури
Шацькі озера - перлина Волині
 • 19
 • 8036
 • 6
21.08.24 - 25.08.24 (5 активних днів)
6900 грн
Детальніше і замовити
Нове!
Тури на святаТури на літо
По тематиціОздоровчий відпочинок
За географієюТури у Волинську область ?
За тривалістюТури на чотирі та більше днів
По сезонуЛіто ?
Тури зОбухів ?

Відгуки до туру

24.07 .21 була 7 днів на Шацьких озерах. / Наталія Більська

Організація, пляж , проживання , харчування ,екскурсії, активності - супер!!!Море вражень і задоволення . Дуже уважні , чуйні, професійні Анатолій, Люба, Руслан, Віталій Петрович, Євгеній, Петро. Вадиму з "Поліських джунглів " невелике фе за відлинювання у греблі та розповіді в поході. До зустрічі наступного року там же, а протягом року в інших турах! Дякую за все!!

1 серпня 2021 16:31

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео