Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Дорогі друзі. В зв`язку з військовою ситуацією в Україні ми призупиняємо організацію турів до настання тиші. З приводу повернення коштів звертайтеся до наших менеджерів. Відповідати вам зможемо не відразу, тому, що наші менеджери можуть знаходитися в бомбосховищах чи підвалах !!!
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
 • 2
 • 6694
 • 8

Романтичні Чернівці та перше побачення резня

Якби прилетіли інопланетяни, й попросили показати щось неймовірне, що створили люди — їм можна було б показати саме оце — казкові, розмальовані, фортифіковані, готичні молдавські церкви й монастирі, які затишно примостились в румунських Карпатах. А ви хочете їх побачити? Тоді не роздумуючи складайте валізи та рушайте з нами на перше побачення до Румунії!

Місця посадки на автобус

Програма туру

1-й день.

06:00
Виїзд з Броварів (Телеком)
06:30
Виїзд з Києва ст.м Лісова
07:00
Виїзд з Києва ст.м Житомирська.
12:00 - 14:00
Екскурсія містом Кременець та вихід на гору Бонна

Кременець місто, яке стане для Вас приємним відкриттям. Архітектура тут вражає красивими барельєфами, а вигляди на місто з гори Бони просто зачаровують. Це місто, наче дівчину, природа наділила неабиякою вродою. Тому у Кременець часто закохуються. Простий і красивий, без зайвого пафосу, але й не без гордості у характері. Бо гордитись Кременець справді має чим.

У Кременці багато старої красивої архітектури. У стилі класицизму збудовані Палац Кароліни Дзембовської та будинок родини Словацьких. Унікальною бароковою спорудою XVII–XVIII століть є будівля «Близнята» (складається із двох однакових з’єднаних будинків з окремими двосхилими дахами). Визнаною видатною пам’яткою архітектури України є Комплекс колегіуму чину єзуїтів, збудований у XVIII cтолітті.

Кременецький замок Бонна — колись потужне спорудження, а тепер унікальний архітектурний пам'ятник, який необхідно побачити своїми очима.
14:00—15:00
Вільний час для обіду. (входить у вартість туру)
19:00
Приїзд в м. Чернівці.

Місто Чернівці є одним із наймальовничіших міст України. Впродовж віків Чернівці сформувались як місто з унікальною різностильовою архітектурою, багатою культурною спадщиною і толерантною атмосферою.

В давні часи на вулицях міста можна було почути кілька мов, у магазинах продавали найсучасніше вбрання з Франції, а в кав’ярнях подавали запашну віденську каву.

Саме тому Чернівці називають "маленьким Парижем".


Зустріч з екскурсоводом на котрій ми почуємо цікаві історії міста та побачимо його красу в вечірній час.

Оглядова екскурсія: «Чернівці — архітектурний шедевр України».

Ви побачите:

 • «П’яну церкву», так у Чернівцях називають Миколаївський собор через форму його куполів.
 • Незвичний будинок-корабель
 • Площу Філармонії
 • Центральну площу
 • Театральну площу
 • Соборну площу
 • Відвідаємо будівлю Головпоштамту
 • Чернівецький музично-драматичний театр імені О. Кобилянської
 • Єврейський народний дім
21:30
Поселення у готель та відпочинок.

2-й день.

ПРОПОНУЄМО ОБРАТИ ОДНУ З ДВОХ ФАКУЛЬТАТИВНИХ ЕКСКУРСІЙ

1 ВАРІАНТ.

Екскурсія "Румунія — перше побачення".

07:00
Сніданок (входить до вартості).
08:00
Виїзд з Чернівців в Румунію. Проходження кордону. Переїзд в Сучаву.

Місцевість, що оточує це місто, мальовнича, з дивовижними ландшафтами і пейзажами. Краса, дарована природою, в поєднанні з гордим виглядом Сучави підкреслює її княжу велич і благородство. У Румунії цей населений пункт вважається одним з найстаріших міст, він отримав статус важливого архітектурного краю.

11:00
Приїзд в Сучаву. Екскурсія в Тронну фортецю в Сучаві. Сучавська Тронна фортеця є пам'ятником, візиткою міста й повіту. Вона була збудована наприкінці ХІV ст. за часів панування Петра Мушата, господаря Молдови і має просто неперевершений вигляд, котрий вас зачарує. Відвідування найбільшого торгового центру Сучави "Юліус Мол".

14:00
Виїзд в Карпати. Наступною цікавинкою Румунії буде — місто-курорт Гурагумора — місто, де народилась Ольга Кобилянська.

Далі нас чекаєПарк розваг "Арініс". До ваших послуг: набережна гірської річки Молдова, басейн, крісельний підйомник, тролей, гірськолижний спуск.

17:00
Виїзд в Солка де ми зможемо повечеряти.
18:00 - 21:00
Купання в басейнах з солоною водою в СПА-центрі Солка. Виїзд в Чернівці.
23:00
Орієнтовний час прибуття в Чернівці.


2 ВАРІАНТ.

Дива України. "Чернівецький Університет та Хотинська фортеця"

09:00
Екскурсія до Чернівецького Національного університету ім. Ю. Федьковича

Безперечним лідером архітектурної вишуканості є гордість усіх чернівчан – колишня Резиденція митрополитів Православної церкви Буковини та Далмації (тепер центральні корпуси Чернівецького Національного університету ім. Ю. Федьковича).

"Бути в Чернівцях і не побачити Резиденції, все одно, що бути в Римі та не побачити Папу Римського", — так про неї кажуть. В червні 2011 р. ця споруда поповнила список Світової спадщини UNESCO.

