Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09
 • 3
 • 5512
 • 1

Парк «Софіївка» з Борисполя

16 вересня 201717 вересня 20171 активний день330 грн
Парк Софіївка з Борисполя
(5 голосів, в середньому: 3.2 з 5)

Незабутня прогулянка казковим парком з рідкісною рослинністю, вражаючі краєвиди та заворожуюча гра води та світла — і це лише мала доля того, що на Вас чекає в чарівному місті Умань!

Програма туру

1-й день.

08:30
Виїзд з Києва М. Теремки
09:00
Виїзд з Василькова (Будинок культури)
12:00
Приїзд в м. Умань до парку «Софіївка» — одного з кращих парків України!
Національний дендрологічний парк «Софіївка»
Національний дендрологічний парк «Софіївка» — парк, науково-дослідний інститут Національної академії наук України. На сьогодні — це місце відпочинку. Щорічно його відвідують близько 500 тисяч людей. Площа — 179,2 га.
17:00
Збір групи. Переїзд в центр м. Умань
18:00
Огляд Василіанського монастира
Василіанський монастир
Василіанський монастир, побудований графом Францишеком Потоцьким в 1765 році, відноситься до найстаріших будівель Умані. У володінні монастиря знаходилися два села, школи і келії для проживання служителів, а також міська площа, де стояла церква.
19:00-20:00
Вільний час для вечері. Пропонуємо відвідати кафе: «Пан Кабан», «Фабрикант» і обов'язково "Chocolate".
20:00-22:00
Огляд фонтанів «Перлина кохання».
Фонтани «Перлина кохання»
Струмені води б’ють у супроводі музики та лазерного світла. Це унікальний комплекс фонтанів на суші і на воді. Основна чаша фонтану на суші із світломузичним шоу та шоу на водному екрані, світло динамічний плаваючий фонтан на Осташівському ставу…
22:00
Збір групи. Виїзд до Києва.

2-й день.

01:00
Приїзд до Києва (Василькова)

У вартість входить
 • Переїзд комфортабельним автобусом
 • Страхування пасажирів на час перебування в автобусі
 • Супровід керівника групи по всьому маршруту
До вартості не входить
 • Вхідний квиток до Софіївського парку (70 грн.)
 • Екскурсія та вхідний квиток до монастиря (20 грн.)
 • Особисті витрати
Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років безкоштовно. (Без надання місця в автобусі та обіду)
Схожі тури
Дендрологічний парк
 • 8
 • 11657
 • 29
04.05.21 (1 активний день)
29.05.21 (1 активний день)
19.06.21 (1 активний день)
570 грн
Детальніше і замовити
Актуально
По тематиціТури вихідного дня ? Тури для учнів ?
За географієюТури в Черкаську область
За тривалістюОдноденні тури ?
По сезонуОсінь
Тури зВасильків

Відгуки до туру

Софіївка та фонтани / Наталія

Сервіс по-українськи

18 вересня 2017 00:58
Софіївка та фонтани (продовження) / Наталія

Потім була вечеря. "Пан Кабан" - це жах! Ми 45 хв очікували замовлення. Довго, не смачно і дорого. З кожного клієнта цей генделик здер по 20 грн за живу музику (завивання дівчини під фонограму). У Києві так не обдирають клаєнтів! Фонтани. Красиво і класно. Але якщо ви туди приїдете завчасно. Нас привезли останніми. Довелося дивитися із-за спин інших туристів, у яких розумніші екскурсоводи.Повернувшись в Київ, екскурсовод навіть не попрощалася з туристами. А водій здер з нас ще грошей за те, що ми проїхали з ним до кінця. От такий тур. Організація жахлива. Екскурсовод ніяка. Водій хамло. Сервіс жахливий. Бажання і надалі співпрацювати з турфірмою «Тамтур» немає. Хоч ми і не вибагливі туристи, але повагу до себе вимагаємо!


Доброго дня пані Наталія. Щиро вдячні за залишений Вами відгук. Адже за допомогою них ми з кожним часом стаємо краще і дуже фільтруємо екскурсоводів і водіїв з якими маємо справи.

Через певні обставини на цих вихідних ми не змогли працювати зі своїми перевіреними працівниками, що стало наслідком поганого настрою в турі.

Обіцяємо, що дана ситуація буде розглянута на рівні керівництва туристичної компанії і будуть прийняті відповідні міри і наступного разу Ви будете задоволені абсолютно всім.

18 вересня 2017 00:46
Софіївка та фонтани / Наталія

Початок екскурсії був чудовий. Виїхали вчасно. Але вже в дорозі зрозуміли, що встряли в халепу. Безліч вражень отримали, коли екскурсовод Ярослава зупинила автобус в с. Гостра могила і нам довелося йти в придорожний туалет (вигрібна яма). Туалет знаходився біля кладовища. А водій взагалі сходив попісяти до стовба. Таке враження, що ні водій, ні екскурсовод не знали маршрут. В автобусі екскурсовод всю дорогу горлала в мікрофон. На прохання зменшити звук, сказала що нічого вдіяти не може. Це горлання перекрикувало навіть музику у навушниках. В місті Умані водій не орієнтувався. Ми двіччі об*їхали цетр міста. Сама екскурсія в парку чудова. Дуже приєна екскурсовод Ірина Олександрівна. По закінченню екскурсії довелося шукати автобус, бо водій не зміг або не захотів під*їхати до входу в парк. Дуже цікаву екскурсію у Василіанському монастирі проводить екскурсовод-чернець.

18 вересня 2017 00:44

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео