Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Дорогі друзі. В зв`язку з військовою ситуацією в Україні ми призупиняємо організацію турів до настання тиші. З приводу повернення коштів звертайтеся до наших менеджерів. Відповідати вам зможемо не відразу, тому, що наші менеджери можуть знаходитися в бомбосховищах чи підвалах !!!
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 1389
  • 4

Шосткинський краєзнавчий музей

Шосткинський міський краєзнавчий музей — краєзнавчий музей у місті Шостці, цікаве зібрання матеріалів з природи, історичного й культурного розвитку краю. Музей засновано у 1965 році.


В залах музею представлені документи, фотографії, унікальні речі, що відтворюють історії Шостки — міста оборонної та хімічної промисловості. Привертають увагу предмети домашнього вжитку, народний одяг, знаряддя праці мешканців регіону.

Окремої уваги заслуговують матеріали, що розповідають про Шосткинщину в роки Великої Вітчизняної війни.

Цікавою є меморіальна експозиція, присвячена Народному архітектору СРСР, Герою Соціалістичної Праці, академіку Дмитру Миколайовичу Чечуліну.

Про втілення унікального соціального експерименту на межі ХІХ-ХХ століть розповідає експозиція «Микола Неплюєв і Хрестовоздвиженське братство».

У експозиції «Природа краю» представлені залишки викопних організмів, серед яких кістки мамонта, скам’янілі фрагменти рослин, коралові поліпи, морські лілій, відбитки морських організмів на гірничих породах. Привертає до себе увагу різноманітна колекція комах, чучел птахів і тварин.

Одна з експозицій присвячена життю і діяльності вченого-лісовода, професора Василя Дмитровича Огієвського, що жив і працював в цих краях.

Експозиція відділу «Кіно-фототехніки» відображає розвиток вітчизняної хіміко-фотографічної промисловості, а також її флагмана Акціонерної компанії «СВЕМА». Представлені унікальні колекції аматорської та професійної кіно- та фототехніки, світлочутливих матеріалів, починаючи з 1930-х років, а також магнітні носії інформації різних форматів та призначення, зразки обладнання фабрики кіноплівки 1930х років, макети виробничих цехів та натурні зразки обладнання різних років; колекція вітчизняних та закордонних фотокамер з початку ХХ сторіччя до сьогодення тощо.

Джерело