11:00
Виїзд до Хотина
11:30
Екскурсія до Хотинської фортеці, яка 2007 року стала одним із 7 чудес України. Це пам’ятка історії, культури та архітектури XIII-XIX ст. Вона являє собою спільну, безцінну спадщину для багатьох народів.

ЇЇ стіни не раз ставали свідками багатьох війн, вони бачили перемоги та поразки, піднесення і занепад імперій. Під час екскурсії ви оглянете будівлі внутрішнього двору — склади, казарми, а також зовнішні бастіони й вежі. Є на території фортеці невеликий музей тортур, в якому представлені найбільш поширені середньовічні знаряддя тортур. А в центрі замкового подвір'я знаходиться величезний колодязь, завглибшки 65 метрів і завширшки майже 3 метри, в якому досі є вода.

Вільний час для обіду та придбання сувенірів.

15:00

Повернення до Чернівців

3-й день.

08:00
Сніданок в готелі (входить до вартості). Виселення. Виїзд до м. Заліщики.
10:00
Зустріч з екскурсоводом, яка зробить нашу подорож цікавою та незабутньою.

Заліщики на Тернопільщині є унікальним поселенням-півостровом. Воно лежить в глибокому яру Дністра. Крім Заліщиків подібних місць всього два у світі: підкова Мармурового каньйону в США і Мозель у Франції.

Красень Дністер в'ється змійкою між Буковиною та Тернопільщиною, створюючи між ними природний кордон.

В одному місці він вигинається майже на 360 градусів, утворюючи трикілометровий меандр, посеред якої лежать Заліщики.

Це єдине місце в Західних областях України з м'яким кліматом, тому колись тут був європейський курорт.

14:00
Приїзд в Тернопіль. Зустріч з екскурсоводом. Оглядова екскурсія містом (2 год).

Ви побачите:

 • Старий замок. Фортифікаційна споруда, пам'ятка архітектури національного значення (1540-1548);
 • Костел монастиря Домініканців (XVIII ст);
 • Церква Різдва Христова (XVIIст);
 • Надставна церква (XVI ст);
 • Памя'тники сантехніку, невидимці та стільцю;
 • Тернопільський став та острів Закоханих.
16:00
Вільний час в місті. Рекомендуємо весело та цікаво провести обідню в музей – ресторан «Старий Млин».

17:00
Відїзд до дому.
23:00
Приїзд до Києва.

У вартість входить:
 • Переїзд комфортабельним автобусом;
 • Проживання - 2 доби в готелі ;
 • Сніданки - 2;
 • Обід - 1;
 • Екскурсія по місту Кременець та гора Бонна;
 • Екскурсія по місту Чернівці;
 • Екскурсія по місту Заліщики;
 • Екскурсія по місту Тернопіль;
 • Робота керівника групи;
 • Страхування на час переїзду в автобусі.
До вартості не входить:
 • Екскурсія Дива України. "Чернівецький Університет та Хотинська фортеця" - 360 грн. (переїзд автобусом; супровід керівником групи: оглядові екскурсії по Чернівецькому університету та Хотинської фортеці, вхідні квитки)
 • Екскурсія "Румунія — перше побачення" - 850 грн. (проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда, страхування. ДОДАТКОВО оплачуються вхідні квитки: Тронна фортеця в Сучаві - 12 лей; Басейн Арініс - 25 лей - дорослі, 10 лей діти віком 3 - 7 років; Крісельний підйомник в Гурагуморі - 10 лей - дорослі, 5 лей діти віком 4 - 10 років; Соляний басейн в Солка - 40 лей.)

В турі ми відвідаємо: 5 пам'яток

Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Під час переїзду кожні 2,5-3 год. зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої.
Тури на святаТури на 8 Березня
По тематиціТури в святі місця ? Тури для учнів ? Тури на свята ? Тури вихідного дня ?
За тривалістюДводенні тури
По сезонуЛіто ? Весна ? Зима ? Осінь
Тури зБровари, Київ

Відгуки до туру

Отдых в Румынии / Наталья Куделя

Спасибо за интересную поездку на 8 марта, знакомство с Румынией, организаторам " ТамТур", Виктории за прекрасное сопровождение группы. Природные красоты и Тронная крепость зацепили и не оставили равнодушными нашу семью. Куда не кинь взгляд- везде можно увидеть исторические достопримечательности. Клубничкой на торте стал спа-центр Солка( наполнений водой с высоким содержанием соли, две сауны, джакузи, полный релакс. Очень понравился музей-ресторан "Старый млын" в Тернополе. Красивое, вкусное, атмосферное место. Уникальный городок Залещики который лежит в глубоком овраге Днестра понравился не меньше. Рекомендуем такой формат экскурсии на 3 дня. Этого будет достаточно чтоб насладиться красотами и получить удовольствие от поездки.

11 березня 2020 15:26
Хвалимо і рекомендуємо! / Людмила, Олег

І знову МАНДРИ!!! Чудовий тур до 8 березня "Чернівці та перше побачення з Румунією"!!! Сподобалось ВСЕ!!! Стільки цікавого, нового, незнаного почули і побачили! Щира вдячність керівниці групи пані ВІкторії, водію пану Олегу, екскурсоводам п.Євгенії, п.Оксані, п.Лесі, п.Ірині та всім, хто нас зустрічав, годував, гостинно приймав! Дякуємо колегам-туристам за гарний позитивний настрій! До речі, зустрілись із сім"єю, з якою були рівно рік тому на 8 березня з "Там Туром" на Рівненщині ("Легенди та духи Дубенського замку")!!! Сьогодні розпочався робочий тиждень, а думками, спогадами і відчуттями ще довго будемо перебувати в турі! І вже плануємо наступну поїздку. До зустрічі!!!!!

10 березня 2020 15:33

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео